Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 2

Rusov - Mokwa, Horvath, Osyra, Moskwik - Szeliga, Murawski(75' Vassiljev), Hanzel, Zivec - Wilczek(58' Ciechański), Janczyk(68' Kędziora)
Zajac - Górkiewicz, Horoszkiewicz, Kolcak, Mazan - Pazio, Kołodziej, Lenartowski, Trochim(45' Malinowski) - Korzym(73' Deja), Demjan(60' Cisse)

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+5'
Bardzo Dziękuję Państwu za uwagę.

90+5'
Podbeskidzie w dużym stopniu przybliżyło się do awansu, drużyna Leszka Ojrzyńskiego potrafiła kapitalnie wykorzystać słabość Piasta Gliwice.

90+5'

90+5'
Soczyste uderzenie Cisse z trzydziestu metrów, lecz piłka po jego zagraniu ląduje minimalnie nad poprzeczką.

90+4'
Grę na aferę stosują w tym momencie zawodnicy Piasta, próbuje jak najprostszymi środkami przenieść futbolówkę w pole karne Podbeskidzia.

90+3'
Piłka powędrowała na trybunach po strzale Ziveca.

90+2'
Hanzel uderza z kilku metrów, ale jego strzał zostaje zblokowane.

89'
O 5 minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.
Horvath pada w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

87'
Za agresywne zachowanie żółty kartonik ogląda Pazio.

86'
Kapitalna szansa dla Kędziory na doprowadzenie do remisu, jednak napastnik posyła piłkę na trybuny z bliskiej odległości.

84'
Gol kontaktowy !
Zivec zagrywa w pole karne rywala, tam dobrze ustawiony jest Ciechański, który sprytnie się obraca i oddaje uderzenie z pół woleja, piłka zaskakuje bezradnego Zajaca.

83'
Zivec bliski pokonania bramkarza, ale jego próba trafia w słupek.

80'
Zajac przechwytuje piłkę skierowaną do Ciechańskiego.

78'
Skuteczna parada Zajaca po uderzeniu z dystansu Ciechańskiego.

74'
Vassiljev daje zmianę za Murawskiego.

72'
Zivec sprytnie centruje, do piłki dochodzi Kędziora, ale jego uderzenie głową trafia wprost w rękawice dobrze ustawionego Zajaca.

68'
Dawid Janczyk opuszcza boisko, za niego wchodzi Kędziora.

67'
Jest podwyższenie !
Piotr Malinowski wykorzystuje bierną postawę w obronie Piasta, pomocnik oddaje przepiękne uderzenie z 20 metrów, piłka po tym strzale ląduje pod poprzeczką bramki bezradnego Rusova.

65'
Za agresywny atak na rywalu żółtą kartką zostaje ukarany Horvath.

64'
0-1
Pewnie wykorzystana jedenastka przez Kołodzieja, napastnik uderza płasko w lewy róg bramki.

63'
Jedenastka dla Podbeskidzia !!!
Błąd techniczny Moskwika, który nieudolnie przyjmował piłkę pomagając sobie przy tym ręką.

62'
Kolejny niecelny strzał w wykonaniu Szeligi, znów piłka po jego uderzeniu mija bramkę.

61'
Zivec doskonale obraca się w polu karnym rywala i oddaje piekielne uderzenie z kilku metrów, ale piłka trafia w Ricarda Zajaca.

60'
Z boiska schodzi Demjan, na jego miejsce Cisse.

59'
Robert Demjan schwytany w pułapkę ofsajdową, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

58'
Następna zmiana w tym spotkaniu. Ciechański zastępuje Wilczka.

57'
Zajac fenomenalnie wychodzi do piłki zagrywanej z wolnego, będziemy oglądali kolejny rożny w wykonaniu gospodarzy.

55'
Kolejna nieudana próba zaskoczenia Zajaca z dystansu, tym razem szczęścia spróbował Zivec, efekt - zblokowany strzał.

54'
Nieprzepisowe zagranie Janczyka w polu karnym Podbeskidzia, który popycha Górkiewicza.

53'
Niecelne uderzenie Demjana z bliskiej odległości, na usprawiedliwienie dla napastnika świadczy to, że musiał oddać strzał kolanem.

52'
Kołodziej nieudanie wrzuca w pole karne z prawego skrzydła, futbolówka po jego kopnięciu opuszcza boisko.

50'
Szeliga próbuje wypracować sobie dobrą pozycję do uderzenia, udaje mu się to, ale niestety dla niego mocno pudłuje. Od bramki Zajac.

48'
Bardzo niecelny strzał Szeligi z kilkudziesięciu metrów.

48'
Demjan pomaga sobie przyjąć piłkę ręką, sędzia odgwizduje przewinienie.

45'
II połowa spotkania.

45'
Za Trochima na plac gry wchodzi Malinowski.

45'
Koniec I części.

45'
Wilczek oddaje strzał z wolnego, ale piłka trafia w dobrze ustawiony mur.

44'
Zagranie piłki ręką przez Trochima na 27 metrze od bramki.

44'
Doskonała interwencja Rusova, który broni kąśliwe uderzenie Trochima z 18 metrów.

42'
7-5 w statystyce ilości popełnionych fauli.

40'
Horvath nieczysto powstrzymuje Demjana, rzut wolny dla graczy trenera Ojrzyńskiego.

39'
Żółta kartka dla Mazana za bezpardonowy atak na Szelidze.

38'
Mazan zagrywa crossową piłkę do Korzyma, niestety dla niego futbolówka posłana minimalnie za mocno, w wyniku czego opuszcza boisko.

36'
1-1 w statystyce ilości celnych strzałów.

36'
Faul Hanzela w ataku.

33'
Kapitalna interwencja Zajaca po pięknym technicznym strzale z dystansu Zivca, bramkarz paruje uderzenie na rożny.

32'
Zivec sprytnie przedziera się do pola karnego Podbeskidzia mijając dwóch rywali, w pewnym momencie dostrzega Wilczka, jednak jego podanie przerywa Górkiewicz.

29'
Ciekawa wizja crossowego zagrania Osyry w kierunku Wilczka, lecz futbolówka posłana minimalnie za mocno. Od 6 metrów grę wznowi Zajac.

27'
Zivec kapitalnie zagrywa w stronę Janczyka, ale snajper gospodarzy niedokładnie przyjmuje futbolówkę, szansa na kontratak dla Podbeskidzia.

26'
Kołodziej zbyt głęboko centruje w pole karne, piłkę pewnie przechwytuje Rusov.

25'
Kolcak poturbowany przez przez Wilczka w czasie walki o górną piłkę.

23'
Korzym posyła płaski strzał na bramkę Rusova, ale piłka uderzona troszeczkę niecelnie.

21'
57% - 43% w statystyce posiadania piłki.

19'
Demjan trafia w poprzeczkę po dośrodkowaniu Kołodzieja z rożnego, piłka po uderzeniu słowaka głową była bliska pokonania Rusova.

18'
Niezła szarża Pazio prawym skrzydłem, ale doskonale powstrzymuje go Mokswik. Korner dla gości.

16'
Demjan próbuje się przedrzeć w polu karnym rywala, w pewnym momencie pada na murawę, jednak sędzia nie decyduje się na przyznanie jedenastki.

15'
Soczysty strzał Wilczka z kilkudziesięciu metrów, zagranie napastnika mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Zajaca.

12'
Nieudana próba uderzenia z dystansu Hanzela, futbolówka po jego kopnięciu opuszcza plac gry.

10'
Celny strzał Kołodzieja z dalszej odległości, ale dobrze na posterunku Rusov. Futbolówka w rękawicach bramkarza.

9'
Trochim nieźle wrzuca z wolnego, do jego zagrania dociera Korzym, który niecelnie posyła piłkę głową.

8'
Przewinienie Horoszkiewicza na Demjanie.

6'
Na strzał z ostrego kąta zdecydował się Dawid Janczyk, niestety dla niego piłka w bezpiecznej odległości mija prawy słupek bramki.

5'
Janczyk dobrze wystawia piłkę Murawskiemu, który próbuje wypuścić w uliczkę Wilczka, ale skutecznie zagranie przerywa Kolcak.

3'
Niecelny strzał Górkiewicza głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, od bramki rozpocznie Rusov.

2'
Hanzel nieczysto powstrzymuje Trochima, będzie rzut wolny dla gości.

0'
Zaczynamy mecz w Gliwicach !

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Marcin Szczerbowicz.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Pesković, Jarosz, Adu Kwame, Deja, Cisse, Chrapek, Malinowski.

0'
Ławka rezerwowa Piasta Gliwice: Szumski, Kędziora, Martinez, Podgórski, Vasiliev, Ciechański, Klepczyński.

*'
Zapraszamy do śledzenia meczu Pucharu Polski: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko Biała na żywo. Początek w środę o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online