Bayern Monachium - Schalke 04 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Schalke 04
5 : 1

Neuer- Rafinha, Alaba, Martinez, Dante, Thiago Alcantara, Kroos, Robben(83'Contento), Schweinsteiger (76'Pierre-Emile Höjbjerg), Goetze(70'Pizzaro)- Mandżukić
Faehrmann- Hoewedes, Kyriakos Papadopoulos, Matip, Kolasinac, Neustaedter, Goretzka (30'Fuchs), Kevin-Prince Boateng, Draxler (80'Hoogland), Farfan - Klaas-Jan Huntelaar

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Schalke 04

90'
KONIEC MECZU!! 5:1

90'
Powoli podsumowując ten mecz Bayern rozjeżdża kolejnego rywala, szansa na jakiekolwiek punkty dla Schalke uciekła już w 28 minucie , po tym ja Robben podwyższył na 4:0. Bayern pozostaje liderem i jest coraz bliżej odebrania korony mistrzowskiej przy tym bijąc kolejne rekordy!

90'
Fuchs z wolnego dośrodkowuje na głowę Matipa, ten strzela jednak prosto do koszyczka Neuera.

87'
Alaba z wolnego. Tym razem z gorszym skutkiem niż na początku spotkania. Wysoko nad bramką.

83'
Ostatnia zmiana w Bayernie. Na boisku pojawia się Diego Contento, który zastępuje Arjena Robbena. Owacja na stojąco dla zdobywcy hat-tricka w dzisiejszym spotkaniu.

80'
Druga zmiana w Schalke. Hoogland wchodzi za Draxlera.

77'
Jedenastkę pewnie wykorzystuje Robben strzałem pod poprzeczkę.

76'
Przed rzutem karnym jeszcze zmiana w Bayernie. Hojbjerg wchodzi w miejsce Schweinsteigera.

75'
Fatalne zachowanie Boatenga, który za lekko podaje do bramkarza. Piłkę przejmuje Mandżukić i wbiega w pole karne. Jeszcze ratując sytuację potrąca go Papadopoulos i otrzymuje czerwoną kartkę

70'
Pierwsza zmiana w Bayernie. Pizarro zastępuje Goetze.

68'
Tym razem strzela Rafinha. Jego strzał obroniony, dobija jeszcze Mandżukić z bliska ale i on nie potrafi pokonać bramkarza Schalke.

66'
Szybko chciał odpowiedzieć Bayern. Alaba z lewej strony dorzuca na głowę Mandżukicia. Ten jednak z bliskiej odległości nie potrafi pokonać Faehramanna, który dobrze broni.

64'
Gol samobójczy Rafinhi i mamy 4:1!

62'
Teraz akcja Schalke. Draxler wbiega w pole karne. Z linii końcowej wycofuje na 11. metr i strzela Huntelaar, ale bardzo niecelnie.

52'
Robben do końcowej linii. Podawał w pole karne, ale wybijają obrońcy.

49'
Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, Bayern wciąż dominuje, a piłkarze Jensa Kellera nie potrafią stworzyć sobie na boisku żadnej składnej akcji.

46'
ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WIELKA DOMINACJA BAYERNU, CZY SCHALKE SKOŃCZY JAK Z REALEM?

45'
Dobra akcja Schalke. Strzelał Hoewedes i z największym trudem broni Neuer.

44'
Strzelał z wolnego Fuchs, ale w środek bramki i wybija na rzut rożny Neuer.

43'
Brzydki wślizg Thiago, który fauluje Farfana. Żółta kartka dla piłkarza Bayernu.

39'
Kolejna dobra akcja Bayernu. Strzela z ok. 11 metrów Mandżukić, ale trafia w nogę Faehrmanna.

38'
Robben dośrodkował z lewej strony do Mandżukicia. Chorwat jednak uprzedzony przez Papadopoulosa, który wybija na aut.

30'
Szybko decyduje się na pierwszą zmianę Jens Keller. Fuchs za Goretzkę.

28'
Robben dostał dobre podanie, wbiegł w pole karne z prawej strony i strzałem w długi róg po ziemii pokonał Faehrmanna

24'
Świetne dośrodkowanie Alaby z lewej strony. Mandżukić w polu karnym uprzedził obrońców, wyskoczył bardzo wysoko i głową umieścił piłkę w siatce

16'
Mandżukić stojący tyłem do bramki podał prostopadle do zbiegającego ze skrzydła w pole karne Robbena. Holender uciekł obrońcom i podciął piłkę nad interweniującym Faehmannem

15'
Dośrodkowanie z wolnego. Pojedynek główkowy z obrońcą w polu karnym zwycięża Dante jednak uderzył nieczysto, a do tego jeszcze faulował.

4'
Alaba wykonywał rzut wolny z ponad 20. metrów. Piłka odbiła się od muru, zmyliła Faehrmanna i wpadła mu za kołnierz

1'
Spotkanie rozpoczęte.

0'
Zapraszamy na transmisję wideo -> KLIKNIJ

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Schalke 04, to zapraszamy do śledzenia meczu online