Cracovia - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Pilarz - Polczak, Sretenovic, Marciniak - Wdowiak(79' Jaroszyński), Covilo, Dąbrowski(69' Szeliga) , Kapustka - Diabang, Ortega(52' Jendrisek), Rakels
Rusov - Mokwa, Osyra, Hebert, Brożek(56' Horvath) - Szeliga(77' Dytko), Murawski, Vassiljev, Badia, Zivec(69' Jurado) - Wilczek

Mecze na żywo: Cracovia - Piast Gliwice

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Cracovia zdobywa ogromnie ważne 3 punkty, które powinny na pewien czas dać cenny spokój piłkarzom jak i kibicom.

90+3'

90+1'
Kolejna próba Vassiljeva, ale tak jak przy poprzednich zagraniach futbolówka nie stwarza problemów Pilarzowi.

90'
Niebezpieczny strzał z dystansu Vassiljeva, piłka minimalnie mija lewy słupek.

89'
O 3 minuty dłużej pograją dzisiaj zawodnicy obu ekip.

88'
Groźne dośrodkowanie Jendriska z prawego skrzydła, zagranie z pewnymi trudnościami broni Rusov. Futbolówka w rękawicach bramkarza.

87'
Piłka ląduje na trybunach po nieudolnej próbie strzału z woleja w wykonaniu Rakelsa.

85'
Sretenovic umiejętnie zablokował Jurado, od autu grę wznowią podopieczni trenera Podolińskiego.

83'
Jurado poturbowany przez Sretenovicia, sędzia zinterpretował zagranie hiszpana jako nakładkę.

79'
Zmiana w ekipie Cracovii. Jaroszyński wchodzi w miejsce Wdowiaka.

77'
Ostatnia zmiana u gości. Dytko zastępuje Bartosza Szeligę.

76'
5.428 - tylu dzisiaj widzów jest na stadionie w Krakowie.

76'
3-1
Wdowiak popisuje się kapitalnym prostopadłym podaniem w kierunku Jendriska, słowak wychodzi sam na sam z bramkarzem i pokonuje Rusova posyłając piłkę szczurkiem w prawy dolny róg bramki.

74'
Mateusz Wdowiak dostaje żółtą kartkę za faul taktyczny.

72'
Horvath przecina wrzutkę Jendriska, aut dla gospodarzy.

70'
Za próbę wymuszenia karnego żółtym kartonikiem zostaje ukarany Sławomir Szeliga.

69'
Zmiana w Cracovii. Dąbrowskiego zmienia Szeliga.
Zamiana w Piaście. Jurado zastępuje Ziveca.

67'
Niedokładny strzał Ziveca z ostrego kąta, futbolówka w bezpiecznej odległości mija bramkę.

66'
Diabong skutecznie powstrzymuje Szeligę, rzut rożny dla "Piastunek".

65'
Rusov dobrze przechwytuje centrę Kapustki z prawej strony.

63'
Niecelne uderzenie Polczaka z kilkudziesięciu metrów, obrońca Cracovii przenosi piłkę nad poprzeczką.

60'
2-1
Kapustka zagrywa crossowe podanie do Rakelsa, łotysz podjął próbę zaskoczenia Rusova z dystansu, piłka po jego uderzeniu nabiera poślizgu i zaskakuje słowackiego bramkarza. Interwencja Rusova będzie bez wątpienia kandydować do klopsu roku.

56'
Wymuszona zmiana w szeregach gości.Za kontuzjowanego Brożka na plac gry wchodzi Horvath.

55'
Kapitalna robinsonada Pilarza po uderzeniu z bliska Ziveca, bramkarz odbija futbolówkę na bok pola karnego.

52'
Pierwsza roszada w składzie Cracovii. Ortega opuszcza boisko, a na nie wchodzi Jendrisek.

51'
Uraz Brożka po starciu z Wdowiakiem, na plac gry wchodzi sztab medyczny drużyny z Gliwic.

49'
Gol dla Piasta
Kamil Wilczek doskonale wykorzystuje błąd Marciniaka, który przypadkowo wystawia piłkę snajperowi gości, a Wilczek efektowną podcinką pokonuje bezradnego Pilarza.

48'
Pilarz dobrze wychodzi do zagraniu skierowanego do Badii, bramkarz oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

46'
Pozycja spalona Dennisa Rakelsa, sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

45'
II połowa spotkania.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
Wilczek leży na murawie, w tej chwili jest opatrywany przez sztab medyczny gości.
Arbiter przedłuża pierwszą połowę o 1 minutę.

44'
5-6 w statystyce ilości popełnionych fauli.

42'
Niecelna główka Wilczka po centrze od Szeligi, piłka opuszcza boisko.

40'
0-2 w statystyce ilości celnych uderzeń.

38'
Rakels nieźle prowadzi piłkę, w pewnym momencie dostrzega Wdowiaka, który podejmuje decyzję o strzale z 20 metrów, futbolówka jeszcze odbija się od Heberta i myli zaskoczonego Rusova.

36'
Radosław Murawski ogląda żółty kartonik za niebezpieczny wślizg w nogi Ortegi.

35'
Marciniak bez problemu przejmuje prostopadłe podanie Brożka, będzie możliwość do skonstruowania ciekawej kontry.

33'
Odważna próba Marciniaka z daleka, zagranie obrońcy mija o kilka metrów prawy słupek bramki.

31'
Piotr Polczak opatrywany przez sztab medyczny, obrońca gospodarzy ucierpiał w trakcie walki o górną piłkę.

30'
5-4 w statystyce ilości wybijanych rzutów rożnych.

29'
Polczak skutecznie blokuje Wilczka, któremu uniemożliwia dojście do piłki.

27'
Zivec stara się przedrzeć lewą stroną, lecz dobrą interwencją w swoim bloku popisuje się Polczak. Kolejny korner dla zawodników trenera Garcii.

26'
Przepiękne uderzenie z dalszej odległości Wilczka, ale fenomenalnie w bramce Pilarz, który paruje piłkę na bok.

23'
Ortega decyduje się na strzał z dystansu, uderzenie debiutującego dziś piłkarza w Ekstraklasie zostaje zblokowane na róg.

21'
56% - 44% w statystyce posiadania piłki.

20'
Rusov kapitalnie interweniuje na przedpolu, bramkarz gości przechwytuje wrzutkę Kapustki z rzutu wolnego.

19'
Covilo popełnia faul taktyczny na Vassiljevie, arbiter odgwizduje przewinienie.

18'
Niedokładny cross Dąbrowskiego w kierunku Rakelsa, piłka po jego kopnięciu opuszcza plac gry. Od bramki grę rozpocznie Rusov.

17'
Diabong pada na murawę w polu karnym rywala, ale w tej sytuacji gracz "Pasów" powstrzymany w 100 % przepisowo.

14'
Covilo blisko zdobycia gola główką, pomocnik Cracovii przenosi piłkę minimalnie nad poprzeczką.

13'
Nieudana próba Diabanga zaskoczenia bramkarza uderzeniem z powietrza, zagranie skrzydłowego w bezpiecznej odległości mija bramkę.

11'
Genialne zagranie Wilczka do Zivca, lecz słoweniec zostaje w ostatniej chwili uprzedzony przez Polczaka.

8'
Niecelny strzał z kilkunastu metrów Ortegi, uderzenie hiszpana ląduje na trybunach.

6'
Wilczek marnuje dobrą okazję do skutecznej kontry, ale podanie do Vassijleva zbyt mocne. Od autu grę wznowią gospodarze.

5'
Odważna próba strzału z woleja Polczaka, jednak zagranie zostaje zblokowane przez obrońcę Piasta Gliwice.

4'
Kombinacyjna akcja gości zakończona groźnym płaskim uderzenie Zivca ze skraju szesnastki, jednak kapitalnie strzał instynktownie broni Rusov.

2'
Pierwszy korner dla gospodarzy, lecz defensorzy Piasta oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

1'
Polczak dobrze przecina wrzutkę w kierunku Wilczka.

0'
Zaczynamy mecz w Krakowie !

0'
Czas na hymn Cracovii, którego autorem jest Maciej Maleńczuk.

0'
Przy ewentualnej wygranej goście mogą awansować na 7 lokatę, z kolei Cracovia po zgarnięciu kompletu punktów zepchnie Koronę Kielce na 14 miejsce.

0'
W rundzie jesiennej lepsza okazała się drużyna Piasta Gliwice, padł wtedy wynik 4:2

0'
Rozjemcą dzisiejszego starcia będzie Paweł Gil.

0'
Ławka rezerwowa Piasta Gliwice: Szumski, Horvath, Martinez, Jurado, Hanzel, Dytko, Podgórski

0'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Jaroszyński, Żytko, Deleu, Szeliga, Jendrisek, Kita

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online