Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
1 : 0

Sandomierski - Wójcicki, Micael, Marić, Ziajka - Majevsky, Drygas (46' Predescu) - Pawłowski (86' Alaverdashvili ), Mica , Alvarinho (70' Kamiński) - Barisić.
Gostomski - Kędziora, Arajuuri (24' Kadar), Kamiński, Douglas - Linetty, Djoum - Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski (46' Formella) - Sadajew (62' Kownacki).

Mecze na żywo: Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań

90+3'
Koniec meczu. Zawisza pokonał Lecha 1:0.

90'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Kamiński, ale dobrze interweniował Sandomierski.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Żółta kartka dla Ziajki.

87'
Rozkręcił się mecz. Kownacki zagrał do Hamalainena, a ten lewą nogą nie trafił w światło bramki z kilku metrów.

86'
Ależ teraz szczęście miał Lech. Kamiński dobrze wyłożył piłkę , a ten uderzył tuż obok słupka.

86'
Alaverdashvili zastąpił Pawłowskiego.

85'
Niesamowite! Mogło być 1:1. Formella wyłożył piłkę Lovrencsicsowi, ten uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła w pole!

83'
Fatalnie gra Lech.

80'
Po dośrodkowaniu z prawej strony do piłki doszedł Pawłowski, ale zdecydował się zgrywać zamiast strzelać i nie było zagrożenia.

77'
Formella technicznie uderzał zza pola karnego. Nie trafił jednak w światło bramki.

77'
Ziajka huknął z rzutu wolnego z linii szesnastu metrów, ale nad bramką.

77'
4 893 kibiców zasiadło na trybunach.

75'
Lech nie ma pomysłu na zaskoczenie Zawiszy.

74'
Żółta kartka dla Douglasa.

70'
Sebastian Kamiński zastąpił Alvarinho.

69'
Dobre dośrodkowanie Lovrencsicsa w pole karne do Kownackiego, ale ten nie sięgnął piłki głową.

67'
Ziajka dośrodkował w pole karne, jeden z zawodników gospodarzy oddał strzał, ale obrońcy wybili piłkę.

65'
Gra toczy się głównie w środku pola.

62'
Kownacki zastąpił Sadajewa.

62'
Pawłowski huknął zza pola karnego, ale Kędziora ofiarnie zablokował piłkę.

59'
Alvarinho uderzył zza pola karnego, ale obok słupka.

56'
Linetty uderzył z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki.

54'
Mogło być groźnie pod bramką Zawiszy. Sadajew przedarł się przez kilku obrońców i w ostatniej chwili piłkę spod nóg wygarnął mu Sandomierski.

51'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę z problemami złapał Gostomski.

49'
Mica ukarany żółtą kartką.

46'

46'
Predescu zastąpił Drygasa.

46'
Formella zastąpił Pawłowskiego.

45+1'

44'
Żółta kartka dla Drygasa.

44'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekko głowa uderzał Micael.

44'
Dośrodkowanie z lewej strony boiska, do strzału głową starał się dojść Drygas, ale przeszkodził mu Kadar.

41'
Kadar uderzył z bardzo dużej odległości, ale bez problemów piłkę złapał Sandomierski.

39'
Kombinacyjna akcja Zawiszy. Strzał Pawłowskiego zza pola karnego przeleciał sześć metrów obok słupka.

37'
Kapitalna akcja Lecha. Kamiński znakomicie rozegrał akcję, podał do Lovrencsicsa, ten dośrodkował w pole karne, a Kamiński głową uderzył tuż obok słupka. Sandomierski byłby bez szans.

37'
Lech stara się dłużej utrzymywać przy piłce.

33'
Goool. Zawisza na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał jeden z zawodników, a głową z bliskiej odległości w siatce umieścił ją Barisić.

31'
Ładna akcja Zawiszy, ale ostatecznie od bramki grę zacznie Gostomski.

29'
Zawisza stara się wykorzystać przewagę jednego zawodnika.

27'
Dwa strzały Alvarinho z pola karnego. Najpierw zablokowany, a potem bez problemu interweniował Gostomski.

25'
Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Djouma. Lech będzie grał w dziesiątkę.

24'
Douglas dośrodkował z rzutu rożnego, ale Sandomierski zdołał wypiąstkować piłkę.

24'
Kadar zastąpił Arajuuriego.

23'
Lech gra coraz lepiej.

21'
Żółta kartka dla Djouma.

20 '
Znów dobra akcja Lecha. Lovrencsics zagrał do Pawłowskiego , ten uderzył z pola karnego, ale Sandomierski zdołał odbić piłkę. Dobijać próbował jeszcze Sadajew. Niecelnie.

18'
Dobra akcja Lecha. Hamalainen zagrał do Sadajewa, ten minął obrońcę i uderzył z ostrego kąta, ale Sandomierski nie dał się zaskoczyć.

17'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

14'
Dośrodkowanie w pole karne, ale Drygas przeciął piłkę i złapał ją Sandomierski.

11'
Dobra akcja gospodarzy zakończona dośrodkowaniem z prawej strony boiska. Piłkę wybili jednak obrońcy.

9'
Odważnie gra Zawisza od początku.

7'
Dobra akcja Lecha, ale Kędziora źle przyjął piłkę w polu karnym i nic z tego nie wyszło.

5'
Długie zagranie do Sadajewa, ale Czeczen nieczysto trafił w piłkę i bez problemów złapał ją Sandomierski.

3'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola. Trochę dłużej przy piłce utrzymuje się Zawisza.

1'

0'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

0'

0'
Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

0'
Rezerwowi Zawiszy: Małkowski, Predescu, Pulhac, Kamiński, Strąk, Świerczok, Alaverdashvili

0'
Rezerwowi Lecha: Burić, Kadar, Serafin, Kownacki, Henriquez, Formella, Keita

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online