Real Madryt - Schalke online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Schalke
3 : 4

Casillas - Arbeloa (83' Nacho), Varane, Pepe, Coentrao (58' Marcelo)- Kroos, Khedira (58' Modrić), Isco - Bale, Ronaldo, Benzema.
Wellenreuther – Howedes, Nastatić, Matip, Fuchs – Meyer, Neustädter, Hoger (57' Goretzka), Barnetta (81' Uchida) – Choupo-Moting (29' Sane), Huntelaar.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Mistrzów online.

*'
Piłkarzy Realu żegnają gwizdy.

90+4'
Koniec meczu. Schalke zaprezentowało się kapitalnie, wygrało 4:3 z Realem, ale to nie wystarczyło do awansu. Niemcy naprawdę zagrali świetny mecz.

90+3'
Żółta kartka dla Fuchsa.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Howedes uderzał uderzył z powietrza z pola karnego i znów dobrze interweniował Casillas.

90'
Schalke atakuje, ale czasu coraz mniej.

87'
Sane kapitalnie uderzył z dystansu i Casillas z trudem odbił piłkę. Co za mecz...

85'
Końcówka meczu zapowiada się ciekawie. Schalke potrzebuje jednej bramki do awansu.

84'
Gooool! Sane znakomicie podał do Huntelaara, ten uderzył z pola karnego, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. 4:3 dla Schalke!!.

83'
Isco ładnie uderzał po długim rogu, ale obok słupka.

83'
Nacho zastąpił Arboloę.

81'
Uchida zastąpił Barnettę.

79'
Kolejny strzał zza pola karnego. Tym razem Fuchs i znów pewnie Casillas.

77'
Schalke jeszcze próbuje. Goretzka uderzył zza pola karnego. Lekko i prosto w ręce Casillasa.

73'
Wellenreuther odbił piłkę po strzale z dystansu Bale'a.

71'
Neustadter uderzył obok bramki zza pola karnego.

70'
Kroos mocno uderzył z dystansu i świetnie interweniował Wellenreuther.

65'
Arbeloa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Schalke, ale nie zdołał go pokonać.

64'
Mayer uderzał z 17 metrów obok słupka.

64'
Ronaldo uderzał zza pola karnego. Za lekko, aby pokonać bramkarza Schalke.

62'
Znów groźnie pod bramką Realu. Barnetta uderzał z ostrego kąta, piłka odbiła się jeszcze od Modricia, ale przeleciała obok bramki.

58'
Marcelo zastąpił Coentrao, a Modrić wszedł za Khedirę.

57 '
Goretzka wszedł za Hogera.

57'
Goool! Coś niesamowitego, mamy remis! Kapitalnym strzałem zza pola karnego popisał się Sane czym totalnie zaskoczył Casillasa.

55'
Żółta kartka dla Coentrao.

52'
Goool! Real po raz pierwszy na prowadzeniu. Benzema otrzymał piłkę w polu karnym od Coentrao, minął dwóch obrońców biegnąc wzdłuż bramki i nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce.

49'
Isco uderzał padając z zza pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

46'
Barnetta uderzył zza linii pola karnego, ale nie zdołał pokonać Casillasa.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Znakomitej połowy. Real remisuje z Schalke 2:2.

45'
Goool! Ronaldo! Coentrao doskonale dośrodkował w pole karne, Cristiano Ronaldo znów urwał się obrońcy i głową doprowadził do wyrównania.

44'
Khedira uderzał lewą nogą z prawej strony pola karnego, ale piłkę zdołał odbić Wellenreuther.

42'
Schalke potrzebuje już tylko jednej bramki do awansu. Niemcy w ataku.

40'
Goool! Fuchs zgrał piłkę do Mayera, którego strzał z pola karnego zdołał obronić Casillas, ale wobec dobitki Huntelaara był bezradny! 2:1 dla Schalke.

40'
Kolejna szansa Schalke. Huntelaar uderzył zza pola karnego i piłka trafiła w poprzeczkę.

39'
Fatalnie zachował się Varane, który podał do Casillasa. Piłkę starał się przejąć wślizgiem Huntelaar, ale uderzył obok bramki.

36'
Ronaldo znalazł się w dobrej sytuacji, ale nieczysto trafił w piłkę i ta minęła bramkę.

35'
Bale uderzał z 20 metrów, ale pewnie interweniował bramkarz Schalke.

32'
Barnetta zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała daleko od bramki.

31'
Ronaldo ukarany żółtą kartką.

29'
Zmiana w Schalke. Boisko opuścił kontuzjowany Choupo-Moting, a zastąpił go Sane.

29'
Khedira za mocno dośrodkowywał w pole karne.

25'
Goool! Real szybko odpowiada! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Cristiano Ronaldo. To jego 7 gol w 8 meczu..

20'
Gooool! 1:0 dla Schalke! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafiła do Fuchsa, który uderzył z lewej nogi i pokonał Casillasa.

20'
Dobrze prezentuje się Schalke.

18'
Mayer uderzył zza pola karnego. Lekko i niecelnie.

14'
Huntelaar próbował uderzać z pola karnego, ale w ostatniej chwili obrońcy wybili mu piłkę spod nóg.

10'
Dobra szansa dla Schalke. Mayer wyłożył piłkę na 16 metr do Choupo-Motinga, ale ten nie trafił w światło bramki.

9'
Isco znalazł się w polu karnym w dogodnej sytuacji, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Barnetta.

9'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'
Kroos z rzutu rożnego dośrodkował w ręce bramkarza gości.

5'
Benzema minął w polu karnym Howedesa, ale jego podanie na rzut rożny wybił Matip.

5'
Ładna akcja Realu. Lewą stroną boiska ruszył Coentrao, który szukał w polu karnym Bale'a, ale ten nie zdołał oddać strzału.

4'
Kolejne dośrodkowanie z prawej strony boiska. Znów prosto do Casillasa.

2'
Barnetta dośrodkowywał w pole karne Realu, ale bardzo niedokładnie i piłka w rękach Casillasa.

1'

0'
Obie drużyny są już na boisku. Jeszcze hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy.

0'
W pierwszym meczu Real wygrał 2:0 po bramkach Cristiano Ronaldo i Marcelo.

0'
Mecz poprowadzi Damir Skomina ze Słowenii.

0'
Rezerwowi Schalke: Wetklo, Uchida, Kaan Ayhan, Sobottka, Goretzka, Sane, Kehrer.

0'
Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Marcelo, Chicharito, Nacho, Modrić, Jese, Illarra.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Real Madryt - Schalke na żywo. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Schalke, to zapraszamy do śledzenia meczu online