Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Putnocky - Konczkowski, Malinowski, Helik, Oleksy - Zieńczuk(63.Kowalski), Surma, Babiarz, Starzyński(91.Szyndrowki), Gigołajew - Kuświk(87.Visnakovs)
Janukiewicz - Rudol (83.Zwoliński), Golla, Koj, Matynia - Frączczak, Rogalski, Matra (66.Akahoshi), Murawski, Janota - Robak

KONIEC'
Borski gwiżdże po raz ostatni. Ruch po niezłym spotkaniu pokonuje u siebie szczecińską Pogoń i zbliżył się na 1 pkt do 14-tej w tabeli Cracovii.

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.

93'
Gigołajew otrzymuje kartkę za spowalnianie gry.

91'
Ostatnia zmiana u 'Niebieskich', Szyndrowski za Starzyńskiego.

91'
Kartka dla Visnakovsa za zagranie nakładką.

90'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'
Rogalski oddaje strzał rozpaczy- piłka daleko od lewego słupka.

89'
Matynia ostro w pole karne i wybija Malinowski- corner.

87'
Visnakovs zmienia strzelca drugiego gola dla 'Niebieskich'- Grzegorza Kuświka.

86'
Ruch cofnął się chyba zbyt głęboko na swoją połowę.

83'
Łukasz Zwoliński zmienia Rudola. Goście zagrają ostatnie minuty na dwóch napastników.

82'
Kuświk dostał świetne podanie na główkę- broni Janukiewicz, który spokojnie czekał na linii.

80'
Piłka utrzymywana z daleka od bramki gospodarzy, jeśli 'Portowcy' chcą w tym meczu jeszcze coś ugrać muszą zacząć atakować.

76'
Ostatni kwadrans.

73'
Dwie żółte kartki pokazane w jednym momencie dla gości- ukarani Golla i Rudol.

73'
Powinien być chyba rzut karny dla Pogoni. Popychany Marcin Robak, ale powtórki potwierdzają wersję sędziego- uważnie pan Borski.

71'
Starzyński zza pola karnego- niecelnie.

69'
Robak nietypowo w roli skrzydłowego. Jego dośrodkowanie wyblokowane.

63'
Zieńczuk schodzi z boiska, a w jego miejsce Kowalski. Chwilę później zmiana także u 'Portowców',
Akahoshi wraca do Pogoni! Na boisku zmienia Matrasa.

61'
Matynia uderza- piłka po rykoszecie wychodzi za plac gry. Rzut rożny dla Pogoni.

59'
Kuświk za długo prowadzi piłkę przygotowując ją do strzału- po chwili traci futbolówkę.

55'
Robak wywalczył rzut rożny.

52'
Kolejna kartka. Tym razem strzelec pierwszej bramki- Babiarz.

50'
Żółta kartka dla gracza Pogoni. Pierwsza kara indywidualna w tym meczu. Ukarany Michał Koj.

47'
Niebezpieczny rzut wolny dla Pogoni na 20 metrów przed bramką Ruchu. Frączczak w mur.

46'
Zaczynamy drugą część spotkania.

45'
Pan Borski gwiżdże na przerwę.

44'
Kilka podań z klepki w wykonaniu gości- ładna akcja, ale brakuje dokładnego ostatniego podania.

42'
Na spalonym piłkarz Pogoni.

40'
Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Chwilę wcześniej Ruch znów miał szansę na gola, ale Gigołajew za długo zwlekał z podaniem.

38'
Robak przepycha obrońcę Ruchu i uderza- za mocno.

36'
GIGOŁAJEW...minimalnie obok słupka. Strzał z ostrego kąta. Ale mamy mecz.

35'
GOOOOOOOOOOOOOL dla Pogoni.
Murawski otrzymuje piłkę z głębi pola i uderza po długim rogu- broni Putnocky....ale piłka odbija się od kolana Robaka i jest gol kontaktowy.

34'
Rzut wolny dla gości z którego nic nie wynika, ale po chwili piłka znajduje się pod nogami Rogalskiego, który uderza z około 20 metrów minimalnie obok bramki.

32'
GOOOL dla Pogoni.... ale jednak Robak był na spalonym i wciąż 2:0 dla Ruchu.

28'
GOOOOOOOOOOOL dla Ruchu
Niesamowicie efektowna akcja Ruchu. Starzyński dogrywa piłkę na 10 metr do Kuświka, a ten z pierwszej piłki umieszcza ją w siatce. Ruch podwyższa prowadzenie i Pogoń w tym momencie leży na deskach. Czy zdoła się podnieść??

25'
GOOOOOOOL dla Ruchu
Piłka wyrzucona z autu do Babiarza, który nie patrząc w kierunku bramki strzela...i goooooool. Niesamowity strzał pomocnika 'Niebieskich'- piłka przelatuje nad Janukiewiczem i ląduje pod poprzeczką.

22'
Szybka wymiana piłki w ekipie gości, ale widać wyraźnie, że do Premier League daleko. Akcja kończy się niedokładnym zagraniem.

18'
Zieńczuk wrzuca zawieszoną piłkę na pole karne. Gigołajew upada w polu karnym, ale żadnego faulu nie było.

16'
Surma ratuje Ruch przed kontrą gości.

13'
Tym razem rzut wolny dla 'Portowców' z podobnej pozycji.
Murawski wrzuca, ale bez zagrożenia.

12'
Rzut wolny dla Ruchu. Starzyński na 'piątkę', ale dobrze Pogoń ratuje Janukiewicz, który piąstkuje piłkę.

9'
Dużo gry w środku pola. Piłka krąży z daleka od stref podbramkowych.

5'
Szybka kontra Pogoni, Robak przepuszcza piłkę, ale za plecami był obrońca Ruchu.

4'
Faul na Starzyńskim w środku pola.

2'
Konczkowski już w pierwszej akcji podłącza się do gry i wrzuca piłkę z lewejs strony, ale dobrze obrońcy.

1'
Zaczynamy 23 kolejkę Ekstraklasy. Od środka gospodarze!

0'
Sędzią dzisiejszego spotkania pan Marcin Borski z Warszawy.

0'
Dzisiejsze starcie to pojedynek 9-tej i 15-tej drużyny Ekstraklasy. Ruch Chorzów ma zamiar wyswobodzić się w końcu ze strefy spadkowej. Stratę 4 punktów do poprzedzającej ich Cracovii w lidze mogą zmniejszyć pokonując dziś 'Portowców'. Podopieczni Jana Kociana wygrywając z 'Niebieskimi' awansuje do pierwszej ósemki.

0'
Oto składy jakie desygnują do gry trenerzy obu zespołów:
Ruch Chorzów:
Putnocky - Konczkowski, Malinowski, Helik, Oleksy - Zieńczuk, Surma, Babiarz, Starzyński, Gigołajew - Kuświk

Rezerwowi:
Skaba, Efir, Kowalski, Stawarczyk, Szyndrowski, Urbańczyk, Visnakovs

Pogoń Szczecin:
Janukiewicz - Rudol, Golla, Koj, Matynia - Frączczak, Rogalski, Matras, Murawski, Janota - Robak

Rezerwowi:
Kudła, Hernani, Kamess, Ricardo Nunes, Akahoshi, Walski, Zwoliński

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online