Real Madryt - Villarreal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Villarreal
1 : 1

Casillas– Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo – Bale, Lucas Silva (Jese (72.)), Kroos, Isco(Illarramendi(79.)) – Ronaldo, Benzema (Chicharito (81.))
Asenjo – Mario Gaspar, Bailly, Dorado, Costa – Moi Gomez, Pina (Trigueirosa (62.)), Sergio Marcos (Jonathan Dos Santos (68.)), Campbell – Gerard Moreno, Giovani dos Santos (Vietto (62.))

Mecze na żywo: Real Madryt - Villarreal

90+3'
Sędzia kończy spotkanie, mecz kończy się remisem 1-1.

90+3'
Dośrodkowanie Kroosa do Ronadlo, piłka wybita na rzut rożny.

90+3'
Kontratak Villarreal, jednak nieudany.

90+1'
Marcelo górą do Ronaldo, ten ponownie niecelnie z głowy.

90'
Kolejna próba dośrodkowania Balea, jednak znów nie udana.

89'
Marcelo do Bale, ten płasko dośrodkowuje w pole karne, wybijają piłkarze w żółtych strojach.

88'
Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie Jese, jednak faul na zawodniku Villarrealu.

87'
Carvajal pięknie przechodzi rywali, prostopadłe podanie do Chicharito, ten upada w polu karnym. Jednak nie ma rzutu karnego.

86'
Strzał Vietto, jednak broni Casillas.

85'
Bale próbuje przedostać się lewą stroną, jednak Mario Gaspar czujny.

84'
Błąd Asenjo, pusta bramka gości, jednak Jese nie trafia.

84'
Próba dośrodkowania Marcelo, jednak piłka zostaje wybita.

83'
Gospodarze rozgrywają piłkę na środku boiska.

82'
Słabe rozegranie ataku przez gości. Powrót na swoją połowę.

81'
Akcja gości, jednak Marcelo wraca i wybija na aut.

80'
C.Ronaldo znajduje miejsce na strzał, strzela słabszą nogą, jednak w boczną siatkę.

79'
Zmiana w drużynie gospodarzy Illarramendi zmieni Isco.

78'
Zmiana strony na lewą i Bale nie zdążył do piłki, rozpocznie bramkarz.

78'
Niecelne dośrodkowanie Jese i wybija głową obrońca gości.

76'
Faul Carvajala na Gerardzie Moreno.

75'
Atak Jese z prawej strony i strzał z ostrego konta, broni golkiper.

75'
Strzał z dystansu Campbella, jednak obok lewego słupka Casillasa.

74'
Villarreal z autu, jednak cofają piłkę na swoją połowę.

73'
Próba ataku gości, jednak Pepe wybija piłkę głową.

71'
Piękne dośrodkowanie Bale i strzał głową Ronaldo.

70'
Dośrodkowanie Kroosa, Benzema strzela nad bramką.

68'
Strzał Ronaldo broni bramkarz Villarreal.

68'
Zmiana, za Sergio Marcosa wchodzi Jonathan Dos Santos.

67'
Dwóch piłkarzy z obu drużyn leży na boisku.

66'
Podanie do Benzemy, tam wybija Bailly.

66'
Real rozgrywa piłkę spokojnie na środku boiska.

64'
GOOOOL! Vietto podaje do Gerarda Moreno, a ten strzałem po ziemi pokonuje Ikera Casillasa.

63'
Strzał z ostrego konta Carvajala. Łapię piłkę bramkarz.

61'
Ronaldo z wolnego, jednak piłka ponownie nad bramką Asenjo.

60'
Rzut wolny dla Realu po faulu na Marcelo.

58'
Rzut wolny przy narożniku boiska dla gości.

57'
Strzał z dystansu C.Ronaldo, ponad bramką.

56'
Isco faulowany na własnej połowie.

54'
Ronaldo sam na sam z bramkarzem, jednak fauluje golkipera.

52'
GOOOOOOL! C.Ronaldo pewnie z karnego pokonuje Asenjo, bramkarz bez szans.

51'
Faul w polu karnym na C.Ronaldo, rzut karny.

50'
Moi Gomez, prostopadłe podanie, jednak nie celne, wybija Casillas.

49'
Próba ataku lewą stroną drużyny Villarreal, Carvajal odbiera piłkę.

48'
Groźny strzał C.Ronaldo, jednak bramkarz broni.

48'
Kontratak gości, jednak Marcelo czujny.

47'
Prostopadłe podanie do Bale, jednak ten nie zdążył do piłki, aut dla Villarreal.

46'
Zaczęli, zapraszamy na drugą połowę meczu Real Madryt - Villarreal, bez zmian w obu drużynach.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Mecz jak na razie nie porywa.

45+2'
Ronaldo uderzył z rzutu wolnego z dużej odległości, ale piłka przeleciała nad bramką.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
Varane głową uderzył nad poprzeczką.

42'
Piłka po zagraniu Bale'a odbiła się rykoszetem i trafiła w poprzeczkę.

39'
Marcelo próbował strzelać w ekwilibrystyczny sposób, ale nie trafił czysto w piłkę.

37'
Żółta kartka dla Moi Gomeza.

34'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową tuż obok słupka uderzał Varane.

32'
Mario przedarł się prawą stroną, zagrywał po ziemi w pole karne, ale dobrze ustawiony obrońca przejął piłkę.

31'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Bale i głową uderzył obok bramki.

30'
Marcelo dośrodkował z lewej strony pola karnego, ale piłka wyszła poza boisko, ponieważ odbiła się od obrońcy.

28'
Wydaje się, że Real opanował sytuację na boisku. Nie stwarza jednak większego zagrożenia.

25'
Warto podkreślić, że goście grają rezerwowym składem i radzą sobie całkiem dobrze.

24'
Benzema przedzierał się w pole karne, ale Asenjo wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwa.

23'
Pepe uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Lekko i nad bramką..

20'
Dobre zagranie Bale'a z prawej strony boiska w kierunku dwóch kolegów, ale ostatecznie obrońca zdołał wybić piłkę.

17'
Jak na razie goście prezentują się bardzo dobrze.

15'
Carvajal dobrze dośrodkował do Benzemy, ale Francuz nie zdołał oddać celnego strzału.

12'
Ależ szczęście miał Real! Po strzale z dystansu piłkę w polu karnych przyjął Moreno, ale jego uderzenie z kilku metrów dobrze odbił Casillas. Do piłki dopadł jeszcze Moi Gomez i Carvajal wybił ją tuż przed linią bramkową.

12'
Giovani dos Santos uderzał z rzutu wolnego, ale piłka trafiła w mur i będzie rzut rożny.

9'
Pepe zagrał przed pole karne do Silvy, ten zdecydował się na strzał, ale piłka przeleciała obok słupka.

7'
Mocny, ale niecelny strzał Ronaldo.

5'
Pierwsze minuty dość wyrównane.

1'
Początek spotkania.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Real Madryt - Villareal na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Villarreal, to zapraszamy do śledzenia meczu online