Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Gostomski - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty - Lovrencsics (20' Formella), Hamalainen (65' Keita), Pawłowski - Sadajew (71' Kownacki)
Baran - Modelski, Tarasovs, Madera, Tymiński - Pazdan, Grzyb - Dzalamidze (56' Piątkowski), Gajos, Mackiewicz - Tuszyński.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

90+2'
Koniec meczu. Lech - Jagiellonia 2:0.

90'
Goool. Kędziora pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył prowadzenie.

89'
Rzut karny dla Lecha.

88'
Dawid Kownacki kapitalnie minął obrońców w polu karnym, ale nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam z Baranem.

86'
Gool! 1:0 dla Lecha! Douglas zdecydował się na płaski strzał z dystansu i umieścił piłkę w siatce.

85'
Obrońcy Jagiellonii zablokowali strzał Keity zzza pola karnego.

82'
Żółta kartka dla Trałki.

80'
Na trybunach zasiadło 18 523 kibiców.

79'
Formella uderzył zza pola karnego, ale piłka wyszła na rzut rożny.

77'
Katastrofalny błąd Gostomskiego! Bramkarz Lecha podał piłkę prosto pod nogi rywala, ale Jagiellonia tego nie wykorzystała i strzał Grzyba bez problemów obronił Gostomski.

75'
Arajuuri groźnie uderzał głową obok słupka bramki Jagiellonii.

71'
Kownacki zastąpił Sadajewa.

70'
Mało ciekawego dzieje się na Inea Stadionie.

65'
Keita zastąpił Hamalainena.

65'
Niecelny strzał Formelli z pola karnego.

63'
Jagiellonia mogła wyjść na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego głową uderzał niepilnowany Maciej Gajos, ale Maciej Gostomski popisał się znakomitą interwencją.

60'
Trałka uderzył lewą nogą zza pola karnego i piłka wyszła na aut.

57'
Kontra Jagiellonii zakończona bardzo nieudanym strzałem Mackiewicza z lewej strony pola karnego.

56'
Piątkowski zastąpił Dzalamidze.

55'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Kamiński nie zdołał jednak oddać celnego strzału.

54'
Sadajew z rzutu wolnego uderzył w mur.

53'
Żółta kartka dla Pazdana za faul na Pawłowskim tuż przed polem karnym.

49'
Tymiński zdecydował się na strzał z bardzo dużej odległości, ale piłka trafiła w Trałkę.

46'

*'
Prezentujemy film z wyrzucenia serpentyn na początku spotkania.

*'

*'

45+8'

45+7'
Ładna akcja Lecha, ale strzał Sadajewa z pola karnego był za lekki, aby zaskoczyć Barana.

45+5'
Lech przeważa, ale nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Jagiellonii.

45+1'
Żółta kartka dla Modelskiego.

45'
Sędzia doliczył siedem minut.

44'
Mocne uderzenie Trałki zza pola karnego zostało zablokowane.

41'
Kolejny strzał Linettego. Tym razem lewą nogą i Baran w efektowny sposób wybił piłkę na rzut rożny.

39'
Linetty uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Baran.

36'
Sporo gwizdów od kibiców Lecha dla zawodników Jagiellonii, którzy co chwilę leżą na murawie.

35'
Jak na razie sporo walki, mniej gry w piłkę.

31'
Pawłowski uderzył zza pola karnego z powietrza, ale piłka przeleciała daleko od bramki.

31'
Pawłowski oddał strzał z dystansu, który głową zablokował Madera.

29'
Po zgraniu Hamalainena w dogodnej sytuacji znalazł się Sadajew, ale Baran zdołał obronić jego uderzenie z bliskiej odległości

28'
Formella dośrodkował z rzutu rożnego do Arajuuriego, ale górą obrońcy Jagiellonii.

25'

23'
Żółta kartka dla Arajuuriego.

22'
Żółta kartka dla Pawłowskiego.

20'
Formella zastąpił Lovrencsicsa.

20'
Gra wznowiona.

19'
Lovrencsics opuszcza boisko na noszach. Konieczna będzie zmiana.

16'
Kolejna przerwa w grze. Podczas starcia powietrznego ucierpieli zawodnicy obu drużyn.

16'
Jak na razie nie oglądaliśmy żadnego strzału.

13'
Obrońca wybił dośrodkowanie Sadajewa.

12'
Ostra walka w środku pola. Ucierpiał Gajos i faul dla Jagiellonii.

9'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

6'
Kolejna przerwa w grze, ponieważ w jednym ze starć ucierpiał Tarasovs.

4'
Kamiński wybił piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

4'

3'

1'
Od razu przerwa w grze, ponieważ kibice Lecha wyrzucili na boisko serpentyny.

1'

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

0'
Mecz poprowadzi Tomasz Musiał z Krakowa.

0'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Drągowski, Straus, Romanchuk, Pawlik, Augustyniak, Sawickij, Piątkowski.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Burić, Henriquez, Kadar, Formella, Keita, Djoum, Kownacki.

0'

0'
Statystyki przedmeczowe:

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online