Porto - Basel online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Porto
Basel
4 : 0

Fabiano - Alex Sandro, Marcano, Maicon, Danilo(21' Martins) - Evandro(79' Quaresma), Casemiro, Herrera - Brahimi(73' Neves), Aboubakar, Tello
Vaclik - Safari, Samuel, Schar(59' Embolo), Xhaka - Zuffi, Frei(63' Kakitani), Elneny - Gashi(77' Calla), Streller, Gonzalez

Mecze na żywo: Porto - Basel

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Fc Porto nie dało dzisiaj złudzeń graczom z Bazylei, gospodarze w pięknym stylu awansowali do 1/4 LM.

90+3'

90+1'
Za faul z premedytacją drugim żółtym kartonikiem w tym meczu zostaje ukarany Walter Samuel.

90'
Kolejna próba Strellera z dalszej odległości, lecz tak jak w poprzednich przypadkach piłka opuszcza plac gry.

88'
Kiks Vaclika we własnym polu karnym daje możliwość podwyższenia wyniku przez Fc Porto, ale Aboubakar próbujący wykorzystać ten błąd wychodzi z piłką za linię końcową boiska.

87'
Fabiano dobrze broni strzał z dystansu Zuffi'ego, futbolówka w rękawicach brazylijskiego bramkarza.

85'
Neves nieprzepisowo powstrzymuje Zuffi'ego, sędzia odgwizduje przewinienie.

82'
Kąśliwa wrzutka Strellera w kierunku Gonzaleza, zagranie snajpera Basel mogło zaskoczyć Fabiano. Goście mają rzut rożny.

81'
Fabiano niczym Neuer przerywa akcję rywala, od autu rozpoczną gracze gości.

79'
Evandro opuszcza plac gry, a melduje się na nim Quaresma.

77'
Gaschi'ego na boisku zmienia Calla.

75'
Pogrom !!
Tello wykłada piłkę Aboubakarowi, który mija dwóch obrońców gości i oddaje piekielny mocny strzał w lewe okienko bramki, bez szans Vaclik.

73'
Zmiana w szeregach Porto. Brahimi schodzi, w jego miejsce Neves.

71'
Embolo próbuje się przedrzeć w polu karnym, w pewnym momencie upada na murawę, ale sędzia pozostaje w tej sytuacji niewzruszony.

70'
Aboubakar dostaje znakomite podanie od Herrery, ma tylko przed sobą bramkarza, jednak w momencie podania znalazł się na spalonym.

68'
Pozycja spalona Tello.

66'
Nieudana próba prostopadłego zagrania w wykonaniu Evandro, piłka opuszcza boisko.

63'
Kolejna zmiana w szeregach gości. Kakitani zastępuje Freia.

62'
Niedokładne dośrodkowanie Alex Sandro, od bramki rozpocznie nową akcję Vaclik.

60'
Doskonała interwencja Fabiano po kąśliwym strzale Zuffi'ego z kilku metrów.

59'
Emobolo zmienia na placu gry Schara.

56'
Kapitalne uderzenie Casemiro z rzutu wolnego, piłka po jego zagraniu trafia w prawe okienko bramki. Pomocnik gospodarzy oddał strzał z kilkudziesięciu metrów.

55'
Żółta kartka dla Marcano (pauza) oraz dla Freia.

53'
Gonzalez przed dobrą okazją na zdobycie kontaktowego gola, lecz niedokładnie przyjmuje podanie od Gashi'ego.

50'
W dzisiejszym spotkaniu niemal każdy pojedynek w środku pola wygrywają piłkarze z Portugalii.

48'
Za bezpardonowy atak na Alex Sandro żółtą kartkę ogląda Walter Samuel (pauza w kolejnym meczu)

47'
2-0
Genialne uderzenie z 17 metrów meksykańskiego zawodnika, piłka po jego kopnięciu zaskakuje Vaclika, który mógł troszeczkę lepiej w tej sytuacji się zachować.

46'
Przerwana akcja kombinacyjna Fc Porto, ale ciągle w ataku gospodarze.

46'
II połowa meczu.

45+5'
Koniec I części gry.

45+5'
Nieskuteczna próba płaskiego strzału w wykonaniu Herrery, futbolówka w bezpiecznej odległości mija lewy słupek.

45+4'
Samuel skutecznie blokuje dośrodkowanie Tello z prawej strony.

45+3'
55% - 45% w statystyce posiadania piłki w 45 minutach gry.

45'
5 minut dłużej zagrają zawodnicy w pierwszej połowie.

43'
Gashi bliki zmiany wyniku, lecz jego płaski strzał z 18 metrów minimalnie mija lewy słupek bramki.

41'
Celne uderzenie Tello, piłka ląduje w rękawicach Vaclika.

40'
Kapitalna kontra Porto !
Tello bliski pokonania bramkarza po doskonałym prostopadłym podaniu od Aboubakara, ale przegrywa pojedynek z Vaclikiem.

38'
Niebezpieczny wślizg Gonzaleza w nogi Brahimi'ego, sędzia wyciąga żółty kartonik (pauza).

37'
Safari podcina Casemiro, rzut wolny dla zawodników gospodarzy.

35'
Aboubakar celnie uderza po wrzutce od Martinsa, jednak strzał kameruńczyka nie sprawia największego problemu Vaclikovi.

33'
Kapitalne zagranie Aboubakara z dystansu, piłka po jego uderzeniu minimalnie mija lewy słupek bramki.

33'
Nieudana próba technicznego uderzenia w wykonaniu Strellera, snajper przenosi piłkę nad poprzeczką.

31'
Piekielny strzał Casemiro z 30 metrów, futbolówka po jego zagraniu ląduje w trybunach.

29'
Gashi popełnia faul w ataku na Martinsie, za ten czyn otrzymuje żółtą kartkę.

27'
Kolejna dobra interwencja Fabiano na przedpolu, w ostatniej chwili uprzedza Strellera.

26'
Celny strzał Herrery z kilkudziesięciu metrów, ale dobrze na posterunku Vaclik.

24'
Herrera nieczysto powstrzymywany przez Strellera.

23'
Aboubakar skarży się na jakiś uraz po starciu z Walterem Samuelem.

21'
Pierwsza zmiana w tym meczu, Martins zmienia na boisku Danilo.

20'
Danilo opuszcza na chwilę plac gry.

18'
Sztab medyczny portugalskiej ekipy opatruje Danilo.

17'
Doskonałe wyjście z bramki Fabiano, który przecina wrzutkę gracza Fc Basel. Bramkarz w momencie interwencji nabawił się urazu.

15'
Odważna próba z dystansu Casemiro, lecz piłka minimalnie mija bramkę.

13'
1-0
Kapitalne uderzenie Brahimi'ego z rzutu wolnego, piłka po kopnięciu skrzydłowego ląduje w lewym okienku bramki strzeżonej przez Vaclika.

11'
Walter Samuel fauluje Tello tuż przed polem karnym Fc Basel.

9'
Brahimi upada na murawę w polu karnym szwajcarskiej drużyny, ale arbiter nie decyduje się na przyznanie jedenastki.

7'
Safari doskonale przecina crossowe zagranie Herrery, od autu rozpoczną gospodarze.

5'
Zbyt głęboka centra Aboubakara, piłka trafia wprost w rękawice Vaclika.

4'
Nieudane dalekie podanie w wykonaniu Waltera Samuela, od własnej bramki grę wznowi Fabiano.

3'
Alex Sandro próbuje zacentrować z prawego skrzydła, jednak jego zagranie skutecznie blokuje Safari.

1'
Brahimi faulowany przy linii bocznej boiska, sędzia odgwizduje przewinienie.

0'
Rozpoczynamy rewanżowe spotkanie na Estadio da Dragao!

0'
Fc Basel odniosło w 23 kolejce szwajcarskiej ekstraklasy wysokie zwycięstwo nad Fc Thun (3-0)

0'
Fc Porto wygrało swój ostatni mecz w lidze (1-0 z Sc Braga).

0'
W barwach gospodarzy zabraknie Jacksona Martineza (kontuzja).

0'
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Jonas Eriksson.

0'
Ławka rezerwowa Fc Basel: Vailati, Ajeti, Calla, Degen, Embolo, Kakitani, Traore

0'
Ławka rezerwowa Fc Porto: Helton, Martins, Neves, Paciencia, Quaresma, Quintero, Torres

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Fc Porto - Fc Basel.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Porto - Basel, to zapraszamy do śledzenia meczu online