Legia Warszawa - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kuciak - Bereszyński, Astiz, Dossa Junior, Guilherme - Jodłowiec, Furman(111' Pinto) - Masłowski, Duda, Kucharczyk(100' Saganowski) - Sa(45' Żyro)
Wrąbel - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu(62' Dankowski) - Droppa(106' Lacny), Hateley, F.Paixao, Machaj(Pich), Grajciar - M.Paixao

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

120'
Dziękuję Państwu za uwagę.

120'
Legia w następnej rundzie Pucharu Polski !!

120'
3-1 Gola zdobył Saganowski

120'
2-1 Karnego zmarnował Lacny

120'
2-1 Karnego zmarnował Duda

120'
2-1 Karnego zmarnował F.Paixao

120'
2-1 Gola zdobył Pinto

120'
1-1 Karnego zmarnował M.Paixao

120'
1-1 Gola zdobył Guilherme

120'
0-1 Gola zdobył Hateley

120'
Rzuty Karne.

120'
Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, będziemy świadkami konkursu rzutów karnych.

120'
Efektowna przewrotka M.Paixao, piłka po jego zagraniu w bezpiecznej odległości mija bramkę.

119'
Legia próbuje rozstrzygnąć wynik tego spotkania w dogrywce.

117'
Piłkę ręką zagrywa Guilherme.

115'
Celne uderzenie Jodłowca z kilkudziesięciu metrów, lecz ta próba nie miała prawa zaskoczyć dobrze dysponowanego dzisiaj Wrąbla.

113'
Fantastyczna szansa M.Paixao, który dopada do przypadkowego zagrania od Lacnego, snajper z kilku metrów przenosi piłkę nad poprzeczką.

112'
Na spalonym Marek Saganowski.

111'
Hello Pinto zmienia na placu gry Dominika Furmana.

110'
Żyro stara się przedrzeć prawym skrzydłem, ale obrońcy gości skutecznie go spychają, w wyniku czego pomocnik wyjeżdża za linię końcową boiska.

108'
Hateley dośrodkowuje z wolnego, na jego nieszczęście nikt ze Śląska Wrocław nie zamyka akcji.

107'
Duda nieźle schodzi z prawej strony do środka, po czym decyduje się na uderzenie, jego zagranie pewnie broni Wrąbel.

107'
Kolejny dobry strzał Hateley'a z dystansu, ale znów dobrze na posterunku Kuciak, który z łatwością chwyta piłkę.

106'
II połowa dogrywki.
Zmiana. Droppa schodzi, w jego miejsce Lacny.

105'
Saganowski trafia w słupek uderzeniem głową po centrze z rożnego, wielkie szczęście po stronie gości !

104'
Za niebezpieczny atak żółtym kartonikiem zostaje ukarany Marek Saganowski.

103'
Junior wybija wrzutkę Grajciara.

101'
Za niesportowe zagranie żółtą kartkę ogląda Duda.

100'
Zmiana. Saganowski zmienia na boisku Kucharczyka.

99'
Nie ma dzisiaj szczęścia Michał Kucharczyk, kolejny raz jest na spalonym.

98'
Piłka w rękawicach Kuciaka po dośrodkowaniu Droppy.

96'
Kucharczyk centruje z lewej strony, ale jego zagranie trafia wprost w Dankowskiego, który oddala zagrożenie.

95'
Soczysty strzał Hateley'a z dalszej odległości, piłka po jego kopnięciu minimalnie mija lewy słupek bramki.

93'
Wrąbel w stylu Neuera uprzedza Żyrę w drodze do prostopadłej piłki, w czasie walki o futbolówkę pomocnik Legii fauluje jednego z obrońców.

92'
Guilherme fantastycznie blokuje dośrodkowanie F.Paixao z prawej strony, aut dla gości.

90'
I część dogrywki.

90+1'
Koniec II części, będziemy mieli w tym spotkaniu dogrywkę.

90'
1 minuta doliczona do drugiej części.

89'
F.Paixao dośrodkowuje w kierunku swojego brata, ale w trakcie walki o piłkę fauluje Dossę Juniora.

88'
Niecelne podanie Pawelca, od autu zaczną legioniści.

84'
Gospodarze usiłują skonstruować groźną akcję zamieniając liczne krótkie podania, jak na razie podopieczni Tadeusza Pawłowskiego dobrze radzą sobie z tym zagrożeniem.

82'
Pawelec skutecznie blokuje Dudę, który starał się zamknąć centrę Żyry z prawego skrzydła.

78'
Dusan Kuciak bardzo dobrze wychodzi do dośrodkowania Machaja z wolnego, bramkarz pewnie chwyta piłkę.

77'
Zbyt głęboko posłana futbolówka przez Grajciara w pole karne Legii, zagranie ląduje w rękawicach Kuciaka.

75'
Żyro na spalonym w momencie podania od Furmana.

73'
Znów w pułapkę ofsajdową schwytany zostaje Kucharczyk.

72'
Duda próbował wypuścić w uliczkę Kucharczyka, jednak skrzydłowy boi się złapania na pozycji spalonej.

70'
62%-38% w statystyce posiadania piłki.

69'
Niecelny strzał Żyro głową po centrze z rzutu wolnego, futbolówka mija w bezpiecznej odległości bramkę.

68'
Ręką futbolówkę zagrywa Dankowski, rzut wolny dla Legii.

67'
14-6 w statystyce ilości popełnionych fauli.

65'
Faul taktyczny Dossy Juniora, który"kosi" M.Paixao. Za ten czyn otrzymuje żółtą kartkę.

64'
Kapitalna interwencja w bramce Wrąbla, który instynktownie broni mocne uderzenie z kilku metrów Kucharczyka. Będzie kolejny korner dla gospodarzy.

62'
Dudu ma problemy zdrowotne, w jego miejsce na plac gry wchodzi Dankowski.

60'
Żyro przed szansą na podwyższenie po podaniu Masłowskiego, ale skrzydłowy Legii zawahał się w kluczowym momencie, ten fakt wykorzystał Wrąbel zgarniając futbolówkę.

59'
1-2, jednak nie !
Machaj oddaje piekielnie mocne uderzenie na bramkę Kuciaka, bramkarz Legii wybija piłkę przed siebie, a tam dobrze ustawiony jest M.Paixao, portugalczyk strzałem głową zdobywa bramkę, jednak sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

57'
Za bezpardonowy atak na Grajciarze żółtą kartką zostaje ukarany Furman.

56'
Kucharczyk ponownie na ofsajdzie.

53'
Jest wyrównanie !
Furman przechwytuje piłkę w środku pola, podaje do Dudy, ten genialnym prostopadłym zagraniem uruchamia ustawionego na prawym skrzydle Żyrę, a pomocnik Legii pewnym mierzonym strzałem pokonuje bezradnego Wrąbla.

50'
Kucharczyk po raz kolejny złapany na pozycji spalonej.

49'
Flavio stara się przedrzeć prawym skrzydłem, ale fenomenalnym wślizgiem ofensywne zapędy pomocnika powstrzymuje Guilherme.

46'
M.Paixao zagrywa na lewą stronę do Machaja, który próbuje zaskoczyć Kuciaka płaskim uderzeniem z ostrego kąta, piłka pewnie ląduje w rękawicach słowackiego bramkarza.

45'
II połowa spotkania.

45'
Pierwsza zmiana trenera Berga. Michał Żyro zastępuje Orlando Sa.

45'
Koniec I części meczu.

44'
Na murawie leży Dudu Paraiba, który nabawił się jakiegoś urazu w trakcie pojedynku z Tomaszem Jodłowcem.

42'
6-7 w statystyce ilości popełnionych fauli.

41'
Zieliński wrzuca w kierunku M.Paixao, portugalski snajper próbuje uderzyć, lecz dobrze go blokuje w tej sytuacji Astiz.

39'
Celne uderzenie Kucharczyka z 20 metrów, ale bez problemu z takim strzałem radzi sobie Wrąbel łapiąc futbolówkę.

37'
0-1 w statystyce ilości celnych strzałów.

35'
Szczęścia z dalszej odległości spróbował Tomasz Jodłowiec, zagranie pomocnika trafia w trybuny.

34'
Odważna decyzja Droppy o uderzeniu na bramkę z dystansu, piłka po jego zagraniu odbija się po drodze od Dossy Junior i trafia w rękawice Kuciaka.

33'
Astiz podcina M.Paixao w środkowej strefie boiska.

32'
Niedokładna crossowa piłka Furmana w kierunku Bereszyńskiego, piłka po jego kopnięciu opuszcza plac gry.

29'
Dudu kapitalnie mija Bereszyńskiego, rozgląda się i dostrzega dobrze ustawionego Grajciara, który próbuje sobie wypracować dobrą okazję, w trakcie dryblingu pada na murawę. Sędzia w tej sytuacji nie decyduje się na przyznanie jedenastki.

28'
Na pozycji spalonej zostaje przyłapany Michał Kucharczyk.

28'
Po raz kolejny Droppa nieprzepisowo powstrzymuje Dudę.

25'
Nieudana próba z dystansu w wykonaniu Masłowskiego, bez problemu futbolówkę zgarniają stoperzy gości.

23'
Bereszyński sprytnie zagrywa z prawego skrzydła w pole karne Śląska, lecz żaden z jego kolegów nie dociera do posłanej piłki.

22'
Faul w ataku Marco Paixao, poszkodowany w tej akcji Dossa Junior.

21'
65%-35% w statystyce posiadania piłki.

20'
Duda nieczysto powstrzymany przez Droppę.

18'
Znakomity cross Jodłowca w kierunku Masłowskiego, ale kapitalną interwencją w swoim bloku popisuje się Dudu, który przecina zagranie defensywnego pomocnika.

16'
Dudu wygrywa pojedynek z Masłowskim na prawym skrzydle, od 6 metrów zacznie nową akcję Wrąbel.

14'
Ciekawa próba prostopadłego podania w wykonaniu Hateley'a do M.Paixao, niestety dla niego dobrą interwencję zalicza Jodłowiec przejmując piłkę.

12'
0-1
M.Paixao decyduje się na strzał z prawej strony, zagranie portugalskiego zawodnika odbija przed siebie Kuciak, skrzętnie ten błąd wykorzystuje Grajciar posyłając dokładne uderzenie na bramkę.

9'
Przewinienie Dudu, od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

8'
Próba uderzenia z dystansu Dudu, piłka po drodze zostaje zblokowana przez Astiza.

5'
Niebezpieczny atak Dudy na nogi Zielińskiego, rzut wolny dla Śląska Wrocław.

4'
Genialne zagranie Dudy do Kucharczyka, skrzydłowy pokonuje bramkarza, jednak w momencie podania znajdował się na spalonym. Od własnej bramki grę wznowi Wrąbel.

2'
Faul Orlando Sa na Droppie, sędzia odgwizduje przewinienie.

0'
Zaczynamy spotkanie na Pepsi Arena !

0'
Czas na "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

0'
W pierwszym meczu padł remis (1:1)

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowa Śląska Wrocław: Abramowicz, Calahorro, Dankowski, Danielewicz, Lacny, Ostrowski, Pich.

0'
Ławka rezerwowa Legii: Malarz, Ryczkowski, Żyro, Saganowski, Lewczuk, Pinto, Brzyski

*'
Zapraszamy do śledzenia meczu Pucharu Polski: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław na żywo. Początek o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online