Bayern Monachium - Szachtar Donieck online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szachtar Donieck
7 : 0

Neuer - Rahinha, Boateng, Badstuber(67' Dante), Alaba - Schweinsteiger, Goetze, Muller, Ribery(58' Bernat), Robben(19' Rode) - Lewandowski
Pyatov - Srna, Kucher, Rakitskiy, Shevchuk - Fred, Stepanenko, Costa(79' Wellington), Teixeira(69' Ilsinho) , Taison(9' Kryvcov) - Adriano

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Szachtar Donieck

90+1'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+1'
Wynik mówi sam za siebie, gospodarze nie dali większych złudzeń swoim rywalom.
Bayern Monachium w pięknym stylu zdobywa promocję do 1/4 finału LM.

90+1'

90+1'
Rewelacyjna obrona Pyatova strzału główką Lewandowskiego, bramkarz gości z wielkimi trudnościami wybija piłkę na róg.

90'
O 1 minutę dłużej pograją dzisiaj gracze obu drużyn.

89'
Goetze bliski zdobycia gola po podaniu od Schweinsteigera, jednak arbiter boczny podnosi chorągiewkę.

88'
7-0
Boateng kapitalnie przedziera się prawą stroną, rozgląda się i wypatruje w polu karnym Goetze'ego, który z zimną krwią płaskim strzałem z paru metrów pokonuje bezradnego Pyatova.

87'
Wrzutka Adriano zablokowana, korner dla gości.

83'
Nieudany strzał Lewandowskiego ze skraju pola karnego, futbolówka mija linię boczną boiska.

82'
Muller koszmarnie pudłuje po świetnym podaniu od Rode, niemiec umieszcza piłkę przy prawym słupku.

81'
Lewandowski pada na murawie, polak ucierpiał w starciu z Kryvcovem.

79'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Wellington zmienia na boisku Costę.

78'
Niecelna próba z dystansu Freda, futbolówka po tym uderzeniu ląduje na trybunach.

75'
6-0
Lewandowski fantastycznie wykańcza genialne podanie od Schweinsteigera, polak efektownie przyjmuje piłkę i uderza płasko w dolny róg bramki, futbolówka po drodze odbija się jeszcze od Pyatova i wpada do siatki.

73'
Srna popychany przez Goetze, arbiter odgwizduje przewinienie.

71'
461 - 100 w statystyce ilości podań w tym meczu.

69'
Zmiana w składzie gości. Alex Teixeira opuszcza plac gry, w jego miejsce Ilsinho.

67'
Ostatnia roszada w składzie Bayernu. Dante zmienia Badstubera.

66'
Nieudane dośrodkowanie Costy, od bramki Neuer.

63'
Bardzo dobra wrzutka Rafinhi z prawej strony, do jego zagrania dociera Badstuber, który strzałem głową z 12 metrów pokonuje Pyatova.

62'
Pyatov kapitalnie interweniuje broniąc strzał Bernata z kilku metrów, Bayern będzie wybijał kolejny korner.

60'
Na pozycji spalonej znajduje się Robert Lewandowski.

58'
Bernat wchodzi na murawę, zastępuje na niej Ribery'ego.

57'
Uraz Ribery'ego, ale pomocnik może kontynuować dzisiejszy występ.

55'
Bliski pokonania Neuera był Adriano, lecz snajper gości minimalnie się myli, piłka po jego kopnięciu mija prawy słupek bramki.

51'
Pogrom !!!
Świetna szatża Ribery'ego lewym skrzydłem, wrzutkę pomocnika przecina Pyatov, ale na nieszczęście bramkarza piłka po jego wybiciu trafia do Mullera, który pakuje futbolówkę do pustej bramki.

50'
3-0
Fenomenalna wymiana na linii: Ribery - Alaba, francuz dokładnym płaskim strzałem w lewy dolny róg zaskakuje bezradnego Pyatova. Chyba już po meczu ?

48'
Na murawie leży Darijo Srna, na boisko wchodzi sztab medyczny.

47'
Przewinienie w ofensywie Rode.

46'
Piłkę ręką zagrywa Ribery, arbiter przerywa grę.

46'
II połowa.

45+1'
Sędzia gwiżdże koniec I części gry.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w pierwszej połowie.

42'
Lewandowski w stylu Robbena zabrał się z piłką, ale strzał polskiego snajpera bez problemu wyłapuje Pyatov.

41'
Nakładką zagrywa Schweinsteiger.

40'
Wysoki pressing ze strony Bawarczyków, zawodnicy z Doniecka nie mają zbyt dużo miejsca do rozegrania piłki.

39'
4-1 w statystyce ilości oddanych strzałów.

37'
Żółta kartka dla Costy oraz dla Boatenga (groźne starcie obu zawodników).

35'
Bliski podwyższenia wyniku był Muller, jednak uderzenie niemca minimalnie mija lewy słupek bramki.

34'
Jest podwyższenie.
Goetze wrzuca z prawego skrzydła, do piłki dociera Lewandowski, jego strzał z wielkimi trudnościami broni Pyatov, ale do futbolówki dopada Boateng, który dobija do pustej bramki.

32'
Boateng popisuje się efektownym wolejem, lecz jego próba w bezpiecznej odległości mija bramkę.

30'
Nieudana próba prostopadłego zagrania w wykonaniu Ribery'ego, od 6 metrów grę wznowi Pyatov.

28'
Ribery otrzymuje dobre zagranie od Rafinhi, obraca się w polu karnym i uderza na bramkę, strzał francuza zatrzymuje Pyatov.

27'
Za faul taktyczny żółtą kartkę ogląda Badstuber.

26'
69%-31% w statystyce posiadania piłki.

25'
Niecelna centra Alaby z lewej strony, od autu goście.

23'
Kapitalna wrzutka Rafinhi w kierunku Lewego, który główką trafia w lewy słupek.

21'
Ribery zagrywa na obieg do Alaby, jednak austriacki obrońca zostaje zablokowany.

20'
Niedokładne rozciągnięcie akcji przez Ribery'ego, piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

19'
Za kontuzjowanego Robbena na boisko wchodzi Rode.

17'
Spalony Robbena.

17'
Po raz kolejny Boateng skutecznie przecina groźną akcję rywala.

16'
Mocny strzał z dystansu Ribery'ego, jednak dobrze uderzenie blokują defensorzy gości.

15'
Boateng kapitalnie przerywa kontratak Szachtara.

14'
Rakitskiy uprzedza w ostatniej chwili Mullera w drodze do piłki, korner dla Bawarczyków.

13'
Badstuber popełnia faul taktyczny, od rzutu wolnego grę rozpocznie Szachtar.

11'
Szybko rozegrany rzut rożny zakończony niecelnym uderzeniem Robbena z 12 metrów, futbolówka po jego zagraniu ląduje na trybunach.

9'
Wymuszona zmiana w szeregach gości. Za Taisona na plac gry wchodzi Kryvcov.

8'
Lewandowski bliski efektownej asysty, jednak podanie polskiego napastnika nie dociera do Robbena, który stanąłby przed 100 % okazją.

7'
Pyatov dobrze przechwytuje dośrodkowanie Alaby z lewej strony.

4'
1-0
Pewnie wykorzystana jedenastka przez Mullera, pomocnik niemieckiej drużyny uderzył w prawy róg bramki. Pyatov kompletnie zmylony.

3'
Rzut karny dla Bayernu !
Goetze podcinany przez Kuchera w polu karnym, obrońca otrzymuje czerwoną kartkę.

1'
Goetze popełnia faul taktyczny, rzut wolny dla gości.

0'
Zaczynamy mecz na Allianz Arena !

0'
Za kartki w barwach Bayernu w dzisiejszym pojedynku pauzuje Xabi Alonso.

0'
Szachtar w 15 kolejce gier w ukraińskiej ekstraklasie podzielił się punktami z Metalistem Charków (2:2)

0'
Ekipa z Monachium w 24 kolejce Bundesligi pokonała na wyjeździe Hannover 96, padł wtedy wynik 1-3

0'
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis.

0'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie William Collum.

0'
Ławka rezerwowa Szachtara: Wellington, Kryvcov, Kanibolockyj, Ilsinho, Hladkyj, Fernando, Dentinho

0'
Ławka rezerwowa Bayernu: Reina, Rode, Weiser, Dante, Lahm, Bernat, Pizarro

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Bayern Monachium - Szachtar Donieck. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Szachtar Donieck, to zapraszamy do śledzenia meczu online