Błękitni Stargard Szczeciński - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Błękitni Stargard Szczeciński
2 : 0

Ufnal - Wojtasiak (68' Flis), Fadecki, Pustelnik, Wawszczyk, Poczobut, Gajda (75' Wiśniewski), Gutowski (81' Zdunek), Zieliński, Kosakiewicz, Liśkiewicz.
Stępniowski – Żytko, Sretenović, Polczak – Wdowiak, Dąbrowski, Budziński, Jendrisek (76' Kita), Dialiba, Marciniak – Zjawiński (59' Rakels).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+4'
Koniec meczu. Błękitni pokonali Cracovię 2:0 i trzeba przyznać, że jest to wynik zasłużony.

90+4'
Goool! 2:0! Zdunek oddał strzał z pola karnego, piłka trafiła w słupek, a potem odbiła się od Sretenovicia i wpadła do bramki..

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Cracovia stara się doprowadzić do wyrównania.

88'
Goool! 1:0 dla Błękitnych. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska kapitalnym strzałem lewą nogą z pola karnego popisał się Wiśniewski i zaskoczył bramkarza Cracovii!

86'
Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale gospodarze faulowali.

83'
Siły wyrównane. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Fadecki.

81'
Zdunek zastąpił Gutowskiego.

80'
Budziński padł w polu karnym. Sędzia ukarał go żółtą kartkę za symulowanie, a ponieważ wcześniej otrzymał kartkę to wyleciał z boiska.

76'
Kita zastąpił Jendriska.

76'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska groźnie głową uderzał Wdowiak. Dobrze interweniował Ufnal.

75'
Wiśniewski zastąpił Gajdę.

74'
Kosakiewicz uderzył z bardzo dużej odległości, ale bardzo niecelnie.

72'
Zagranie za plecy obrońców do Rakelsa, ale ostatecznie jego uderzenie zostało zablokowane. Mogło być groźnie.

68'
Wojtasiak opuścił boisko, a zastąpił go Flis.

68'
Lekki strzał z dystansu Budzińskiego wylądował prosto w rękach Ufnala.

67'
Kontra Cracovii. Rakels zagrywał do Jendriska, ale Ufnal głową wybił piłkę.

65'
Cracovia zamknięta we własnym polu karnym.

64'
Fadecki zdecydował się na strzał z rzutu wolnego prosto w mur.

63'
Żółta kartka dla Budzińskiego.

62'
Cracovia do tej pory nie oddała celnego strzału.

59'
Rakels zastąpił Zjawińskiego.

57'
Żółta kartka dla Liśkiewicza.

57'
Wojtasiak zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.

56'
Kolejna dobra akcja gospodarzy! Kosakiewicz wbiegł w pole karne, ale uderzył niecelnie.

55'
Kontra Cracovii, ale zagranie Wdowiaka zostało zablokowane.

55'
W drugiej połowie przeważają Błękitni.

53'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Gajda, ale prosto w ręce Stępniowskiego.

51'
Nieudany strzał głową Pustelnika.

51'
Ładna akcja Błękitnych. Polczak wybił piłkę na rzut rożny.

49'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę przed pole karne wybili obrońcy, dopadł do niej Wojtasiak i uderzył mocno, ale nad bramką.

48'
Budziński dośrodkował z rzutu rożnego prosto w ręce Ufnala.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

45+1'

45+1'
Dośrodkowanie w pole karne Błękitnych, ale Ufnal uprzedził jednego z graczy gości.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

45'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głowa uderzał Zjawiński, ale piłka minęła bramkę.

44'
Jendrisek padł w pole karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia jednak nie zdecydował się odgwizdać faulu. Kontrowersyjna decyzja.

43'
Atak gospodarzy, ale defensywa Cracovii nie dała się zaskoczyć.

41'
Słabe widowisko. Cracovia właściwie nie zagroziła bramce gospodarzy, a ci mieli jedną doskonałą okazję do objęcia prowadzenia.

39'
Fatalne dośrodkowanie Dialiba i od bramki zacznie Ufnal.

35'
Mogło być groźnie pod bramką Cracovii po błędzie obrońcy, ale Zieliński nie opanował piłki.

34'
Po dośrodkowaniu Wdowiaka głowa próbował uderzać Jendrisek, ale dobrze przyblokował go Kosakiewicz i nie było zagrożenia.

33'
Poczobut uderzył zza pola karne. Piłkę zablokowali jednak obrońcy.

32'
Cracovia ma teraz przewagę optyczną, ale nic z jej nie wynika.

27'
Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale Stępniowski dobrze wypiąstkował piłkę.

25'
Powinno być 1:0 dla Błękitnych! Z prawej strony pola karnego uderzał Kosakiewicz, ale Stępniowski zdołał odbić piłkę. Po chwili zza szesnastki uderzał Poczobut, ale prosto w ręce bramkarza Cracovii.

23'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

19'
Dośrodkowanie Budzińskiego, nienajlepsze zagranie Ufnala, ale ostatecznie nie było zagrożenie.

19'
Kosakiewicz uważał, że był faulowany i złapał piłkę w ręce. Sędzia uznał inaczej i będzie rzut wolny dla gości.

15'
Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego do Zielińskiego, ale ten głową nie zdołał skierować piłki do bramki. Było groźnie.

14'
Gospodarze grają odważnie i również starają się atakować.

12'
Dialiba wbiegł lewą stroną boiska w pole karne, ale zagrywał niedokładnie do kolegów.

10'
Gospodarze mogli wyprowadzić groźną kontrę, ale dobrze kolegów asekurował Dialiba.

8'
Fadecki symulował w polu karnym za co obejrzał żółtą kartkę.

6'
Zieliński oddał strzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok słupka bramki Cracovii.

6'
Dośrodkowanie Budzińskiego z rzutu rożnego wybili obrońcy.

5'
Wdowiak przedzierał się prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

4'
Podanie do Jendriska w pole karne, ale piłkę w aut wybił obrońca.

3'
Rzut wolny dla Błękitnych. Dobre dośrodkowanie w pole karne, strzał głową oddał Liśkiewicz, ale piłka przeleciała daleko do bramki. Dodatkowo był spalony.

2'
Zagranie do Wojtasiaka na lewą stronę boiska, ale skutecznie interweniowała defensywa Cracovii.

1'

0'
Piłkarze wychodzą na murawę.

0'
Ławka rezerwowych Cracovii: Wilk, Deleu, Covilo, Cetnarski, Kita, Szeliga, Rakels.

0'
Ławka rezerwowych Błękitnych: Budnik, Baranowski, Zdunek, Inczewski, Więcek, Flis, Wiśniewski.

0'
Mecz poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

0'
Błękitni to zespół występujący w drugiej lidze. Obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Pucharu Polski Błękitni Stargard Szczeciński - Cracovia na żywo. Początek w środę o godzinie 14:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Błękitni Stargard Szczeciński - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online