Jagiellonia Białystok - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Baran – Modelski (66' Sawicki), Madera, Tarasovs, Straus – Świderski (46' Mackiewicz), Grzyb, Pazdan, Gajos, Dzalamidze (83' Mystkowski) – Tuszyński.
Cerniauskas – Golański, Dejmek, Malarczyk, Sylwestrzak – Luis Carlos, Jovanović, Klemenz (58' Fertovs), Kapo, Pylypczuk (71' Kiełb) – Trytko.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. Dziś jeszcze dwa mecze na żywo: Legia - Podbeskidzie i Real - Villareal.

90+3'
Koniec meczu. Korona pokonała Jagiellonię 2:1.

90+2'
Żółta kartka dla Golańskiego.

90+1'
Zablokowany strzał Pazdana zza pola karnego.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Kiełb uderzył mocno z lewej nogi, ale bardzo dobrze interweniował Baran.

88'
Końcówka zapowiada się bardzo emocjonująco.

87'
Goool! Tuszyński zmylił bramkarza Korony i pewnym strzałem z rzutu karnego umieścił piłkę w bramce.

86'
Rzut karny dla Jagiellonii. Dejmek ukarany żółtą kartką.

85'
Jovanović uderzył z dystansu obok słupka.

84'
Mystkowski uderzył zza pola karnego, ale dobrze odbił piłkę Cerniauskas.

83'
Mystkowski zastąpił Dzalamidze.

82'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Malarczyk potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

80'
Kiełb poradził sobie z obrońcami w polu karnym, ale nie trafił w bramkę.

78'
15 359 widzów zasiadło na trybunach.

75'
Ładna akcja Kiełba zakończona fatalnym strzałem.

74'
Mackiewicz uderzył z narożnika pola karnego z rzutu wolnego prosto w mur.

73'
Jagiellonia stara się atakować, co daje Koronie szanse na kontry.

71'
Kiełb zastąpił Pylypczuka.

70'
Straus po ziemi zagrywał w pole karne, Dzalamidze zamknął akcję, ale nie zdołał skierować piłki do bramki.

69'
Bardzo niecelny strzał Jovanovicia.

68'
Pylypczuk zagrywał spod linii końcowej, Baran odbił piłkę, ale potem ta trafiła w jednego z obrońców i niewiele brakowało, a wpadłaby do bramki.

66'
Sawicki zastąpił Modelskiego.

65'
Żółta kartka dla Pylypczuka.

64'
Bardzo lekki strzał Modelskiego z dystansu.

63'
Żółta kartka dla Malarczyka.

62'
Goool! 2:0! Golański dośrodkował w pole karne, piłkę głową strącił Malarczyk i z bliskiej odległości w bramce umieścił ją Dejmek.

60'
Trytko znakomicie zagrał do Luisa Carlosa, ale ten nie opanował piłki. Gdyby to zrobił byłby w dogodnej sytuacji, choć nie wiadomo czy sędzia nie odgwizdałby spalonego.

58'
Fertovs zastąpił Klemenza.

58'
Bardzo niecelny strzał Mackiewicza.

57'
Jagiellonia rzuciła się do ataków.

56'
Pazdan głową uderzył z kilkunastu metrów i to nie mogło zaskoczyć Cerniauskasa.

54'
Jagiellonia mogła szybko odpowiedzieć. W dogodnej sytuacji znalazł się Pazdan, który na siedemnastym metrze miał sporo miejsca, ale uderzył bardzo niecelnie.

53'
Goool! Korona na prowadzeniu! Sylwestrzak znakomicie dośrodkował w pole karne, a Kapo głową pokonał Barana!

52'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy wybili piłkę głową przed pole karne, gdzie był Pylypczuk, ale jego strzał trafił w Sylwestrzaka, który był na spalonym.

50'
Za mocne dośrodkowanie Golańskiego z rzutu rożnego.

50'
Korona stara się atakować.

48'
Straus dobrze dośrodkował w pole karne, ale górą był Sylwestrzak.

47'
Luis Carlos uderzył zza pola karnego i piłka przeleciała obok lewego słupka.

46'

46'
Mackiewicz zastąpił Świderskiego.

*'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.

45'
Zablokowany strzał Jovanovicia z dystansu.

45'
Dwie groźne akcja Dzalamidze. Najpierw Tuszyński nie zrobił tego wykorzystać, a potem strzał Pazdana został zablokowany.

42'
Gajos uderzył z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką!

41'
Tuszyński faulowany tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolnego z groźnej pozycji. Żółtą kartką ukarany Klemenz.

38'

35'
Świderski uderzył z lewego narożnika pola karnego, ale Cerniauskas zdołał odbić piłkę.

34'
Gajos uderzył z powietrza, ale Golański zdołał zablokować piłkę.

33'
Dużo gry w środku pola. Jagiellonii brakuje trochę precyzji pod polem karnym rywala.

30'
Jagiellonia ma przewagę, ale nie udokumentowała jej golem.

26'
Tuszyński zagrał piętą do Strausa, ale jego dośrodkowanie na rzut rożny wybił Klemenz.

25'
Korona starała się zaatakować, ale skutecznie defensywa Jagiellonii.

22'
Tuszyński mógł oddać groźny strzał z pola karnego, ale w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca.

21'
Warto podkreślić gorącą atmosferę na trybunach. Na stadionie zasiadło około 15 tysięcy kibiców.

19'
Świderski z trudnej pozycji uderzał w ekwilibrystyczny sposób, ale bardzo niecelnie.

18'

17'
Tuszyński zagrywał z pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i opuściła boisko. Będzie rzut rożny.

15'
Oprawa kibiców Jagiellonii:

13'
Gajos dobrze rozprowadził piłkę, zagrał do Dzalamidze, którego dośrodkowaniu było trochę za mocne.

12'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Trytko. Wydawało się, że może być bardzo groźnie, ale ostatecznie piłka przeleciała bardzo daleko od bramki.

11'
Trochę groźniejsza jest Jagiellonia, ale Korona również stara się atakować.

9'
Po dośrodkowaniu Tuszyńskiego nie najlepiej piłkę piąstkował bramkarz Korony, ale naprawił swój błąd i nie było zagrożenia.

6'
Seria dośrodkowań w pole karne Jagiellonii. Bez zagrożenia.

5'
Modelski dośrodkował w pole karne, ale Dzalamidze nie zdołał trafić w piłkę tak, aby oddać celny strzał.

4'
Kapo próbował minąć Pazdana w polu karnym, ale faulował.

2'
Powinno być 1:0 dla Jagiellonii. Z dystansu uderzył Gajos, Cerniauskas odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej jeszcze Świderski, ale tym razem bramkarz Korony zachował się znakomicie i znów odbił futbolówkę.

1'
Początek spotkania.

0'
Jeszcze minuta ciszy.

0'
Piłkarze już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'
Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

0'
Garść statystyk:

0'
Rezerwowi Korony: Małecki, Cebula, Porcellis, Aankour, Kiełb, Leandro, Fertovs.

0'
Rezerwowi Jagiellonii: Rosa, Tymiński, Romanczuk, Mackiewicz, Mystkowski, Pawlik, Sawicki.

0'

0'

T-MOBILE EKSTRAKLASA ONLINE

Zapraszamy do śledzenia meczu Jagiellonia Białytok - Korona Kielce na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online