Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Janukiewicz – Rudol, Hernani (73' Matras), Koj (85' Zwoliński), Matynia – Frączczak, Murawski, Rogalski, Akahoshi (71' Danielak), Janota – Robak.
Bąk – Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak – Makuszewski (88' Możdżeń), Borysiuk, Vranjes, Mila (72' Łukasik), Nazario (90+2' Grzelczak) – Colak.

*'
Lechia wygrała z Pogonią 1:0 i jest to zasłużone zwycięstwo. Dziekujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów na żywo w serwisie relacje-live.pl

90+4'

90+3'
Zablokowany strzał Robaka z pola karnego.

90+2'
Grzelczak zastąpił Nazario.

90+1'
Żółta kartka dla Nazario.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Dobre prostopadłe podanie do Colaka, ale Matynia wślizigem w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwa.

88'
Możdżeń zastąpił Makuszewskiego.

87'
Zablokowany strzał Borysiuka z dystansu.

86'
Znów dobra akcja Lechii. Makuszewski uderzył z szesnastu metrów i świetnie interweniował Janukiewicz.

85'
Zwoliński zastąpił Koja.

83'
Mogło być 2:0. Makuszewski zagrywał do Colaka, który nie sięgnął piłki. Dobijać jeszcze próbował Łukasik, ale nieczysto trafił w futbolówkę i ta minęła słupek.

83'

82'
Nie zanosi się, aby padły kolejne bramki. Mało ciekawego dzieje się na boisku.

80'
Janota ukarany żółtą kartką.

78'
Rogalski obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Pogoń będzie kończyć mecz w dziesięciu.

77'
5 284 kibiców zasiadło na trybunach.

75'
W ostatnich minutach znów lepiej prezentuje się Lechia.

73'
Matras zastąpił Hernaniego.

72'
Mila opuścił boisko, a zastąpił go Łukasik.

71'
Akahoshi opuścił boisko, a zastąpił go Danielak.

70'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego świetnie głową uderzał Colak i Janukiewicz z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

68'
Zamieszanie pod bramką Pogoni. Ostatecznie sytuacje wyjaśnił Frączczak, który wybił piłkę na rzut rożny.

67'
W drugiej połowie gra jest bardziej wyrównana niż przed przerwą.

64'
Vranjes zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzył jednak za lekko, aby sprawić problemy Janukiewiczowi.

60'
Kolejna szansa Pogoni. Frączczak "nawinął" w polu karnym obrońcę, uderzył z lewej nogi, ale obok słupka.

59'
Lepszy okres gry Pogoni.

57'
Fatalny strzał Rogalskiego.

56'
Strzał Robaka trafił prosto w ręce Bąka.

55'
Wreszcie dobra szansa Pogoni. Frączczak zgrał piłkę do Akahoshkiego, który uderzył z pola karnego, ale Bąk dobrze interweniował i nie dał się zaskoczyć.

54'
Mało jest w tym meczu klarownych sytuacji bramkowych.

51'
Nazario uderzył z lewej strony pola karnego. Nie trafił w światło bramki.

50'
Pogoń stara się atakować. Brakuje jej jednak pomysłu na rozegranie akcji.

47'
Koj ukarany żółtą kartką.

46'
Ładna akcja Lechii! Strzał Vranjesa z pola karnego trafił jednak w Colaka.

46'

*'

*'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Pogoń przegrywa z Lechią 0:1.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Więcej walki i fauli niż ładnej gry.

44'

42'
Colak ukarany żółtą kartką.

40'
Janukiewicz wyłapał piłkę po dośrodkowaniu Mili.

39'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Jakub Wawrzyniak.

36'
Murawski dośrodkował w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę.

34'
Colak uderzył z pola karnego, ale niecelnie.

32'
Żółta kartka dla Rogalskiego.

31'
Borysiuk uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się rykoszetem i trafiła w ręce Janukiewicza.

29'
Hernani ukarany żółtą kartką. Oznacza to, że nie zagra w następnym meczu.

26'
Mało dzieje się teraz na boisku.

22'

21'
Murawski dośrodkował w pole karne, Frączczak zgrywał piłkę głową w kierunku Robaka. Ten się przewrócił, ale sędzia uznał, że nie było faulu.

19'
Goool. Sebastian Mila znalazł się w sytuacji sam na sam z Janukiewiczem i pewnym strzałem zdobył gola.

18'
Pogoń stara się oddalić grę od swojego pola karnego. Ma jednak problem ze stworzeniem zagrożenia.

15'
Lechia cały czas przeważa.

12'
Mila dośrodkował z rzutu rożnego do Colaka, który udem uderzył obok słupka. Mogło być groźnie.

12'
Vranjes zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z dużej odległości. Piłka opuściło boisko, ale będzie jeszcze rzut rożny.

10'
Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się atakować.

7'
Kolejne dośrodkowanie Mili w pole karne. Tym razem nikt nie doszedł do piłki.

6'
Mila dośrodkował z rzutu wolnego do Colaka, ale piłka ostatecznie trafiła do Wojtkowiaka, który uderzył lekko i prosto w ręce Janukiewicza.

4'
Colak zdołał oddać strzał głową z pola karnego. Piłka minęła jednak bramkę Pogoni.

1'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka spadła pod nogi ostawionego na linii szesnastego metra Matynii. Zawodnik Pogoni ładnie złożył się do strzału, ale piłkę głowa wybił jeden z obrońców.

1'

0'
Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

0'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Łukasz Budziłek - Daniel Łukasik, Piotr Grzelczak, Mavroudis Bougaidis, Mateusz Możdzeń, Adam Buksa, Kevin Friesenbichler.

0'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Dawid Kudła - Mateusz Matras, Ricardo Nunes, Michał Walski, Karol Danielak, Vladimirs Kamess, Łukasz Zwoliński.

0'

0'

0'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online