Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
0 : 1

Buchalik – Burliga, Głowacki, Guzmics, Dudka – Uryga, Boguski (76' Sarki) – Jović (70' Jankowski), Stilić, Guerrier (60' Barrientos) – Brożek.
Sandomierski – Wójcicki, Marić, Micael, Ziajka – Drygas, Majeuski – Pawłowski (87' Alawerdaszwili), Mica, Alvarinho (84' Kamiński) – Barisić (78' Świerczok).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live. Dziś jeszcze jeden mecz na żywo. O godzinie 18:00 Lechia Gdańsk podejmie GKS Bełchatów. Zapraszamy.

90+4'
Koniec meczu. Zawisza pokonał Wisłę 1:0. To pierwsze zwycięstwo na wyjeździe od 17 maja 2014 roku!

90+4'
Zablokowany strzał Urygi.

90+3'
Burliga uderzył z pola karnego, wydawało się, że trafi do bramki, ale w ostatniej chwili zablokował go Micael.

90+2'

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

88'
Niecelny strzał głową Urygi.

87'
Alawerdaszwili zastąpił Pawłowskiego.

86'
Kapitalna kombinacyjna akcja Wisły. W idealnej sytuacji znalazł się Dudka, ale z sześciu metrów uderzył obok bramki.

84'
Barrientos uderzył zza pola karnego, ale Sandomierski pewnie interweniował.

84'
Kamiński zastąpił Alvarinho.

82'
Mogło być 2:0. Świerczok uderzył z prawej strony pola karnego, ale Buchalik zdołał odbić piłkę.

80'
Zawisza skupiony na defensywie. Wisła nie może przedrzeć się przez ten mur.

78'
Stilić mocno uderzył zza pola karnego, ale trafił w Maricia, który teraz potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Będzie rzut rożny.

78'
Świerczok zastąpił Barisicia.

76'
Boguski opuścił boisko, a zastąpił go Sarki.

76'
9 190 kibiców pojawiło się na stadionie.

73'
Barrientos zagrywał mocno spod linii końcowej, ale piłka w rękach Sandomierskiego.

71'
Burliga mógł stanąć przed dobrą szansą na wyrównanie, ale źle przyjmował piłkę i obrońcy zdołali ją wybić.

70'
Boguski padł w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego.

70'
Jankowski zastąpił Jovicia.

68'
Gospodarze przeważają, ale nie stwarzają zagrożenia.

65'
Wisła stara się doprowadzić do wyrównania.

63'
Drygas ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

60'
Guerriera zastąpił Barrientos.

60'
Żółta kartka dla Dudki.

57'
Kontra Zawiszy, ale strzał Mici obronił Sandomierski.

57'
Stilić dobrze zagrywał do Brożka, ale uprzedził go obrońca. Było groźnie.

53'
Guerrier wyłożył piłkę Joviciowi, ale ten uderzył lekko i prosto w obrońcę.

51'
Po dośrodkowaniu z lewej strony świetnie w górę wyszedł Pawłowski, który oddał mocny strzał głową, ale obok bramki.

50'
Burliga dośrodkowywał do Stilicia, ale z bramki wyszedł Sandomierski i złapał piłkę.

50'
Stilić za mocno dośrodkowywał piłkę w pole karne z rzutu wolnego.

46'
Mogło być 2:0! Alvarinho dobrze wyłożył piłkę do Mici, a ten oddał strzał po ziemi, który zdołał odbić futbolówkę.

46'

45+1'

45+1'
Guerrier nieudanie zagrywał do Brożka w pole karne.

43'
Dobra dwójkowa akcja Boguskiego ze Stiliciem. Płaski strzał Bośniaka zza pola karnego obronił jednak Sandomierski.

42'
Żółta kartka dla Głowackiego. Oznacza to, że nie zagra w następnym meczu z Legią Warszawa.

39'
Przepychanki Burligi z Ziajką. Obaj zawodnicy ukarani żółtymi kartkami.

36'
Niesamowite, nie ma gola. To musiał być remis! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Urygi, ten oddał strzał, który zdołał odbić Sandomierski. Futbolówka trafiła do Guerriera, który z najbliższej odległości nie zdołał skierować jej do siatki i trafił prosto w Drygasa znajdującego się na linii bramkowej.

35'
Barisić przedzierał się w polu karnym Wisły, ale zagrywał niecelnie.

34'
Wyrównany okres meczu.

31'
Starcie Guerriego z Barisiciem. Wyglądało to jak scena z MMA lub zapasów. Bez kartek.

28'
Boguski dobrze zagrał do Brożka, ten znalazł się w idealnej sytuacji, ale lewą nogą uderzył tuż obok słupka.

25'
Drygas ukarany żółtą kartką. To już jego 9 upomnienie w tym sezonie.

24'
Brakuje Wiśle precyzji pod polem karnym Zawiszy.

20'
Stilić zakręcił obrońcami w polu karnym, uderzył z prawej nogi i piłka trafiła w poprzeczkę.

18'

18'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Wójcicki.

18'
Alvarinho dośrodkowywał do Barisicia, ale Guzmics wybił piłkę na rzut rożny.

17'
Pawłowski dośrodkował w pole karne, ale Alvarinho głowa uderzył niecelnie.

14'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieudanie głowa strzelał Burliga.

14'
Jović szukał w polu karnym Brożka, ale piłkę na rzut rożny wybili obrońcy.

12'
Goool. Zawisza na prowadzeniu! Mica znakomicie prostopadle zagrał do Alvarinho, a ten strzałem lewą noga z pola karnego pokonał Buchalika.

11'
Wisła ma przewagę.

9'
Nieporozumienie w Zawiszy mogło się dla niej źle skończyć, ale Dudka źle rozegrał akcję.

8'
Lepszy okres gry Wisły. Dwójkową akcję przeprowadzili Brożek i Boguski, ale ten drugi niecelnie zagrywał i piłkę przejęli goście.

6'
Brożek zgrał piłkę głową do Burligi, ten oddał strzał spod linii pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

5'
Zawisza dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
Dobre dośrodkowanie Pawłowskiego, ale góra obrońcy Wisły.

3'
Pawłowski wpadł w pole karne Wisły i wywalczył rzut rożny.

1'
Dośrodkowanie Guerriera, a potem Burligi w pole karne Zawiszy. Nieudane.

1'

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Wisła w tym roku rozczarowuje. Na 9 możliwych zdobyła tylko jeden punkt.

0'
Zawisza wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale w tym roku nie straciła jeszcze bramki. Dwukrotnie zremisowała 0:0 i w minionej kolejce pokonała Piasta Gliwice 2:0.

0'
Rezerwowi Zawiszy: Małkowski, Pulhac, Kamiński, Świerczok, Strąk, Alawerdaszwili, Predescu.

0'
Rezerwowi Wisły: Miśkiewicz, Jankowski, Barrientos, Garguła, Żemło, Sarki, Stępiński.

0'
Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

0'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'

0'

0'

0'
Zapraszamy na mecz Wisła - Zawisza na żywo. Początek o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online