Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 2

Michal Pesković - Marek Sokołowski, Pavol Stano, Adam Deja - Bartłomiej Konieczny, Piotr Tomasik, Damian Chmiel,(81'Pazio) Kristian Kolcak, Maciej Iwański -
Piotr Malinowski(60'Chrapek), Robert Demjan(60'Korzym)
Vytautas Cerniauskas - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Kamil Sylwestrzak, Leandro Dos Santos - Luis Carlos(90+2 Kiełb), Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Olivier Kapo - Siergiej Pilipczuk,

*'
Zapraszamy na kolejne relacje live z meczów T-Mobile Ekstraklasy.

Podbeskidzie - Korona 2:2.

90+3'
Sędzia zakończył mecz. Podbeskidzie rzutem na taśme doprowadziło do wyrównania.

90+3'
Kolejny rzut wolny dla gospodarzy i znowu zamieszanie.

90+3'
Zawodnicy Korony chcą odzyskać prowadzenie, ale teraz to oni grają chaotycznie.

90+1'
Gol!! Korzym ! Dośrodkowanie w pole karne, bramkarz Korony zawachał się stał na 5 metrze, a Korzym strzela głową nad Cerniauskasem.

90'
Piłka w rękach Cerniauskasa, który nie spieszy się z wznowieniem gry.

89'
Rozpaczliwe ataki gospodarzy. Akcje są nie składne, nie ma kto uspokoić poczynań zawodników Podbeskidzia.

88'
Rzut wolny dla Podbeskidzia ze środkowej częsci boiska. Piłkę przejmują zawodnicy z Kielc, ale złe zagranie nowo wprowadzonego zawodnika, Aankoura.

87'
Na spalonym Pilipczuk.

86'
Pilipczuk wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

85'
Pierwsza zmiana w Koronie.

84'
Zawodnicy Korony trzymają piłkę na połowie rywala.

82'
Porcellis leży na murawie. Najprawdopodobniej łapią go skurcze.

81'
Ostatnia zmiana w drużynie z Bielska-Białej.

81'
Znowu chaos w polu karny. Gospodarze dalej w posiadaniu piłki. Dośrodkowanie Sokołowskiego i strzał głową Iwańskiego obok bramki.

80'
Sokołowski wychodzi z kontratakiem. Chrapek wywalczył rzut rożny.

79'
Po długim czasie bez akcji, Kielczanie dośrodkowują w pole karne. Tym razem to bramkarz Podbeskidzia wznowi grę.

78'
Rzut z autu dla gospodarzy. Bramkarz Korony wyłapuje piłke.

77'
Kolejne dośrodkowania graczy Podbeskidzia, nie dochodzą celu.

76'
Iwański znowu dośrodkowuje. Malarczyk odkupił swoje winy wybijając piłkę ze swojego pola karnego.

76'
Malarczyk fauluje Sokołowskiego.

75'
Kielczanie po raz kolejny zamknięci na swojej połowie. Dośrodkowanie Korzyma. Stano nie był wstanie wygrać pojedynku główkowego.

74'
Próba strzału Dei, ale uderzenie blokowane.

73'
Podbeskidzie wymienia podania na połowie Korony Kielce.

72'
W końcu Korona była wstanie wymień kilka podań. Znowu faulowany Tomasik na swojej połowie boiska.

71'
Kolejne dośrodkowanie ląduje w rękach Cerniauskasa.

70'
Agresywna walka o piłkę, zakończona faulem Luisa Carlosa na Tomasiku.

68'
Podbeskidzie w natarciu. Korona zamknieta na swojej połowie. Iwański z rzutu rożnego . Kolejne dobre dośrodkowanie. Interwencja Kapo ratuje sytuację.

67'
Luis Carlos stał przed szansą otwierającego podania do swojego kolegi, ale zagrał fatalnie. Kontra Podbeskidzia. Dobre dośrodkowanie Iwańskiego jednak nikt nie zamknął tego zagrania.

64'
Najpierw zamieszanie w polu karnym Korony Kielce. Goście szybciej opanowali sytuację i chcieli wyjść z kontrą. Niestety niedokładność zawodników trenera Tarasiewicza.

63'
Tomasik przerwał akcję Kielczan i mamy rzut rożny. Z kontrą wychodzi Podbeskidzie, ale złe zagranie Korzyma.

62'
Podbeskidzie przejęło piłkę. Jednak Iwański stracił 30 metrów od bramki rywali.

61'
Lius Carlos wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego.

60'
Pierwsze zmiany w dzisiejszym meczu.

59'
Podbeskidzie wychodziło z akcją 5 na 5. Złe podanie Dei, niweczy trudny zawodników.

58'
Strzał Chmiela z 10 metrów, ale prosto w ręce bramkarza.

57'
Piłka krąży pomiędzy zawodnikami gospodarzy. Zakończone strzałem Sokołowkiego.

56'
Chmiel otrzymuje żółtą kartke.

55'
Nerwowa sytuacja. Leandro twierdzi, że Chmiel nadepnął mu na rękę.

54'
Szybkie zagrania Korony, zakończone fatalnym dośrodkowaniem Pilipczuka.

53'
Gra się zaostrza. Jovanović brzydko fauluje, za co otrzymuje żółta kartke.

52'
Konieczny wygrał pojedynek główkowy.

51'
Deja fauluje Jovanovicia 40 metrów od bramki.

50'
Gospodarze chcieli wyjść z kontrą, ale Tomasik nie przyjął futbolówki.

49'
Jovanović przebiegł z piłką kilkanaście metrów, podał do kolegi z drużyny, który dośrodkował. Pilipczuk oddal strzał obok bramki.

48'
Dobra akcja gospodarzy. Chmiel dostał piłkę 30 metrów od bramki odegrał do Demjana, ten zagrał w pole karne do Iwańskiego, który nie czysto trafił w futbolówkę.

47'
Próba zbudowania groźnej akcji przez zawodników Podbeskidzia, ale gre wznowi bramkarz z Kielc.

46'
Korona rozpoczęła drugą połowe spotkania.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 1:2.

45+2'
Sędzia zakończył pierwsza połowę.

45+1'
Rzut z autu dla podopiecznych trenera Tarasiewicza.

45'
Znowu Pilipczuk w polu karnym. Tym razem dobra interwencja obrońcy.

43'
Teraz Podbeskidzie przed szansą. Deja wysoko nad bramką.

42'
Kielczanie dostali wiatru w żagle. Budują kolejne akcję na połowie gospodarzy.

40'
Gol!! Luis Carlos. Pilipczuk trzymał piłkę na lewej stronie. Gdy zobaczył wbiegającego Luisa Carlosa, dośrodkował, a ten oddaje strzał.

39'
Obrona Korony nie ma problemów z wygranie główkie. Rzut z autu na wysokości pola karnego dla Podbeskdzia. Główkuje Demjan ... w poprzeczke!.

39'
Tym razem brzydki faul Jovanovicia. Znowu Iwański przed szansą.

37'
Błąd Koniecznego, Leandro nie potrafił jednak wykorzystać tej sytuacji.

36'
Ostry faul Dei, który zasłużenie otrzymuje żółtą kartke.

36'
Teraz to Stano fauluje Golańskiego.

35'
Stano odzyskał piłkę na swojej połowie, wyprowadził ją na połowę rywali gdzie został sfaulowany.

34'
Podbeskidzie wychodzi z kontratakiem. Chmiel na pozycji spalonej.

33'
Kielczanie przejęli inicjatywę. Wymieniają duża ilość podań, ale nie potrafią zbudować groźnej akcji.

32'
Teraz Korona. Leandro wrzuca piłkę w pole karne. Nikt nie był wstanie przeciąć tej piłki.

31'
Chmiel oddał uderzenie w stronę bramki, lecz bardzo źle.

31'
Podbeskidzie ma aut na wysokosci pola karnego.

30'
Iwański za krótko.

29'
Demjan faulowany na lewej stronie boiska. Iwański ustawia sobie piłkę do wykonania rzutu wolnego.

28'
Dośrodkowanie. Futbolówka trafia pod nogi Dei, a ten oddaje niecelny strzał.

28'
Podbeskidzie pierwsze opanowało piłkę.

27'
Moment chaotyczniej gry.

24'
Gol!!! Sokołowski! Zawodnik gospodarz przejął piłkę w środkowej części boiska przebiegł kilkanaście metrów. Oddał strzał z 25 metra w samo okienko.

24'
Podbeskidzie chce szybko wyrównać, ale podanie w stronę Demjana jest niecelne.

22'
Gol!!!Zawodnicy Korony wywalczyli rzut rożny. Dośrodkowanie trafia na głowę Porcelissa, a ten pakuję piłkę do bramki.

21'
Demjan w pole karne. Dobra interwencja Cerniauskasa.

20'
Gospodarze wymieniają podania w środkowej części boiska.

19'
W odpowiedzi Korona, Golański dogrywa w pole karne. Na spalonym jest Pilipczuk.

18'
Podanie do Malinowskiego uciekał lewą stroną, poczym zszedł do środka, ale za daleko wypuścił sobie piłke.

17'
Lius Carlos wpada w pole karne, zagrywa podanie wycofujące, lecz futbolówkę przejmują gospodarze.

16'
Przejęcie piłki przez gospodarzy i szybka kontra zakończona strzałem, który ląduje w rękach bramkarza.

15'
Golański dośrodkowuje, ale niedokładnie. Zaraz następny faul gospodarzy i mamy kolejny stały fragment gry.

15'
Pilipczuk faulowany i Korona stanie przed szansą wykonania dobrego dośrodkowania.

14'
Dobra klepka przed polem karnym i próba strzału Iwańskiego. Piłka wpada w jednego z obrońców.

13'
Podbeskidzie przejmuje piłkę i buduje swoją akcje,

12'
Rzut rożny. Dośrodkowanie Golańskiego wybijają obrońcy, ale Korona nadal w posiadaniu.

11'
Porcellis! Uwolnił się spod opieki obrońców i oddał dobry strzał, ale górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz.

9'
Kilka dobrych podań Podbeskidzia. Luis Carlos blokuję futbolówkę, która opuszcza murawę.

8'
Szybka akcja Korony. Dośrodkowanie ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

7'
Demjan wpada w pole karne. Jego strzał przelatuje obok bramki.

6'
Dobre podanie Leandro do Pilipczuka, który chciał ograć obrońce, ale piłka opuściła boisko.

4'
Faulowany Demjan i mamy rzut wolny. Wrzutka w pole karne. Sytuacje wyjaśnia Golański.

3'
Goście przetransportowali piłkę na 20 metr od bramki. Lecz szybko ją stracili.

2'
Stano ucierpiał po starciu z zawodnikiem Korony.

1'
Pierwsza akcja Podbeskidzia, ale próba dośrodkowania Malinowskiego blokowana.

1'
Sędzia Mariusz Złotek gwiżdże po raz pierwszy.

0'
Obie drużyny już na boisku, za moment nastąpi początek spotkania.

0'
W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami górą była Korona.

0'
Ławka rezerwowych Korony:Wojciech Małecki, Lukas Klemenz, Marcin Cebula, Boliguibia Ouattara, Kamil Matulka, Nabil Aankour, Jacek Kiełb.

0'
Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Richard Zajac, Gracjan Horoszkiewicz, Adam Pazio, Frank Kwame Adu, Artur Lenartowski, Maciej Korzym, Krzysztof Chrapek.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Przed nami kolejny mecz 23 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Koroną Kielce.

0'

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Podbeskidzie - Korona na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online