Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 1

Bartłomiej Drągowski - Filip Modelski, Sebastian Madera, Igors Tarasovs, Giorgi Popchadze - Rafał Grzyb, Taras Romanczuk ,Patryk Tuszyński, Maciej Gajos - Karol Mackiewicz
Mateusz Piątkowski
Sergiusz Prusak - Łukasz Mierzejewski, Lukas Bielak, Tomislav Bożić, Patrik Mraz - Veljko Nikitović, Maciej Szmatiuk, Grzegorz Bonin, Tomasz Nowak - Miroslav Bożok, Fedor Cernych

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna

59'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska kapitalnym strzałem głową gola zdobył Piątkowski.

49'
Górnik doprowadził do wyrównania. Kapitalnym dryblingiem popisał się Bonin i pokonał Drągowskiego. Przypominamy, że z powodów technicznych nie możemy przeprowadzić relacji live. Przepraszamy.

*'
Do przerwy Jagiellonia prowadzi z Górnikiem Łęczna 1:0. To goście mieli lepsze okazje do zdobycia bramki, trafili w słupek i poprzeczkę, ale kapitalny strzał Piątkowskiego z 45. minuty sprawił, że gospodarze prowadzą.

*'
Z powodów technicznych nie możemy przeprowadzić relacji live. Przepraszamy.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego, Zaczynamy!

0'
Zawodnicy obu ekip już na murawie zaraz nastąpi początek spotkania.

0'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Krzysztof Baran, Łukasz Tymiński, Nika Dzalamidze, Michał Pawlik, Rafał Augustyniak, Karol Świderski, Pawieł Sawicki.

0'
Ławka rezerwowych Górnika: Silvio Rodić, Paweł Sasin, Filipp Rudik, Shpetim Hasani, Wołodymir Tanczyk, Filip Burkhardt, Josu Prieto.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online