Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 : 0

Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Masłowski (50' Duda), Ryczkowski (69' Kucharczyk) - Sa.
Pesković -Sokołowski, Deja, Stano, Konieczny, Tomasik - Chmiel, Iwański (63' Korzym), Kolcak, Adu (79' Pazio) - Malinowski (46' Śpiączka).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live. Dziś jeszcze jeden mecz na żywo: Real Madryt - Villareal.

90+3'
Koniec meczu. Legia wygrała z Podbeskidziem 3:0.

90+2'
Goool! 3:0! Kontra Legii, Kucharczyk wykłada piłkę do Orlando Sa, a ten mając przed sobą tylko Peskovicia umieścił piłkę między jego nogami.

90+1'
Śpiączka uderzył głową z szesnastu metrów i Kuciak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

89'
Podbeskidzie jeszcze stara się o honorową bramkę.

86'
Zablokowany strzał Żyry.

86'
Sokołowski ukarany żółtą kartką.

83'
Mogło być groźnie pod bramką Legii, ale Korzym źle przyjmował piłkę.

81'
Śpiączka ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

80'
Kucharczyk zagrywał po ziemi do Sa, ale ten nie sięgnął piłki.

79'
Pazio zastąpił Adu.

78'
Na trybunach zasiadło 12 661 kibiców.

77'
Kucharczyk był bliski znalezienia się w sytuacji sam na sam z Peskoviciem, ale w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał go Konieczny.

75'
Duda padł w polu karnym. Tym razem Paweł Gil nie zdecydował się podyktować jedenastki.

74'
Orlando Sa huknął z dystansu wysoko nad bramką.

73'
Kolcak próbował uderzyć z dystansu, ale trafił w obrońcę.

72'
Żółta kartka dla Bereszyńskiego.

69'
Kucharczyk zastąpił Ryczkowskiego.

67'
Kolejne dobre dośrodkowanie Deji z rzutu rożnego, ale znów górą defensywa gospodarzy.

65'
Śpiączka uderzył zza pola karnego wysoko nad bramką.

64'
Dobre dośrodkowanie Deji z rzutu rożnego, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

63'
Korzym zastąpił Iwańskiego.

62'
Seria nieudanych dośrodkowań w pole karne Podbeskidzia.

61'
Wydaje się, że druga bramka dla Legii podcięła skrzydła Podbeskidziu.

60'
Akcja Podbeskidzia, ale Śpiączka w walce o piłkę faulował Astiza.

57'
Legia cały czas w ataku. Wejście Dudy znacznie ożywiło poczynania gospodarzy.

55'
Duda ładnie zagrywał do Żyry, ale ten był na spalonym.

53'
Goool! Duda pewnie wykorzystał rzut karny i jest 2:0 dla Legii

52'
Rzut karny dla Legii. Ryczkowski uderzył z linii pola karnego, Pesković wypuścił piłkę z rąk, dopadł do niej Duda, który został sfaulowany przez bramkarza Podbeskidzia. Kontrowersyjna decyzja.

50'
Duda zastąpił Masłowskiego.

48'
Póki co gra toczy się głównie w środku pola.

46'

46'
Śpiączka zastąpił Malinowskiego.

*'

*'

45'
Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Podbeskidziem 1:0, ale goście prezentują się bardzo dobrze.

44'
Jodłowiec uderzył zza pola karnego, ale słabo i niecelnie.

42'
Chmiel otrzymał piłkę w polu karnym, chciał lobować z ostrego kąta Kuciaka, który wyszedł z bramki, ale uniemożliwił mu to Astiz.

41'
Podbeskidzie atakuje, Legia skupiona na obronie.

39'
Chmiel znakomicie minął obrońcę, uderzył z ostrego kąta, piłka nabrała rotacji w kierunku bramki i Kuciak musiał się wysilić, żeby obronić ten zaskakujący strzał.

38'
Sokołowski zagrywał w pole karne, ale żaden z zawodników Podbeskidzia nie zdołał oddać strzału. Będzie jeszcze rzut rożny.

37'
Okres gry w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

34'
Chmiel minął rywala, uderzył lewą nogą z dystansu, ale prosto w Kuciaka.

33'
Iwański dośrodkował w pole karne, Konieczny próbował oddać strzał, ale ostatecznie nie było zagrożenia.

33'
Dobry okres gry Podbeskidzia.

30'
Deja odebrał piłkę Jodłowcowi, przebiegł kilkadziesiąt metrów, uderzył z dystansu i Kuciak musiał się natrudzić, aby odbić piłkę.

27'
Iwański z rzutu rożnego zagrał przed pole karne, do strzału z powietrza złożył się Deja, ale posłał piłkę nad bramką.

26'
Iwański dośrodkował w pole karne, ale Rzeźniczak wybił piłkę na rzut rożny.

23'
Piłka w siatce Pobeskidzia po strzale głową Michała Żyry. Sędzia jednak nie uznał gola, bowiem uznał, że zawodnik Legii faulował Tomasika.

22'
Orlando Sa próbował minąć dwóch obrońców w polu karnym, ale ostatecznie powstrzymał go Deja i będzie rzut rożny.

21'
Jodłowiec oddał strzał z dystansu. Lekki i niecelny - nie było zagrożenia.

20'
Legia kontroluje przebieg meczu.

17'
Legioniście zgrywali piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie wylądowała ona w rękach Peskovicia.

15'
Iwański uderzył z rzutu wolnego obok bramki strzeżonej przez Kuciaka.

13'

12'
Goool! Legia na prowadzeniu! Jodłowiec wbiegł w pole karne, zagrał po Ryczkowskiego, a ten strzałem z siedmiu metrów pokonał Peskovicia.

11'
Jak na razie wyrównane spotkanie. Częściej pod polem karnym rywala znajdują się goście.

9'
Sokołowski często podłącza się do akcji ofensywnych. Tym razem jego dośrodkowanie wyleciało poza boisko.

7'
Sokołowski próbował uderzać z dystansu z powietrza, ale nieczysto trafił w piłkę i nic z tego nie wyszło.

5'
Kibice Legii w trakcie prezentowania oprawy odpalili również środki pirotechniczne.

3'
Dobra szansa dla Podbeskidzia. Strzał Chmiela z pola karnego został zablokowany, a poprawka przeleciała obok bramki.

3'
Podbeskidzie spokojnie rozgrywa piłkę.

2'
Podbeskidzie odważnie rozpoczęło mecz i stara się grać wysokim pressingiem.

1'
Legia w ostatnich trzech meczach T-Mobile Ekstraklasy zdobyła tylko jeden punkt. Czy dziś się przełamie?

1'
Początek meczu. Rozpoczęło Podbeskidzie.

0'
Kibice Legii odśpiewują hymn Polski.

0'
Minuta ciszy.

0'
Mecz poprowadzi Paweł Gil z Lublina.

0'
Piłkarze wychodzą na murawę.

0'

0'

0'
Kibice Legii zaprezentują patriotyczną oprawę.

0'
Dla Dusana Kuciaka będzie to setny występ w barwach Legii:

0'
Rezerwowi Podbeskidzia: Zajac, Mazan, Pazio, Górkiewicz, Lenartowski, Śpiączka, Korzym.

0'
Rezerwowi Legii: Malarz, Guilherme, Duda, Saganowski, Lewczuk, Pinto, Kucharczyk.

0'

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn, a tak prezentuje się ustawienie.

0'

0'

0'

0'

T-MOBILE EKSTRAKLASA ONLINE

Zapraszamy do śledzenia meczu Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online