Barcelona - Rayo Vallecano online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Rayo Vallecano
6 : 1

Bravo - Alba(73.Adriano), Mathieu, Pique, Alves - Iniesta(65.Rafinha), Mascherano(65.Rakitic), Xavi - Pedro, Suarez, Messi
Alvarez - Insua, Ba, Amaya, Tito - Sanchez(65.Quini), Trashorras - Kakuta, Bueno, Lica(70.Aquino) - Leo Baptistao

KONIEC'
Barcelona wygrywa z Rayo Vallecano 6:1 i wyprzedziła Real Madryt w tabeli. Już za dwie kolejki Gran Derbi.

90+3'
Suarez jeszcze miał okazję, ale tym razem nie udało się pokonać bramkarza Rayo.

90'
GOOOOOOOOOL dla Barcelony
Ładne prostopadłe podanie Messiego do Suareza. Ten mija Alvareza i ustala wynik spotkania na 6:1!

87'
Suarez biegnie na bramkę, lecz w ostatnim momencie zgrywa do Messiego- za mocno...czemu nie strzelał??

84'
Kartka dla Aquino za faul na Messim.

83'
Kontra Barcy, Messi świetnie do Rakitica, po drodze piłkę przepuścił Suarez, odegranie do Urugwajczyka i strzał... broni Alvarez- podanie Rakitica mogło być lepsze.

82'
Rayo idzie za ciosem, Kakuta dośrodkowuje niedokładnie.

81'
GOOOOOOOOOOOL dla Rayo
Bueno pewnie pod poprzeczkę.

80'
KARNY dla Rayo!!!! Czerwona kartka dla Daniego Alvesa.Bueno oddawał strzał, ale został powalony przez Brazylijczyka.

78'
Faulowany Aquino na wysokości linii środkowej. Barcelona wciąż gra pressingiem.

76'
Świetnie Xavi minął trzech rywali i wrzucił w pole karne, ale nikogo tam nie było... dość nietypowo jak na ten mecz.

73'
Adriano w miejsce Alby.

70'
Aquino zmienia Licę.

68'
Piłka z lewej strony zagrywana po ziemi do Messiego, który ze spokojem przyjmuje piłkę i kładzie na murawie Alvareza i trafia po raz kolejny. Hat-trick Argentyńczyka.

67'
Rzut wolny Messiego i ładnie broni Alvarez.

65'
Zmiany w obu zespołach. U gospodarzy Rakitic i Rafinha w miejsce Mascherano i Iniesty, natomiast w Rayo Quini zmienia Sancheza.

63'
GOOOOOOOOOOOOL dla Barcelony
Suarez ładnie odwraca się w polu karnym i oddaje strzał. Alvarez zdołał odbić piłkę, ale wybił ją wprost pod nogi Messiego, który pakuje ją do pustej bramki.

62'
Aktywny Kakuta z przodu, ale tylko on wykazuje chęci do wykazania się w Rayo.

57'
Kartka dla Alby, który w ten sposób będzie musiał pauzować w następnym spotkaniu.

56'
GOOOOOOL dla Barcelony
Broni strzał Messiego Alvarez!!!!!!!!!!... ale mamy powtórkę i Messi tym razem pewnie trafia.

Żółta kartka dla Trashorrasa za negowanie decyzji sędziego.

55'
Rzut karny
Suarez przytrzymywany przez Tito upada w polu karnym. Mamy 'jedenastkę' i drugą żółtą kartkę dla Tito.

54'
Iniesta w dobrej pozycji do oddania strzału, ale świetnie broni Alvarez.

52'
Było niebezpiecznie pod bramką Bravo. Kakuta wrzucał piłkę i po zamieszaniu udało się oddać strzał piłkarzom Rayo. Piłka kilka metrów obok bramki.

48'
GOOOOOOOOOOL dla Barcelony
Piłka po strzale głową piłkarza 'Blaugrany' ląduje na słupku i ląduje pod nogami Pique, który na piątym metrze przyjmuje ją i pakuje do siatki. Mocny początek Barcy w drugiej połowie.

48'
Faul na Inieście i z wolnego będzie zagrywał Xavi.

46'
Ciekawostka: Na dzisiejszym spotkaniu jest najlepsza frekwencja na Camp Nou w tym sezonie. 82500 osób na meczu.

46'
Czas rozpocząć drugą część meczu.

45'
Przerwa.

45'
Iniesta nie zrozumiał się z Albą, dobrze ustawiony Kakuta przerywa akcję gospodarzy.

43'
Iniesta postanowił zrobić sobie slalom między zawodnikami Rayo. Podaje do Messiego, jednak piłka nie dociera do adresata.

40'
Rayo się nie poddaje. Atakują dużą ilością graczy- Barca wciąż prowadzi tylko 1:0.

37'
Barca jak to Barca- piłka grana długo po obwodzie pola karnego, ale nie udało się tym razem oddać strzału.

33'
Cudownie Suarez na wolne pole do Messiego. Argentyńczyk z powietrza nad Alvarezem- piłka tylko na bocznej siatce.

30'
Trashorras ładnie przymierzył z wolnego- minimalnie obok prawego słupka.

27'
Będzie wolny na skraju pola karnego dla gospodarzy. Tito ukarany żółtą kartką.

Piąstkuje Alvarez.

26'
Niezły strzał z dystansu, ale pewnie łapie Bravo.

24'
Messi za krótko odegrał i piłka w posiadaniu gości.

22'
Alvarez poza polem karnym. Dziś bramkarz Rayo nie narzeka na brak pracy.

21'
Pedro sam na sam, ale wytrącony z rytmu nie oddaje strzału.

15'
Rzut wolny dla Vallecano i była szansa dla... Barcelony. Pedro stracił piłkę.

14'
Kanonada na bramkę Rayo, tym razem udaje się nie stracić gola.

12'
Chyba powinien być karny dla Barcy. Suarez wyszedł na czystą pozycję i został sfaulowany?? Wg sędziego nie.

11'
Trashorras z dystansu, ale pewnie Bravo.

10'
Alvarez znów daleko wychodzi, ale tym razem Suarez jest szybszy. Zagrywa piłkę w pole karne do Pedro... za lekko.

8'
Rayo próbowało szybko odpowiedzieć, ale Bueno stracił piłkę.

6'
GOOOOOOOOOOOL dla Barcelony
Przebitka na 20 metrze i piłka dociera do Suareza, który jest sam na sam z Alvarezem. Piękny strzał 'El Pistolero' wewnętrzną częścią stopy po krótkim rogu i Barca prowadzi.

4'
Alvarez na 25 metrze wybija szczupakiem- udało się.

1'
Już wrzutka Rayo, z problemami wyłapuje Bravo.

1'
Rayo od środka.

0'
Iniesta i Xavi w pierwszym składzie- w tym sezonie jest to nietypowe- w zeszłych latach oczywiste.

0'
Oto składy na dzisiejsze spotkanie:
FC Barcelona:
Bravo - Alba, Mathieu, Pique, Alves - Iniesta, Mascherano, Xavi - Pedro, Suarez, Messi

Rayo Vallecano:
Alvarez - Insua, Ba, Amaya, Tito - Sanchez, Trashroras - Kakuta, Bueno, Lica - Leo Baptistao

0'
Już za 10 minut spotkanie Barcelony z Rayo Vallecano. 'Blaugrana' po wczorajszej porażce Realu Madryt z Athletic Bilbao ma szansę na wyprzedzenie Królewskich w tabeli, warunek? ...muszą zdobyć dziś 3 punkty.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Barcelona - Rayo Vallecano na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Rayo Vallecano, to zapraszamy do śledzenia meczu online