Liverpool - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester City
2 : 1

Mignolet - Lovren, Skrtel, Can - Moreno (82.Kolo Toure), Allen, Henderson, Markovic (76.Sturridge) - Coutinho, Lallana - Sterling
Hart - Kolarov, Mangala, Kompany, Zabaleta - Silva, Fernandinho(78.Bony), Yaya Toure, Nasri(82.Lampard) - Dzeko (58.Milner), Aguero

Mecze na żywo: Liverpool - Manchester City

90'
Koniec meczu. Liverpool pokonał Manchester City 2:1.

90'
Silva uderzył tuż obok bramki.

87'
Sturridge znalazł się sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w bramkę.

86'
Bony ukarany żółtą kartką.

85'
Lallana ukarany żółtą kartką.

82'
Kolo Toure zmienia Moreno, a w drużynie City Lampard za Nasriego.

79'
Ale Aguero zabawił się z obrońcami Liverpoolu. Argentyńczyk dryblując w polu karnym ograł 3 rywali, ale z ostrego kąta nie trafił po długim słupku.

78'
Bony za Fernandinho. Wszystko na jedną kartę stawia Pellegrini.

76'
Brendan Rodgers nie decyduje się na odwołanie zmiany i mimo prowadzenia wprowadza na boisko napastnika. Sturridge za Markovica.

75'
GOOOOOOOOOOOL dla Liverpoolu
Cooooooooutinho. Znów strzał zza pola karnego. Brazylijczyk świetnie ułożył sobie piłkę na prawej nodze i uderzył nie do obrony. Hart bez szans.

72'
Zakotłowało się w polu karnym Liverpoolu, ale Mignolet nie musiał interweniować.

70'
Silva bardzo nieudanie. Obrońcy Liverpoolu klaskają Hiszpanowi "podziwiając" dośrodkowanie.

69'
Niebezpieczny rzut wolny dla City z boku pola karnego. Faulowany Zabaleta.

67'
Milner zagrywa ręką i sędzia gwiżdze. Piłka dla Liverpoolu.

66'
Henderson wrzuca piłkę, ale wprost w ręce Harta.

63'
Lallana zbyt krótko do Sterlinga.

62'
City powoli wychodzi z obrony i goście w ataku pozycyjnym.

60'
Kolarov świetnie włącza się do gry, ale dośrodkowanie Serba pozostawię bez komentarza.

58'
Milner zmienia Dzeko i od tego momentu 'The Citizens' z jednym napastnikiem.

57'
Żółta kartka dla Fernandinho za faul taktyczny.

56'
Coutinho starał się zagrać prostopadłą piłkę do Hendersona, ale znów dobrze obrońcy City.

55'
Gooool dla Liverpoolu, ale znów Lallana na spalonym, który umieszcza piłkę w siatce. Wciąż 1:1.

53'
Lallana do Sterlinga. Nie trafia Anglik czysto w piłkę. Dobra okazja dla gospodarzy na odzyskanie prowadzenia.

51'
Liverpool spycha do obrony City. Zarysowuje się przewaga 'The Reds'.

47'
Od razu okazję miał Aguero. Argentyńczyk głową minimalnie nad poprzeczką.

46'
Zaczęli drugą połowę.

45+1'
Sędzia Cluttenberg kończy pierwszą połowę.

45'
Już w doliczonym czasie gry Sterling marnuje dobrą okazję. Po raz kolejny świetnie Hart.

43'
Coutinho zazdrości Coutinho i też próbuje strzału z dystansu. Piłka w sam środek bramki i broni Hart.

41'
Fantastycznie Yaya Toure zagrywa nad obrońcami do Dzeko- nie ma spalonego, Bośniak oddaje strzał... a jednak spalony jest.

38'
Yaya Toure nie trafia wślizgiem. Piłka pod nogami Coutinho, który stara się dograć do Markovicia- wybija obrońca.

35'
Lallana fantastycznie wyszedł na czystą pozycję i dostał piłkę na wolną pozycję. Uderzył z pierwszej piłki obok bramki. Podawał Markovic.

34'
Świetna wymiana piłki między Dzeko i Aguero, ale gubi piłkę Bośniak.

31'
Fernandinho zagrał z prawej strony krótko do będącego w polu karnym Nasriego, ale Francuz złapany na wykroku i piłkę przejmują gospodarze.

28'
Moreno ratuje gospodarzy. Fauluje Silvę, gdy ten już podawał do wychodzącego na czystą pozycję Dzeko.

25'
GOOOOOOOOOOOL dla City
Aguero do Dzeko i mamy wyrównanie na Anfield.

21'
Moreno ładnie wchodził z prawej strony pola karnego, ale jego strzał daleki od ideału.

18'
Piłkarze uspokoili lekko grę, ale nie można mówić o przedtoju bo w lidze angielskiej taki słowo właściwie nie istnieje.

12'
Aguerooooo... ale trafia tylko w słupek. Zrobił się mecz.

10'
GOOOOOOOOOOOOL dla Liverpoolu
Henderson prowadzi piłkę prawą nogą. Ustawia piłkę około 18 metrów przed bramką i pięknym strzałem pokonuje Joe Harta.
1:0 dla gospodarzy!

Dosłownie chwilę wcześniej piłka była już w siatce City, ale Lallana był na spalonym i jego bramka nie została uznana.

8'
Coutinho świetnie do Lallany z głębi pola, ale broni Hart.

6'
Kolarov niebezpiecznie drybluje pod własną bramką, ale jest faulowany.

4'
Na spalonym gracze City. W pierwszych minutach inicjatywę mają po swojej stronie właśnie goście.

1'
Rozpoczęli!

0'
Piłkarze już na murawie. Na Anfield rozbrzmiewa 'You Will Never Walk Alone'.

0'
Zapowiada się naprawdę emocjonujące spotkanie. Liverpool zwyciężając wyprzedzi Southampton i awansuje na 5 miejsce w tabeli Premier League, natomiast Manchester City odnosząc zwycięstwo na Anfield zbliżą się na 2 punkty do Chelsea Londyn, który przewodzi angielskiej ekstraklasie.

0'
Obydwie drużyny chcą zapomnieć o rozegranych ostatnio spotkaniach w Europie. Liverpool odpadł niespodziewanie z Ligi Europy po rzutach karnych z Besitkasem, natomiast Manchester City uległ przed własną publicznością 'Blaugranie' 1:2, choć wynik nie odzwierciedla w pełni przebiegu spotkania ('The Citizens' mogli przegrać dużo wyżej ).

INFO'
Dzisiejsze zawody poprowadzi sędzia Mark Cluttenberg.

0'
Oto jak prezentują się składy obu drużyn na to spotkanie:
Liverpool:
Mignolet - Lovren, Skrtel, Can - Moreno, Allen, Henderson, Markovic - Coutinho, Lallana - Sterling

Rezerwowi:
Balotelli, Borini, Lambert, Sturridge, Kolo Toure, Ward, Williams

Manchester City:
Hart - Kolarov, Mangala, Kompany, Zabaleta - Silva, Fernandinho, Yaya Toure, Nasri - Dzeko, Aguero

Rezerwowi:
Bony, Caballero, Clichy, Demichelis, Fernando, Lampard, Milner

0'
Już o 13 rozpocznie się hit 27 kolejki Premier League, w którym 'The Reds' zajmujący aktualnie szóstą pozycję w tabeli podejmą na Anfield wicelidera- Manchester City.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Liverpool - Manchester City na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online