Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 : 3

Steinbors - Szeweluchin, Augustyn, Magiera - Gergel, Danch, Grendel, Kosznik, Madej(64' Jeż) - Łuczak, Iwan(64' Mańka)
Zajac - Kolcak, Stano, Konieczny, Tomasik - Sokołowski, Deja, Iwański, Chmiel(90+1' Kołodziej) - Śpiączka(67' Demjan), Korzym(45' Malinowski)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'

90+4'
Uderzenie na vivat Grendela, piłka po jego strzale ląduje na trybunach stadionu.

90+2'
Groźna centra Iwańskiego z rzutu wolnego, ale obrońcy Górnika dobrze radzą sobie z tym zagrożeniem wybijając futbolówkę poza pole karne.

90+1'
Zmiana. Daniela Chmiela na placu gry zmienia Dariusz Kołodziej.

90'
Sędzia dodaje 4 minuty.

89'
Efektowny cross Nowaka do Magiery, jednak piłka po tym zagraniu opuszcza boisko.

87'
Niecelne dośrodkowanie Magiery z rzutu wolnego, od bramki Zajac.

86'
Sokołowski niebezpiecznie atakuje nogi Grendela w pobliżu pola karnego.

84'
Odważna decyzja Sokołowskiego o uderzeniu z dystansu z pół woleja, futbolówka o mały włos nie zaskoczyła bramkarza. Strzał doświadczonego pomocnika mija prawy słupek bramki.

83'
Iwański trafia w mur po strzale z wolnego, gracze Podbeskidzia będą wybijać piłkę z kornera.

82'
Steinbors dobrze na przedpolu, bramkarz Górnika uprzedza Malinowskiego w drodze do prostopadłej piłki od Iwańskiego.

80'
5-6 w statystyce ilości celnych strzałów.

79'
Jest wyrównanie !
Piotr Malinowski posyła doskonałą wrzutkę na głowę Chmiela, który dokładnym uderzeniem w prawy róg bramki doprowadza do wyrównania.

77'
Nakładką zagrywa Marek Sokołowski, sędzia odgwizduje faul.

76'
Szeweluchin otrzymuje żółty kartonik za ostry faul na Demjanie.

75'
3.000 widzów na stadionie w Zabrzu.

74'
Pozycja spalona Roberta Demjana.

73'
55%-45% w statystyce posiadania piłki.

72'
Konrad Nowak zastępuje na boisku kontuzjowanego Mańkę.

70'
Mańka pada na murawę, na plac gry wchodzi sztab medyczny gospodarzy.

67'
Zmiana u gości. Robert Demjan zastępuje Bartosza Śpiączkę.

66'
Dobre przedłużenie głową Stano po dośrodkowaniu z wolnego, lecz futbolówka po jego dotknięciu ląduje w rękawicach Steinborsa,

64'
Podwójna zmiana w składzie gospodarzy.
Jeż za Madeja oraz Mańka w miejsce Iwana.

63'
Gergel nieźle szarżuje na prawym skrzydle, po czym decyduje się na wrzutkę w pole karne, lecz piłka po jego kopnięciu trafia do dobrze ustawionego Koniecznego.

61'
Gergel bliski szczęścia po strzale z pierwszej piłki, jednak zagranie w bezpiecznej odległości mija prawy słupek bramki.

59'
3-2
Doskonała kontra "Górali" po błędzie Augustyna, piłkę przejmuje Chmiel, następnie wykłada ją Iwańskiemu, który sprytnym podaniem uruchamia Śpiączkę, a snajper mocnym uderzeniem pod poprzeczkę umieszcza futbolówkę w bramce.

57'
Steinbors dobrze wychodzi do podania Chmiela w kierunku Malinowskiego.

56'
Niedokładne zagranie Magiery do Augustyna, od autu goście.

55'
Steinbors zgarnia piłkę po uderzeniu wślizgiem z paru metrów Śpiączki, futbolówka w rękawicach goalkeepera.

53'
Żółta kartka dla Bartosza Śpiączki za zagranie piłki ręką.

52'
Szeweluchin blokuje uderzenie Malinowskiego z 12 metrów, blok obrońcy uratował drużynę przed stratą gola.

48'
Steinbors kapitalnie broni strzał z główki Kolcaka po centrze z wolnego, bramkarz paruje kąśliwe zagranie na bok, po czym zatrzymuje dobitkę Deji.

46'
Deja ratuje Podbeskidzie przed utratą bramki, w ostatniej chwili wybija piłkę z linii bramkowej po strzale z bliska Grendela.

45'
II połowa spotkania.

45'
Maciej Korzym opuszcza boisko, a na nie wchodzi Piotr Malinowski.

45+1'
Koniec I części gry.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry pierwszej połowy.

44'
3-1
Magiera znów pewnie wykonał rzut karny, tym razem piłkarz uderzył szczurkiem w prawy dolny róg, bliski skutecznej interwencji Zajac.

43'
Kolejna jedenastka dla Górnika !
Tomasik fauluje Grendela.

41'
2-1
Magiera pewnie egzekwuje jedenastkę, obrońca gospodarzy płaskim uderzeniem w lewy dolny róg pokonuje Zajaca.

39'
Karny dla Górnika Zabrze !
Rafał Kosznik skoszony przez Kolcaka w polu karnym.

35'
1-1
Śpiączka popisuje się doskonałym podaniem z piętki do Chmiela, piłkarz Podbeskidzia uwalnia się spod opieki obrony i sprytną podcinką pokonuje Steinborsa.

33'
Kosznik pada na murawę po starciu z Chmielem.
Za dyskusję z sędzią żółty kartonik ogląda Iwański.

30'
Nieudana wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu Macieja Iwańskiego, futbolówka zostaje wybita przez defensorów Górnika Zabrze.

29'
Augustyn nieprzepisowo zatrzymuje Korzyma, arbiter odgwizduje przewinienie.

26'
Stano skutecznie przecina piłkę posłaną przez Steinborsa, obrońca gości ratuje swój klub przed zagrożeniem.

24'
1-0
Genialne prostopadłe zagranie Grendela w kierunku Kosznika, pomocnik Górnika urywa się obrońcom i efektowną podcinką z kilku metrów zaskakuje bezradnego w tej sytuacji Zajaca.

22'
Ciekawa próba crossowego podania Korzyma do Stano, lecz piłka zostaje posłana zbyt mocno, w wyniku czego opuszcza plac gry.

19'
Mamy celne uderzenie w tym meczu, Gergel oddaje soczysty strzał z 20 metrów, ale dobrze na posterunku Zajac.

16'
Śpiączka zagrywa kapitalną prostopadłą piłkę w stronę Korzyma, napastnik zbliża się do bramki i postanawia zaskoczyć bramkarza strzałem w okienko, ale futbolówka po tym uderzeniu opuszcza plac gry.

15'
Tomasik złapany w pułapkę ofsajdową, rzut wolny dla gospodarzy.

14'
Grendel ukarany żółtą kartką za bezpardonowy atak na Iwańskim.

12'
Chmiel zaprzepaszcza dobrą okazję do kontry, podanie zawodnika w kierunku Korzyma bardzo niedokładne. Aut dla gospodarzy.

9'
Tomasik dobrze przedziera się lewą stroną i decyduje się na centrę, futbolówka posłana przez bocznego obrońcę ląduje przy lewym słupku. Od własnej bramki grę wznowi Steinbors.

8'
Faul taktyczny Magiery w środku pola, poszkodowany w tej sytuacji Śpiączka.

6'
Śpiączka dopada do przypadkowego zagrania od Korzyma, lecz próba zaskoczenia bramkarza efektownym strzałem z powietrza kończy się posłaniem piłki w trybuny.

4'
Szeweluchin nieźle główkuje na bramkę po centrze z rożnego, jednak Ukrainiec przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

3'
Nieudane uderzenie Grendela z daleka, zagranie zostaje zblokowane przez obronę rywala.

1'
Pierwsza próba strzału z dystansu Korzyma, jednak piłka kopnięta przez napastnika gości w bezpiecznej odległości mija bramkę.

0'
Zaczynamy spotkanie w Zabrzu !

0'
Jesienią Górnik Zabrze pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Jarosław Przybył.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Peskovic, Pazio, Adu, Kołodziej, Horoszkiewicz, Demjan, Malinowski

0'
Ławka rezerwowa Górnika Zabrze: Kasprzik, Gancarczyk, Gwaze, Nowak, Mańka, Jeż, Skrzypczak

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online