Legia Warszawa - Ajax Amsterdam online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
0 : 3

Kuciak - Broź, Dossa Jr, Rzeźniczak, Guilherme - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro(59'Kosecki), Masłowski(72'Pinto), Kucharczyk - Sa(59'Saganowski)
Cillessen - Van Rhijn, Veltman(72'van der Hoorn), Viergever, Boilesen - Bazoer, Serero, Klaassen(46'Sinkgraven) - El Ghazi, Milik, Kishna(79'Andersen).

*'
Mistrz Polski kończy swoją tegoroczną przygodę z Ligą Europejską.

90+2'
Sędzia kończy mecz. Legia-Ajax 0:3.

90+2'
Strzał van Rhijna trafia w mur.

90+1'
Jedna z ostatnich akcji Legii, ale złe zagranie Koseckiego. Ajax wychodzi z kontrą, którą faulem stopuje Dossa Junior.

90'
I znowu piłka krąży między zawodnikami mistrza Holandii.

89'
Nareszcie Legia przejmuje piłkę i buduje akcje zakończona strzałem Guilherme. Bez problemów Cillessen.

87'
Goście teraz poprawiają swoje statystki w posiadaniu piłki.

86'
Teraz Ajax. Milik do El Ghaziego. Strzał, ale bardzo niecelnie.

85'
Spore ożywienie w poczynania gospodarzy po wejściu Koseckiego. Legioniści nie potrafia jednak pokonać bramkarza i strzelić honorową bramkę.

83'
Dośrodkowanie i strzał Jodłowca głową w odległosci 3 metrów od bramki, ale kapitalnie broni Cillessen.

83'
Szybka odpowiedz Ajaxu jednak piłkę przejmują obrońcy Legii, którzy uruchamiają atak gospodarzy i mamy rzut rożny.

82'
Znowu Kosecki i znowu Cillessen trzyma futbolówke.

80'
Kolejna akcja gospodarzy. Kosecki pokazuje się do gry. Chce dośrodkować, ale wychodzi z tego bardziej strzał. Cillessen łapie piłkę.

79'
Ostatnia zmiana w drużynie z Holandii. Kirshna opuszcza boisko a w jego miejsce Andersen.

78'
Lepszy fragment Legii. Vrdoljak na boku do Saganowskiego, który jest w polu karnym. Ten wycofuje na 16 metr, ale nikt nie zdecydował się oddać strzału.

77'
Kosecki dośrodkowuje w zamieszaniu piąstkuje Cillessen.

76'
Pinto ograł rywala na boku dośrodkował. Do piłki dopadł Broź ale jego strzał był nie celny.

75'
Goście wychodzą z kolejną szybką akcją, która kończy się fatalnym dośrodkowaniem El Gzaziego.

73 '
Złe podanie obrońców Ajaxu, piłke przejmuje Kucharczyk i w sytuacji sam na sam uderza wysoko nad bramką.

72'
van der Hoorn za Veltmana

72'
Zmiany: schodzi Masłowski a w jego miejsce Pinto

71'
Masłowski wpada w pole karne, chce podać do kolegi z drużyny ale za lekko. Futbolówke odzyskuje jednak Legia, ale Saganowski na spalonym.

70'
Dobry rajd Boilsena, który minąl kilku rywali, ale podjął decyzje o podaniu i dobrą interwencją popisał się obrońca Legii.

68'
Nie dokładne dośrodkowanie i Ajax spokojnie buduję nową akcje.

66'
Goście przejęli piłę i wymieniają kolejne podania. Legii wreszcie udaję się odzyskać posiadanie. Kosecki dośrodkowuje i Veltmann na rzut rożny.

65'
Warszawiacy poprawili się i są wstanie wymienić podania na połowie rywala.

64'
Festiwal niedokładności w poczynaniach piłkarzy Legii.

62'
Ajax w ataku. Rzeźniczak fauluje Serrero za co otrzymuję żółtą kartkę.

61'
Mistrz Polski wymieniał podania do momentu złego zagrania Dossy Juniora .

59'
Zmiany w zespole Legii. Opuszczają boisko Zyro i Orlando Sa. Wchodzą Saganowski i Kosecki.

58'
W końcu przejęcie Jodłowca. Podaje do Masłowskiego, ten źle odgrywa i znowu to mistrzowie Holandii posiadają futbolówke.

57'
Zawodnicy Ajaxu mają mecz pod kontrolą, wymieniają dokładne podania na swojej połowie.

56'
Jodłowiec fauluje blisko koła środkowego.

55'
Następnie strzał zawodnika Ajaxu. Dobra interwencja Kuciaka.

54'
Legia próbuje wysokiego pressingu, nie przynosi to jedna zamierzonych skutków. Ajax przetransportował piłke w pole karne gospodarzy, ale dobra interwencja Rzeżniczaka.

53'
Żyro zbiega do środka uderza z 20 metrów, jednak zbyt lekko i niecelnie.

51'
Gospodarze chcą wykreować sobie jakąś dobrą sytuację, ale Żyro na spalonym.

51 '
Dobra akcja Legii, jednak zawodnik gospodarzy strzela w swojego kolegę z drużyny.

50'
W końcu Rzeźniczak przejmuje futbolówkę, ale traci ją Kucharczyk.

49'
Ajax gra mądrze i długo utrzymuję się przy piłce.

48'
Orlando Sa faulowany. Złe wznowienie gry jeden z zawodników Legii na spalonym.

47'
Kolejne złe wybicie Kuciaka i mistrzowie Holandii przy piłce, jednak szybko ją tracą.

46'
Jedna zmiana w drużynie Ajaxu. Zaczynamy drugą połowę.

45'
Sędzia kończy pierwszą połowę. Legia- Ajax 0:3

45'
Mistrzowie Polski na połowie Ajaxu. Znowu nie dokładnie i grę wznowi Cillesen.

43'
W odpowiedzi Legia wywalczyła rzut rożny, ale złe wykonanie zawodnika gospodarzy.

42'
Milik!!! Kuciak wybija piłkę, która trafia do graczy Ajaxu, podanie do Milika, który biegnie środkiem boiska i w sytuacji sam na sam wykorzystuje swoją okazję

41'
Pressing Ajaxu przynosi skutek, goście przejmują piłkę.

40'
Legia budowała akcję prawą stron, dobre dośrodkowanie Guilherme, które trafia na głowę Kucharczyka ale ten uderza prosto w bramkarza.

39'
Kolejny błąd obrony gości. Żyro chciał wykorzystać pomyłkę, fauluje obrońce i otrzymuje żółta kartkę.

39'
Klassen wygrywa główkę, był jednak w trudnej pozycji i strzał nie mógł być precyzyjny.

38'
Teraz inicjatywę przejął Ajax, który ma rzut rożny.

36'
Obrońca chciał zgrać piłke klatką piersiową do bramkarza, zrobił to nie dokładnie i futbolówka leciała w stronę bramki, Van Rhijne w ostatniej chwili naprawia swój błąd.

36'
Ale bład Van Rhijna!!

35'
Kilka zagrań z pierwszej piłki Leginistów i złe podanie Masłowskiego, jednak Warszawiacy dalej w posiadaniu.

35'
Groźny kontratak Ajaxu, tym razem ofiarnie obrońcy, blokują strzał.

34'
Gospodarze przejmują ją i próbują budować swoją akcję.

33'
Mistrz Holandii szanuje teraz piłkę.

32'
Żyro rozszerza grę do Brozia, ale dobry wślizg obrońców zapobiega dośrodkowaniu.

31'
Ajax na połowie Legii ale dobra interwencja Rzeźniczaka Legia przy piłce jednka szybko ją traci.

29'
Dobre odegranie Orlando Sy do Masłowsiego z pierwszej piłki, ale zawodnik mistrzów Polski nie był wstanie oddać strzału.

28'
Przjęcie Legionistów i znowu niedokładnie.

27'
Nieładny faul Kucharczyka na Boilsenie. Ajax od początku buduje akcje.

26'
Nieporadność gospodarzy. Nie potrafili przejąć piłki co kończy się groźnym strzałem Van Rhijana.

25'
Teraz Ajax dłużej przy piłce.Veltman próbuje akcji indywidualnej, traci futbolówkę.

23'
Dośrodkowanie zawodnika Legii. Dziwne zachowanie Orlando Sy, który dotyka piłkę reką za co otrzymuję żółtą karte.

22'
Teraz Milik fauluje Vrdoljaka w środkowej częsci boiska.

21'
Warszawiacy na połowie Ajaxu tracą piłkę, znowu z kontratakiem wychodzi Milik, który jest faulowany i mamy żółtą kartke dla Guilherme.

19'
Dwójkowa akcja Guilherme z Kucharczykiem, jednak strzał Polaka blokowany.

19'
Legia próbuje budować składne akcje, ale gra nie dokładnie.

17'
Pressing gospodarzy. Masłowski fauluje na połowie rywali.

16'
Rzut wolny dla Legii, ale główkę wygrywają goście.

16'
Żyro przejmuje futbolówke, dośrodkowuje. Piłka mija dwóch obrońców jednak trzeci z nich wybiją ją.

15'
Legia próbuje odpowiedzieć, jednak traci piłke na połowie rywala.

13'
0:2 !!! rzut wolny dla Ajaxu, błąd Kuciaka, który nie łapie piłki. DO pustej bramki kieruje piłkę Viegever!

11'
Gol!!! Milik!!! Piłkę wybija bramkarz, przechwyca ją Milik i prowadząc ją od połowy boiska, uderza 15 metrów od bramki, trafia

9'
Cierpi Veltman, który ucierpiał podczas stracia z Orlando Sa. Sedzia dyktuje jednak rzut wolny dla podopiecznych Berga. Po dośrodkowaniu Kucharczyka źle główkuje Dossa Jr.

8'
Kolejna dobra akcja Legii, ale przy próbie dogrania w pole karne futbolówke wybijają obrońcy.

7'
Legia przejmuje piłkę. Jodłowiec! Groźny strzał ale Silesen wyłapuje uderzenie

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Ajax Amsterdam, to zapraszamy do śledzenia meczu online