Lech Poznań - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Gostomski - Możdżeń, Arboleda, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Pawłowski, Hamalainen (68' Kownacki), Lovrencsics (62' Claasen) - Teodorczyk.
Szumski - Szeliga, Hebert, Osyra, Klepczyński - Murawski (70' Izvolt), Nikiema, Badia (87' Rabiola), Hanzel, Podgórski, Jurado (83' Kędziora).

Pawłowski (35.)
Teodorczyk (75.)
Pawłowski (86.)
Linetty (90+3.)

Claasen (72.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Piast Gliwice

90+3'
Koniec meczu. Lech wygrał 4:0.

90+3'
Nookaut! Kapitalna akcja i kolejna asysta Kownackiego! Piłkę z bliskiej odległości do bramki skierował Linetty

90'
Piast mógł zdobyć honorowego gola, ale Matej Izvolt z pola bramkowego nie trafił w światło bramki.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Bednarek zastąpił Pawłowskiego.

87'
Boisko opuścił Badia, a zastąpił go Rabiola.

86'
3:0 dla Lecha. Precyzyjnym strzał zza pola karnego popisał się Szymon Pawłowski i zdobył swojego drugiego gola w tym meczu.

85'
Barry Douglas dobrze rozegrał piłkę do Teodorczyka, ale jego strzał z pola karnego broni Szumski.

83'
Zmiana w Piaście. Kędziora zastąpił Jurado.

80'
Niecelny strzał z dystansu Linettego.

79'
Na trybunach zasiadło 13 621 kibiców.

75'
2:0 dla Lecha. Kownacki przepchnął obrońcę Piasta, dośrodkował do Teodorczyka, który nie miał problemów z pokonaniem Szumskiego

74'
Po dwójkowej akcji Kownacki - Claasen obok słupka w trudnej pozycji uderzył ten pierwszy.

72'
Zółta kartka dla Claasena.

72'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie obok słupka uderzył Manuel Arboleda.

70'
Izvolt zastąpił Murawskiego.

69'
Gostomski bez problemów obronił strzał Podgórskiego.

68'
Kownacki zastąpił Hamalainena.

64'
Świetnie z dystansu najpierw uderzył Możdżeń, potem Trałka, ale w obu przypadkach dobrze bronił Szumski.

62'
Claasen wszedł za Lovrencsicsa.

60'
Druga połowa jest trochę bardziej wyrównana.

57'
Groźny strzał Jurado zablokowany przez Arboledę.

56'
Kolejna świetna sytuacja Lecha! Po dośrodkowaniu Lovrencsicsa z bliskiej odległości głową uderzał Łukasz Teodorczyk i świetną interwencją popisał się Szumski.

55'
Badia niecelnie z bardzo dużej odległości.

53'
Teodorczyk uderzył w...aut.

52'
Mogło, a nawet powinno być 1:1, ale Badia w idealnej sytuacji głową posłał piłkę obok bramki.

49'
Arboleda skutecznie powstrzymał Badie.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy,.

45'
Sędzia doliczył minutę.

43'
Gostomski pewnie obronił strzał Podgórskiego z szesnaastu metrów.

41'
Pawłowski mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale odbił ją Szumski.

39'
Strzał Kamińskiego z rzutu wolneog został zablokowany.

35'
Gol dla Lecha! Pawłowski precyzyjnym strzałem z pola karnego pokonał Szumskiego

34'
Strzał Jurado zablokowany przez obrońcą Lecha.

33'
Z rzutu wolnego minimalnie niecelnie uderzał Podgórski.

31'
Kolejna groźna akcja Lecha. Linetty odebrał piłkę w polu karnym, która trafiła do Hamalainena, a ten wycofał ją do Lovrencsicsa, którego strzał był minimalnie niecelny.

30'

30'
Szumki powstrzymał szrżującego Pawłowskiego.

28'
Gostomski pewnie obronił strzał z dystansu Hanzela.

27'
Teodorczyk zdobył gola, ale sędzia go nie uznał, ponieważ napastnik Lecha był na spalonym.

25'
Lovrencsics dobrze zagrał do Hamalainena, ale ten w dobrej sytuacji uderzył za lekko prosto w ręce bramkarza Piasta.

23'
Linetty ładnie minął obrońcę, ale źle dośrodkował i piłka wylądowała w rękach Szumskiego.

21'
Świetną sytuację miał Teodorczyk! Napastnik Lecha Poznań nie zdołał jednak piłki skierować w światło bramki po dośrodkowaniu Pawłowskiego.

20'
Hamalainen znalazł się w polu karnym, ale nie potrafił przebić się przez gąszcz nóg i jego strzał został zablokowany.

16'
Tedoorczyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Szumskim. Techniczny strzał przeleciał obok słupka.

16'
Po ładnej akcji Lovrencsics zagrał w pole karne i piłkę wybili obrońcy.

13'
Akcja Piasta zakończona fatalnym dośrodkowaniem.

10'
Po dobrej wrzutce Lovrencsicsa nad bramką uderzał Hamalainen.

9'
Lovrencsics uderzał z dystansu, ale został zablokowany.

8'
Lech od początku stara się grać swoją piłkę.

4'
Groźnie było pod bramką Piasta. Hamalainen próbował po ziemi zagrywać do Teodorczyka, piłkę wybijał jeden z obrońców na tyle niefortunnie, że prawie przelobował własnego bramkarza. Ostatecznie Szumski zdołał przenieść futbolówkę nad poprzeczką.

2'
Po dośrodkowaniu Douglasa błąd popełnił Szumski, ale bez konsekwencji.

1'
Początek spotkania.

'
Minuta ciszy dla dr. Jerzego Danielewicza.

'
Obie drużyny są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Na trybunach hymn Lecha.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Kotorowski, Henriquez, Bednarek, Kędziora, Claasen, Injac, Kownacki.

'
Ławka rezerwowych Piasta: Trela, Horvath, Polak, Rabiola, Cicman, Izvolt, Kędziora.

'
Arbitrem meczu będzie Jarosław Przybył z Kluczborka.

'
Początek meczu Lech Poznań - Piast Gliwce o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online