Górnik Łęczna - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 1

Prusak - Mraz, Bozic, Bielak, Mierzejewski - Rudik(58' Szmatiuk), Nikitovic, Bożok, Nowak, Bonin - Hasani(71' Cernych)
Pilarz - Polczak(53' Diabang), Sretenovic, Rymaniak - Covilo, Kapustka, Marciniak, Wdowiak - Rakels(75' Dąbrowski), Jendrisek, Budziński

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Cracovia

90+7'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+7'
Zawodnicy gospodarzy zdobyli ważne 3 punkty w tym spotkaniu, dzisiejsza wygrana pozwala graczom Jurija Szatałowa wskoczyć na 8 lokatę w ligowej tabeli.

90+7'

90+5'
Prusak fantastycznie broni uderzenie Budzińskiego z 5 metrów, a koszmarnie piłkę jeszcze dobija Kapustka, który myli się z 2 metrów.

90+4'
Josue zastępuje na boisku Bożoka.

90+4'
Za nieczyste powstrzymywanie rywala żółtą kartką zostaje ukarany Mierzejewski.

90+3'
Cernych schwytany w pułapkę ofsajdową.

90+1'
Rymaniak ogląda żółty kartonik. (Pauza - 8 żółta kartka w tym sezonie)

89'
Spalony Bożoka.
0 7 minut dłużej pograją dzisiaj zawodnicy obu ekip.

88'
Nieudolny cross w wykonaniu Budzińskiego, od bramki rozpocznie nową akcję Prusak.

86'
Covilo pada na murawę w polu karnym Łęcznej, ale sędzia Kwiatkowski zostaje niewzruszony.

85'
Cracovia rzuciła się do odrabiania strat, piłkarze z Krakowa próbują jak najszybciej przenieść futbolówkę na 16- tkę rywala.

83'
Żółta kartka dla Budzińskiego za wślizg w nogi Bielaka.(Budziński będzie pauzował - 4 żółta kartka)

81'
Nikitović lepszy w starciu z Wdowiakiem w środku pola, rzut wolny dla zawodników trenera Szatałowa.

79'
Covilo po raz kolejny bliski pokonania bramkarza, lecz znów jego strzał głową mija bramkę.

77'
Covilo nie wykorzystuje kapitalnej okazji do zmiany wyniku, ale przegrywa pojedynek z Prusakiem, który instynktownie nogami broni uderzenie słoweńca.

75'
Druga zmiana trenera Podolińskiego. Dąbrowski zmienia Rakelsa.

73'
Niecelny strzał Kapustki z dystansu, futbolówka w bezpiecznej odległości mija bramkę strzeżoną przez Prusaka.

71'
Roszada w składzie gospodarzy. Hasani opuszcza boisko, a na nim melduje się Cernych.

70'
Bielak złapany na spalonym.

67'
Niefrasobliwe zagranie Mierzejewskiego pod własnym polem karnym, jednak gracze rywala faulują defensora gospodarzy.

66'
14-7 w statystyce ilości popełnionych fauli.

64'
Ostatnie minuty upływają pod znakiem walki w środkowej części boiska, w tym pojedynku lepiej radzą sobie piłkarze Cracovii.

62'
Prusak nieźle odbija zgranie w pole karne Diabanga.

60'
Na rozgrzewkę udał się Rodić, czyżby roszada w bramce Górnika Łęczna.

58'
Kolejna zmiana w tym meczu. Szmatiuk zastępuje Rudika.

56'
Prusak leży na murawie, na boisko wchodzi sztab medyczny gospodarzy.

55'
Diabang otrzymuje kapitalne podanie od Kapustki, jednak ten pierwszy przegrywa pojedynek z Prusakiem, który paruje jego strzał z najbliższej odległości.

53'
Pierwsza zmiana w tym meczu. Diabang zmienia na placu gry Polczaka.

51'
Polczak ukarany żółtą kartką za groźny wślizg w nogi Nowaka.

48'
Długie podanie Marciniaka w stronę Rakelsa, snajper Cracovii przegrywa pojedynek z Boziciem. Od 6 metrów grę wznowi Prusak.

47'
Faul taktyczny Rudika na Jendrisku, sędzia Kwiatkowski wyciąga żółty kartonik.

45'
II część gry.

45'
Koniec I połowy.

44'
Zbyt głęboka centra w wykonaniu Budzińskiego z rzutu wolnego, futbolówka w rękach Prusaka.

41'
10 - 4 w statystyce ilości popełnionych fauli.

41'
Rakels bezpardonowo atakuje Rudika, sędzia w tej sytuacji nie wyciąga żółtej kartki.

40'
Hasani próbował zaskoczyć Pilarza z dalszej odległości, jednak snajper gospodarzy przenosi piłkę nad poprzeczką.

38'
Techniczny strzał Jendriska z rzutu wolnego, ale zagranie zostaje posłane zbyt słabo, dzięki temu bez problemu chwyta je Prusak.

37'
Bozic znów zagrywa piłkę ręką, gracze trenera Podolińskiego będą mieli możliwość oddać groźne uderzenie na bramkę.

36'
3 - 5 w statystyce ilości celnych strzałów.

35'
Hasani ukarany żółtą kartką za niebezpieczne wejście w nogi Sretenovicia.

33'
Rymaniak bliski pokonania Prusaka po ładnym podaniu od Kapustki, ale obrońca koszmarnie pudłuje posyłając piłkę koło prawego słupka bramki.

31'
Bonin przecina groźną centrę zawodnika Cracovii, rzut rożny dla gości.

30'
Budziński znów faulowany, tym razem przez Mraza.

29'
Nowak nieprzepisowo powstrzymuje Budzińskiego, rzut wolny dla Cracovii.

25'
2-1
Genialna wrzutka Nowaka z prawego skrzydła w kierunku dobrze ustawionego Bożoka, który dokładnym strzałem głową w lewy dolny róg bramki pokonuje zaskoczonego Pilarza.

23'
Nowak uderza mocno z dystansu, jego strzał w ostatniej chwili blokuje Marciniak.

21'
Ciekawe crossowe zagranie Mraza w kierunku Hasaniego, jednak piłka posłana zostaje minimalnie za mocno, w wyniku czego opuszcza boisko.

20'
57% - 43% w statystyce posiadani piłki po pierwszych 20 minutach gry.

18'
Odważną decyzję pokonania bramkarza z dystansu podjął Bonin, ale futbolówka po jego zagraniu ląduje na trybunach.

17'
Zbyt głęboko wrzucona futbolówka przez Wdowiaka.

15'
Za groźny atak na rywalu żółtą kartkę ogląda Wdowiak.

13'
Celna próba Kapustki z dystansu, piłka w rękawicach Prusaka.

12'
Błyskawiczna odpowiedź !
Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony, do piłki podchodzi Mraz, który pewnym strzałem w lewy dolny róg pokonuje Pilarza. Za utratę tego gola trzeba niestety winić bramkarza.

9'
0-1
Covilo najlepiej zachowuje się w polu karnym Górnika, strzela na bramkę z bliska, pierwszą próbę z główki wybronił Prusak, ale już przy mocnej dobitce był bezradny. Piłka po uderzeniu Covilo ląduje pod poprzeczką.

8'
Kapitalne uderzenie Budzińskiego z 16 metrów z największymi trudnościami wybija Prusak, będzie korner.

7'
Bozic za celowe zagranie piłki ręką ukarany zostaje żółtą kartką.

6'
Rakels próbuje wypuścić w uliczkę Jendriska, jednak skutecznie ofensywnego zawodnika Cracovii blokuje Bozic.

5'
Prusak dobrze przechwytuje centrę Jendriska z lewego skrzydła. Łęczna przed szansą na wyprowadzenie kontrataku.

3'
Kapitalna interwencja Pilarza po groźnym strzale główką Nikitovicia, goalkeeper gości przenosi piłkę nad poprzeczką.

2'
Celne uderzenie Marcina Budzińskiego z rzutu wolnego, piłka po jego kopnięciu trafia wprost w rękawice bramkarza.

1'
Jendrisek faulowany w pobliżu pola karnego rywala.

0'
Rozpoczynamy ostatnie starcie w 23 kolejce gier !

0'
Minuta ciszy dla Wojciecha Wąsikiewicza.

0'
W trakcie dzisiejszego meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Marcina Kowalskiego - byłego zawodnika oraz trenera GLKS Michów.

0'
Ewentualne zwycięstwo Cracovii w dzisiejszym spotkaniu umożliwi jej awans na 12 pozycję w ligowej tabeli (może zepchnąć Górnika Ł. - lepszy bilans bezpośrednich spotkań).

0'
W rundzie jesiennej lepsi byli goście, padł wtedy wynik 2:1

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.

0'
Ławka rezerwowa Górnika: Rodić, Sasin, Cernych, Szmatiuk, Burkhardt, Josue

0'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Żytko, Dąbrowski, Szeliga, Kapustka, Zjawiński, Deleu

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Górnik Łęczna - Cracovia na żywo. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online