Znicz Pruszków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Znicz Pruszków
1 : 5

Bigajski – Niewulis, Jędrych, Gurzęda, Kucharski – Biedrzycki(79'Chrzanowski), Tomczyk, Rackiewicz, Nawrocki(67'Banaszewski) Grudniewski(66'Żurek) – Górski.
Burić – Ceesay, Kadar, Kamiński, Henriquez – Trałka, Linetty(46'Djoum)– Formella(72'Pawłowski) Kownacki, Keita – Ubiparip(61'Sadajev)

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

*'
Sprawa awansu wydaje się być przesądzona.

90+3'
Arbiter kończy mecz w Pruszkowie. Znicz Pruszków - Lech Poznań 1:5.

90+3'
Keita dobija Znicz!!! Sadajev wygrał główkę, dzięki czemu Pawłowski wraz z Keitą i Kownackim wyszedl sam na sam z bramkarzem, wycofał do swojego kolegi z zespołu a ten ustalił końcowy wynik.

90+1'
Teraz Znicz dzieli się piłką. Postanowił to zmienić Djoum, który fauluje. Próba dośrodkowania kolejny raz ląduję w rękach Buricia

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Zawodnicy Lecha Poznań zdają się czekać na końcowy gwizdek, ponieważ nie wykazują inicjatywy budowania ofensywnej akcji.

88'
Keita fauluje Banaszewskiego. Znicz Pruszków ma kolejny rzut wolny. Tym razem Burić wychodzi z bramki i łapie piłkę.

87'
Próba dośrodkowania, lecz zbyt mocno.

86'
Wycofanie do obrońców, którzy znowu dzielą się futbolówką.

86'
Złe wykonanie, ale Lech dalej w posiadaniu.

85'
Kownacki dostał piłkę na lewym skrzydle i wywalczył rzut rożny, który będzie wykonywał Szymon Pawłowski.

84'
W dalszym ciągu nikt nie odstawia nogi.

83'
Lech rozgrywa między obrońcami, co nie podoba się miejscowym kibicom.

82'
Rzut wolny dla Znicza. Piłka trafia pod nogi jednego z zawodników gospodarzy, a ten strzela obok metr obok bramki.

81'
Trałka żółta kartka. Górski czerwona!

80'
Brzydkie zagranie Górskiego, który był faulowany przez Trałkę. Górski po faulu, kopnął Trałkę.

79'
Ostatnia zmiana w tym meczu Chrzanowski za Biedrzyckiego.

78'
Mimo wyniku, walka trwa. Nikt nie odpuszcza.

77'
Znicz wywalczył rzut rożny. Złe dośrodkowanie Rackiewicza.

75'
Trałka fauluje Górskiego. W środkowej części boiska. Później Niebulis podcina Pawłowskiego za co otrzymuje żółtą kartkę.

73'
Walka na połowie gości. Sędzia pokazuje jednak, że grę wznowi Burić.

72'
Ostatnia zmiana w Lechu Poznań. Pawłowski za Formelle.

71'
Gospodarze wymieniają podania na swojej połowie.

70'
Górski próbował sam minąć obronę Kolejorza, ale traci piłkę.

69'
Lech teraz przejął inicjatywe.

67'
Sadajev!! Znowu podanie na prawą stronę tym razem Sadajew przejmuję piłkę. Oddaje strzał, który wpada do bramki.

65'
1;3 !!! Sadajev! Na boku piłkę dostał Formella, podał do Trałki, ten próbował sam minąć obrońców, ale byl bliski przejęcia piłki. Do której dopadł Sadajew i skierował futoblówke do bramki.

63'
Goście poczuli się pewniej. Formella miał ochotę na kolejnego gola. Strzela z ostrego kąta ale nad poprzeczką.

62'
Gol!! Formella! Prowadzenie Lecha. Dobre dogranie wzdłuż lini bocznej do Sadajewa a ten zagrywa piłkę na odległość 9 metrów od bramki, gdzie nie pilnowany jest Formella. Zawodnik z Poznania daje prowadzenie swojej drużynie.

62'
Zawodnik Znicza Pruszków podnosi się z boiska, ale musi na chwile opuścić plac gry.

61'
Gra się zaostrzyła. Nawrocki leży na boisku.

60'
Sadajew zastępuje Ubiparipa.

59'
Tomczyk trafia w mur. Z kontrą wychodzi Lech. Kownacki ucieka lewą stroną. Próbował zagrać do Ubiparipa, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

58'
Znicz wywalczył piłkę. Kadar faulował . Rzut wolny 25 metrów od bramki Kolejorza.

57'
Lech próbował stworzyć sobie sytuację do strzału, ale gołym okiem widać nerwowość.

56'
Bardzo dobre podanie do Rackiewicza. Niestety dla Pruszkowian, źle przyjmuje piłke.

55'
Teraz to Lech ma problem z wymienieniem dokładnych podań.

54'
Następny wolny. Główkę wygrywa Gurzęda, ale strzela zbyt lekko.

53'
Słupek! Bliźniacza akcja Znicza. Znowu dobre dogranie w pole karne tym razem słupek ratuje Kolejorza przed stratą drugiej bramki.

52'
Znicz poczuł, że może sprawić niespodziankę i ma kolejny rzut wolny.

51'
Ożywiła się publiczność na stadionie w Pruszkowie.

50'
Gol!! Jędrych! Kolejny rzut wolny ze środka boiska, dośrodkowanie, zgranie jednego z zawodników znicza, a Jędrych strzela z pierwszej piłki i wyrównuje wynik.

49'
Nawrocki dobrze rozrzuca grę do Grudniewskiego, który strzela, ale jego strzał blokowany i Burić bez problemu łapie futbolówkę.

48'
Kolejny wolny. Tym razem zawodnik Znicza tylko trąca piłkę, która przelatuje daleko od bramki.

46'
Rzut wolny w środkowej części boiska. Dogranie w pole karne, ale Górski na spalonym.

46'
Pierwsza zmiana. Schodzi strzelca bramki Linetty, zastępuje go Djoum.

Znicz potrafi jednak wyjść z groźną kontrą. Przy zachowaniu zimnej krwi w najważniejszy momentach, przez zawodniów gospodarzy, wynik tego spotkania może się zmienić na korzyść Pruszkowian.

Nie mal wszystkie statystyki przemawiają na korzyść zawodników trenera Skorży.

45'
Sędzia zakończył pierwszą połowę. Znicz Pruszków- Lech Poznań 0;1.

45'
Formella ucierpiał w jednym ze starć. Sędzia prosi zawodnika o chwilowe zejście z boiska.

43'
Trałka wybija. Znowu piłka w narożniku boiska , tym razem to zawodnik Znicza dotyka futbolówki. Grę wznowi Burić.

42'
Błąd Kadara.Rzut rożny dla gospodarzy.

41'
W odpowiedzi strzał z dystansu Keity, ale równie niecelnie co wcześniej Górski.

39'
Najgroźniejsza akcja Znicza. Gospodarze przejmują piłkę 40 metrów od bramki. Dobre podanie dostaje Górski, ale gdy stanął oko w oko z Buriciem, oddał strzał wysoko nad bramką.

37'
Lech wychodzi z szybką kontrą. Ubiparip uspokoił akcję. Goście kolejny raz wymieniają bardzo dużo podań.

35'
Keita tym razem dobrze do Kownackiego,który podaje do Formelli, ten tylko na chwile traci piłkę, ale Poznaniacy muszą zacząć akcję od początku.

33'
Keita próbował wyklarować dobre podanie do Ubiparipa, jednak brakło precyzji. Bramkarz wznowi grę.

32'
Przejęcie piłki przez gospodarzy, szybkie dogranie do Grudniewskiego, który jest na pozycji spalonej.

31'
Lech Poznań wymienia podania na 30 metrze od bramki Znicza.

30'
Dobry pressing Znicza Pruszków. Ambicji zawodnikom gospodarzy nie można odmówić.

29'
Kolejne stracie podczas walki o górną piłkę. Górski leży na środku boiska. Po chwili się podnosi i gramy dalej.

27'
Kamiński odepchnął przeciwnika w powietrznej walce. Rzut wolny. Główkę wygrywają obrońcy z Poznania.

25'
Kontra Lecha. Keita przebiegł 40 metrów lewą stroną boiska, zeszedł do środka i oddał strzał. Niestety dla gości futbolówka przelatuje obok bramki.

25'
Górski! Przyjął piłkę na klatke piersiową i z półobrotu chciał pokonać Buricia. Nie wiele brakło...

24'
Lech wychodzi z kontrą, ale gdy piłka była już na połowie gospodarzy to przejęli ją piłkarze Znicza.

23'
Dobrze funkcjonuje narazie obrona gości.

22'
Lepszy fragment Pruszkowian.

21'
Groźna akcja gospodarzy, podanie w polu karne, ale strzał jest blokowany przez obrońców.

20'
Znicz wychodzi z szybką akcją, którą zatrzymuje Kadar.

19'
Grudniewski ładnie zabrał piłkę Cessay'emu, ale nie potrafił dośrodkować.

18'
Próba pressingu gospodarzy, ale Lech kontroluje grę.

16'
Gol!!! Linetty! Złe wybicie kapitana Znicza Pruszków, piłka wpadła pod nogi Linettego a ten ze spokojem pakuje piłkę do bramki

14'
A jednak Formella przedarł się lewą stroną dograł do Ubiparipa, który nie trafił czysto w piłkę.

14'
Zawodnicy Macieja Skorży wymieniają mnóstwo podań, ale jak narazie nie potrafią skonstruować groźnej akcji.

13'
Gospodarze zamknięci na swojej połowie.

12'
Kontra Znicza. Niedokładne podanie i znowu Lech w ataku.

11'
Poznaniacy zbudowali dobrą akcję zakończona strzałem aktywnego Formelli.

9'
Zamieszanie w polu karnym. Obrońcy Znicza wybijają piłkę.

9'
Dobre uderzenie Keity i jeszcze lepsza interwencja bramkarza. Mamy rzut rożny.

8'
Rzut wolny dla Lecha Poznań 30 metrów od bramki Bigajskiego.

7'
Dośrodkowanie Cessay'a, ale piłka nie trafia do adresata.

6'
Goście nie potrafią wymienić kilku dokładnych podań na połowie rywala.

4'
Zawodnicy gospodarzy próbują budować atak. Dobrze funkcjonuje narazie gra w defensywie zawodników z Poznania.

3'
Pierwszy faul Keity na Rackiewiczu.

2'
Próba wyjścia z kontrą Znicza Pruszków, ale dobrze wrócił Formella i odzyskał futbolówke.

1'
Goście spokojnie budują pierwszą akcje. Piłka krąży pomiędzy obrońcami.

1'
Dzisiejszy pojedynek rozpoczyna Lech Poznań.

0'
Obie drużyny już na murawie, zaraz początek meczu.

0'
Głównym arbitrem dzisiejszego pojedynku będzie Tomasz Wajda.

0'
Ławka rezerwowych Znicza Pruszków- Dobosz, Banaszewski, Chrzanowski, Kopciński, Kubicki, Wienczatek, Żurek.

0'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań-Gostomski, Kędziora, Pawłowski, Lovrencics, Bednarek, Djoum, Sadajew.

0'
Bez wątpienia faworytem dzisiejszego spotkania są podopieczni trenera Macieja Skorży, jednak jak uczy historia Pucharu Polki nie należy skreślać tych teoretycznie słabszych zespołów.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'

0'
Zapraszamy do śledzenia Pucharu Polski na żywo. We wtorek o godzinie 18:00 Znicz Pruszków podejmie Lecha Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Znicz Pruszków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online