Lech Poznań - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas - Trałka, Linetty - Lovrencsics, Hamalainen, Kownacki - Sadajew
Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Masłowski, Kucharczyk - Duda.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Legia Warszawa

90+8'

90+6'
Żółta kartka dla Pawłowskiego.

90+5'
Guilherme zastąpił Żyrę.

90+1'
W dobrej sytuacji znalazł się Sadajew, ale jego strzał z pola karnego obronił Kuciak.

90'
Sędzia doliczył siedem minut.

89'
Żółta kartka dla Żyry.

89'
Kuciak obronił strzał Sadajewa.

86'
Formella zastąpił Kownackiego.

84'
GOool! 2:1! Kucharczyk strzałem z pola karnego pokonał Buricia.

83'
Tomasz Kędziora głową uderzył tuż obok bramki.

82'
Zablokowany strzał Pawłowskiego.

80'
Brzyski dośrodkował w pole karne, a piłkę głową nad bramką posłał Inaki Astiz. Nawet gdyby padł gol, to i tak nie zostałby uznany, bo obrońca Legii był na spalonym.

76'
41 545 kibiców zasiadło na trybunach.

75'
Pawłowski uderzał z pola karnego, ale obok bramki.

73'
Kadar zastąpił Trałkę.

70'
Gooool 2:0! Linetty podał do Hamalainena, a ten w sytuacji sam na sam z Kuciakiem podwyższył wynik.

66'
Gool! Douglas kapitalnym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w bramce.

65'
Kuciak zastąpił Masłowskiego.

63'
Pawłowski zastąpił Lovrencsicsa.

62'
Czerwona kartka dla Malarza za zagranie ręką za polem karnym.

60'
Nieudany strzał Kownackiego.

58'
Przerwa w grze z powodu urazu Trałki.

56'
Żółta kartka dla Lovrencsics.

53'
Trwa zabawa kibiców Lecha, którzy prezentują efektowne oprawy.

47'
Kownacki podawał do Sadajewa. Czeczen dobrze odnalazł się w polu karnym, ale sędzia odgwizdał jego faul.

46'

*'

45'

43'
Kucharczyk uderzył z pola karnego i świetnie interweniował Burić.

41'
Malarz z problemami obronił strzał z dystansu Hamalainena.

40 '
Gdyby Kownacki opanował piłkę w polu karnym był sam na sam z Malarzem. Popełnił jednak błąd techniczny.

39'
Groźnie pod bramką Lecha. Ostatecznie Burić uprzedził Kucharczyka i został przez niego sfaulowany. Żółta kartka dla legionisty.

37'
Żółta kartka dla Vrdoljaka.

32'
Arajuuri ukarany żółtą kartką.

29'
Douglas doszedł do piłki wybitej przez obrońców, ale uderzył wysoko nad bramką.

28'
Wideo z oprawy kibiców Lecha:

27'
Okres lekkiej przewagi Lecha.

23'
Linetty nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki. Mogło być groźnie.

21'
Było groźnie. Lovrencsics uderzał zza pola karnego i z trudem interweniował Malarz.

20'
Niecelny strzał Żyry z dystansu.

19'
Błąd popełnił Burić zagrywając pod nogi Vrdoljaka, ale dobrze interweniował Kamiński.

18'
Spokojniejszy okres gry.

15'
Obie drużyny starają się atakować.

12'
Kucharczyk szarżował w polu karnym, ale został powstrzymany przez Kędziorę.

10'
Rzeźniczak zagrywał piłkę głową w kierunku bramki. Obrońcy Lecha zdołali ją jednak wybić.

8'
Zablokowany strzał Lovrencsicsa z dystansu.

8'

6'
Nieudany strzał Vrdoljaka.

5'
Początek spotkania jest obiecujący.

3'
Zza pola karnego po ziemi uderzał Lovrencsics, ale obok bramki.

1'
9 sekunda meczu i mogło być 1:0. Zza pola karnego uderzył Żyro i znakomitą interwencją popisał się Burić.

1'

0'
Zawodnicy są już na murawie.

0'

0'
W kadrach meczowych znajduje się trzech piłkarzy, którzy grali zarówno w Lechu, jak i Legii. Transfery pomiędzy tymi klubami zawsze wzbudzały wiele emocji i kontrowersji. Aby przeczytać o przenosinach z Poznania do Warszawy i odwrotnie KLIKNIJ TUTAJ

0'
N trybunach zasiądzie ponad 40 tysięcy kibiców.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Kadar, Ceesay, Henriquez, Formella, Keita, Pawłowski.

0'
Ławka rezerwowych Legii: Kuciak, Lewczuk, Guilherme, Pinto, Broź, Ryczkowski, Saganowski.

0'
Prezentujemy już wyjściowe składy.

0'
Mecz Lech - Legia online na żywo od godziny 17:20 prosto z Inea Stadionu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online