Piast Gliwice - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Dobrivoj Rusov - Tomasz Mokwa, Hebert, Kornel Osyra, Piotr Brożek - Tomasz Podgórski, Radosław Murawski, Konstantin Vassiljev, Gerard Badia(85.Klepczyński), Sasa Zivec (72.Martinez) - Kamil Wilczek
Pavels Steinbors - Adam Danch ,Błażej Augustyn, Mariusz Magiera - Roman Gergel, Radosław Sobolewski (28.Shevelukhin), Erik Grendel, Rafał Kosznik - Bartosz Iwan (63.Robert Jeż), Łukasz Madej (78.Skrzypczak) -

KONIEC'
Sędzia Jakubik gwiżdże po raz ostatni. Remis w meczu Piasta z Górnikiem.

90'
Trzy minuty doliczone.

89'
ALE NIESAMOWITE... Piast w ciągu 3 minut mógł strzelić sobie dwie bramki samobójcze. Tym razem Rusov ratuje swój zespół po próbie zagrania głową przez swojego obrońcę, ale tym razem bramka nie byłaby uznana, bo Skrzypczak był na spalonym.

87'
GOOOOOOL dla Górnika
Mamy wyrównanie. Brożek pakuje piłkę do własnej siatki po wrzutce z lewej strony. Załamany obrońca Piasta.

86'
Ukarani piłkarze obu drużyn- kartki dla Łuczaka i Szeligi.

84'
Coraz mniej czasu dla Górnika. Tymczasem w drużynie Piasta zmiana- Klepczyński za Badię.

82'
Rusov ma dużo pracy w końcówce spotkania, ale pewnie wyłapuje kolejne dośrodkowania.

80'
Wilczek zdziwiony, że nie ma karnego. Ale nic nie było.

78'
Skrzypczak za Madeja.

76'
Piast już raczej ogranicza się do obrony wyniku, ale Górnik nie jest w stanie sforsować defensywy gliwiczan.

72'
Martinez zmienia Zivca w drużynie Piasta.

71'
Zivec dostał piłkę na 16 metr, ale była ona zbyt mocna i nie zdołał jej opanować.

70'
Za wysoko podniesiona noga piłkarza Górnika.

67'
Niepewnie Steinbors, ale bez konsekwencji. Piast poczuł, że mogą strzelić trzeciego gola.

65'
GOOOOOOL dla Piasta
Wejście smoka Szeligi. Wilczek wycofuje do nowo wprowadzonego piłkarza gospodarzy, a ten technicznie po długim rogu pokonuje Steinborsa.

64'
Szeliga zmienia Podgórskiego.

63'
Jeż zmienia Iwana.

62'
Wilczek dostał piłkę w polu karnym i oddał strzał z pierwszej piłki- zablokowany.

60'
Wolny dla Górnika, ale Magiera trafia w jednego z piłkarzy Piasta.

56'
Piłka raz po raz wraca w pole karne Piasta. Madej blisko strzelenia gola, ale rzuca się Rusov i ratuje gospodarzy.

Za chwilę Podgórski otrzymuje żółtą kartkę.

55'
Gra wygląda właściwie identycznie jak w pierwszej połowie. Górnik dość zdecydowanie przeważa.

53'
Pierwsza kartka w tym spotkaniu, ukarany Bartosz Iwan.

52'
Ależ teraz niepewnie Rusov- na szczęście dla niego bez konsekwencji.

51'
Nerwowo w polu karnym Piasta. Rzut rożny.

49'
Iwan faulował chyba w środkowej części boiska, ale sędzia puścił grę.

46'
Zaczynamy drugą połowę.

PRZERWA'
Sędzia Jakubik oznajmia, że była to ostatnia akcja w pierwszej części meczu.

45'
Magiera do Kosznika. Obrońca dośrodkowuje do Łuczaka, ale szybszy defensor Piasta.

44'
Baaaaaaaadia, ale uderzył Hiszpan. Otrzymał podanie na 12 metr i z lekkiego kąta uderzył w samo okienko bramki Steinborsa. Zerwana 'pajęczyna'- mamy niesamowite gole w tej kolejce.

40'
Osyra do Wilczka z głębi pola i napastnik Piasta ściga się ze Steinborsem. Szybszy bramkarz Górnika, który ratuje gości. Wilczek ucierpiał po tym starciu.

38'
Grendel miał piłkę w polu karnym, ale spanikował i oddał futbolówkę do tyłu. Czemu nie strzelał??

INFO'
Asekuracyjna gra Piasta prędzej czy później musiała się tak skończyć. Górnik zasłużenie prowadzi.

35'
Aut dla Piasta- szybka strata i piłka ląduje pod nogami Kosznika, który niepilnowany w polu karnym oddaje spokojny strzał po długim rogu- Rusov bez szans.

33'
Augustyn źle głową i Zivec mógł wyjść sam na sam z bramkarzem- nie udaje mu się jednak oddać strzału- dobrze obrońcy.

31'
Kocioł w polu karnym Górnika, ale udało się w końcu wybić piłkę z 'szesnastki'.

28'
Wymuszona zmiana w zespole gości. Shevelukhin zmienia Sobolewskiego, który ma problemy mięśniowe.

27'
Vassiljev w niesygnalizowany sposób wrzuca w pole karne i Wilczek bardzo blisko trafienia głową. Pierwsze zagrożenie Piasta.

25'
Bardzo ładna akcja Gergela, który zgrywa do Iwana. Następnie zagranie górą do Łuczaka i napastnik gości z woleja obok bramki. Rozkręca się Górnik.

23'
Bardzo nietypowo rozegrany rzut rożny. Gergel podaje do Magiery, który jest.... na połowie boiska.

21'
Iwan próbował zdobyć bramkę niczym Babiarz z wczorajszego meczu Ruchu Chorzów, ale świetnie Rusov.

18'
Długo rozgrywał Piast, potem rajd Mokwy na prawej flance i będzie rzut rożny... obrońcy wybijają.

17'
Kosznik miał dużo czasu na lewej stronie, ale tylko on wie na co czekał z dośrodkowaniem- piłka wychodzi poza plac gry.

15'
Grendel próbuje z dystansu, ale zdecydowanie za słabo, aby zaskoczyć goalkeepera Piasta.

12'
Świetny powrót Madeja, który odebrał piłkę Vassiljevovi.

10'
Ładny płaski strzał Łuczaka i broni Rusov, dla którego dzisiejsze spotkanie jest inauguracyjnym w polskiej lidze.

8'
Piast głęboko w defensywie. Po czwartkowej porażce w Pucharze Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała nie chcą popełnić błędu 'z tyłu'.

6'
Ładnie Górnik rozprowadził piłkę, Madej ma dużo miejsca i czasu. Pomocnik gości wbiega w pole karne, ale obrońca przerywa rajd. Rzut rożny, ale znów nic z tego nie wynika.

5'
Gergel w dobrej pozycji do oddania strzału, jednak decyduje się na ryzykowne podanie- strata.

3'
Pierwsze chwile w spokojnej atmosferze, choć w ostatnich meczach bezpośrednich tych drużyn bramki padały bardzo szybko.

1'
Już na początku rzut rożny dla gości. Bez zagrożenia.

1'
Zaczynamy mecz w Gliwicach!

0'
Oto składy na dzisiejsze spotkanie:
Piast Gliwice:
Dobrivoj Rusov - Tomasz Mokwa, Hebert, Kornel Osyra, Piotr Brożek - Tomasz Podgórski, Radosław Murawski, Konstantin Vassiljev, Gerard Badia, Sasa Zivec - Kamil Wilczek

Rezerwowi: Szumski, Horvath, Jurado, Hanzel, Klepczyński, Martinez, Szeliga

Górnik Zabrze:
Pavels Steinbors - Adam Danch ,Błażej Augustyn, Mariusz Magiera - Roman Gergel, Radosław Sobolewski, Erik Grendel, Rafał Kosznik - Bartosz Iwan, Łukasz Madej -

Rezerwowi: Kasprzik, Shevelyukhin, Nowak, Mańka, Gancarczyk, Skrzypczak, Jeż

0'
Dzisiejsze spotkanie w Gliwicach zapowiada się naprawdę pasjonująco. Piast w ostatnich 5 spotkaniach nie poniósł u siebie ani jednej porażki, natomiast piłkarze z Zabrza w ostatnich 5 meczach wyjazdowych byli bezkompromisowi odnosząc 3 zwycięstwa i ponosząc 2 porażki (z Lechem i Jagiellonią). Gliwiczanie zajmują 10 miejsce w tabeli, Górnik jest na 6-tej pozycji.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Piast Gliwice - Górnik Zabrze na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online