Legia Warszawa - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Malarz – Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme (87' Brzyski) – Vrdoljak, Jodłowiec – Żyro, Duda, Kucharczyk (68' Masłowski) – Saganowski (68' Sa).
Buchalik - Jović, Guzmics, Dudka, Burliga - Uryga, Garguła - Stępiński (79' Barrientos), Stilić (90+2' Żemło), Sarki (64' Boguski) - Brożek.

*'
Za tydzień zapraszamy na kolejny hit T-Mobile Ekstraklasy. W niedzielę o godzinie 18:00 mecz Lech Poznań - Legia Warszawa na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Legia Warszawa zremisowała z Wisłą Kraków 2:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+3'
Dobra akcja Wisły. Brożek sprzed pola karnego szukał partnerów, ale zagrał niedokładnie.

90+3'
Legia chce jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

90+2'
Żemło zastąpił Stilicia.

90+1'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Goool! Remis! Po zagraniu z prawej strony pola karne piłki nie sięgnął Orlando Sa, ale do własnej bramki skierował ją Jović!

88'
Brzyski dośrodkował do Sa, ale ten nie sięgnął piłki głową i złapał ją Buchalik.

88'
Żółta kartka dla Urygi za faul taktyczny.

87'
Brzyski zastąpił Guilherme.

84'
Barrientos z łatwością minął Guilherme, ale jego strzał z pola karnego zablokował Astiz.

81'
Dobre zagranie do Orlando Sa, ale napastnik Legii prawą nogą trafił w swoją lewą. Był tam jeszcze Dudka, który starał się blokować to uderzenie.

80'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale Astiz wybił piłkę na rzut rożny.

79'
Barrientos zastąpił Stępińskiego.

78'
Dobre zagranie do Orlando Sa, ale Buchalik wyszedł z bramki i wybił piłkę.

75'
Niesamowite, powinno być 3:1! Stilić znalazł się sam przed Malarzem, oddał dobry strzał, ale powracający Bereszyński na raty wybił piłkę zmierzającą do bramki!

73'

72'
Żyro minął w polu karnym Dudkę, zagrywał do Dudy i znakomicie interweniował Jović, który wybił piłkę na rzut rożny.

71'
Vrdoljak ukarany żółtą kartką za faul na Stiliciu.

69'
Groźnie pod bramką Wisły. Masłowski dośrodkował w pole karne do Żyry, ale w ostatniej chwili uprzedził go Burliga. Piłka trafiła jeszcze do Orlando Sa, ale jego strzał głową znów wybił Burliga.

68'
Dwie zmiany w Legii. Boisko opuścili Saganowski i Kucharczyk, a weszli Sa i Masłowski.

68'
Stilić dośrodkował w pole karne, a Brożek głową uderzył obok bramki.

67'
Guilherme dośrodkował prosto w ręce Buchalika.

66'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłkę wybił Dudka. Legia teraz przeważa.

65'
Kucharczyk dośrodkował w pole karne, ale Guzmics wybił piłkę na rzut rożny.

64'
Boguski pojawił się w miejsce kontuzjowanego Sarkiego.

63'
Powinien być remis! Spod linii końcowej w ple karne zagrał Bereszyński, ale Saganowski z pięciu metrów uderzył nad bramką.

63'
Dopiero reakcja sędziego sprawiła, że Sarki został zniesiony poza boisko. Na boisku pojawi się Boguski.

62'
Pomocnik Wisły na noszach. cały czas nie opuścił jednak boiska, co wściekło kibiców Legii.

62'
Sarki ucierpiał w jednym ze starć i potrzebuje pomocy medycznej. Chwilowa przerwa w grze.

60'
26 527 - tylu kibiców pojawiło się na stadionie.

57'
Stilić oddał strzał zza pola karnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

57'
Wiślacy przeważają. Brakuje jednak sytuacji strzeleckich.

55'
Wisła nie pozwoli rozwinąć skrzydeł Legii.

54'

52'
Stilić dobrze dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale wybił ją Astiz.

51'
Wisła dobrze zaczęła drugą połowę. Nie pozwala na za wiele Legii.

48'
Goool! Paweł Brożek zmylił Malarza i umieścił piłkę w siatce z rzutu karnego.

47'
Rzut karny dla Wisły. Jodłowiec sfaulował Stilicia.

46'

*'
Kibice Wisły wypominają pomyłki sędziowskie na korzyść Legii z ostatnich lat.

*'

*'

45+1'

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

45'
Mocne dośrodkowanie Stilicia w pole karne. Trochę za wysokie i Stępiński nie sięgnął piłki.

44'
Stilić wyprowadził akcję ofensywną, ale zagrywał niecelnie.

43'

42'
Tempo meczu spadło. Brakuje sytuacji strzeleckich.

40'
Bereszyński wstrzelił piłkę w pole karne, ale nie doszedł do niej żaden z zawodników Legii.

38'
Zagranie legionisty z lewej strony, ale piłkę przejął Uryga.

35'
Gra toczy się głównie w środku pola. Legia ma lekką przewagę i dłużej utrzymuje się przy piłce.

33'
Warto jeszcze wrócić do bramki. Guzmics reklamował zagranie ręką Żyry i miał rację.

30'
Legia ma przewagę.

28'
Goool dla Legii! Żyro po raz kolejny urwał się Burlidze i wykorzystał sytuację sam na sam z Buchalikiem.

25'
Legia dąży do wyrównania.

23'
Tym razem w polu karnym padł Duda. Nie ma mowy o rzucie karnym.

21'
Żyro oddał ładny strzał, ale piłka przeleciała obok bramki.

19'
Żyro padł w polu karnym po starciu z Burligą, ale nie ma rzutu karnego. Kontrowersyjna decyzja sędziego.

17'
Goool dla Wisły! Stilić dośrodkował z lewej strony na krótki słupek, a tam Burliga uprzedził Malarza i znakomitym strzałem pokonał bramkarza Legii.

13'
Guzmics ukarany żółtą kartką.

10'
Legia przetrwała ataki Wisły i teraz sama konstruuje akcję ofensywną.

9'
Stępiński uderzał z narożnika pola karnego, ale lekko i prosto w Malarza.

9'
Znów zablokowany strzał Sarkiego z dystansu.

9'
Zablokowany strzał Sarkiego z dystansu.

8'
Po podaniu Stilicia z ostrego kąta uderzał Stępiński. Malarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

6'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Legia.

4'
Saganowski strzelał z pola karnego. Piłka trafiła jednak w boczną siatkę.

4'
Guilherma dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, ale wypiąstkował ją Buchalik.

3'
Sarki dośrodkował w pole karne Legii, bliski sięgnięcia piłki czubkiem buta był Brożek, ale ostatecznie futbolówka w rękach Malarza. Było groźnie.

1'
Burliga podłączył się do akcji ofensywnej, ale sfaulował Żyrę.

1'

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia.

0'

0'
Piłkarze wychodzą już na boisko.

0'
Sędzią meczu będzie Mariusz Złotek.

0'

0'
Ławka rezerwowych Wisły: Miśkiewicz, Żemło, Witek, Boguski, Jankowski, Guerrier, Barrientos.

0'
Ławka rezerwowych Legii: Kuciak, Ryczkowski, Lewczuk, Pinto, Sa, Masłowski, Brzyski.

0'

0'
Legia Warszawa jest obecnie liderem T-Mobile Ekstraklasy, a Wisła Kraków zajmuje szóste miejsce w tabeli. Obie drużyny dzieli 12 punktów różnicy. Krakowianie słabo spisują się szczególnie w tym roku. W dotychczasowych czterech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt! To spowodowało, że działacze zdecydowali się zwolnić Franciszka Smudę i zdecydowali się ponownie zatrudnić Kazimierza Moskala. Czy efekt "nowej miotły" zadziała i Wisła odbierze punkty Legii?

0'
Duszan Kuciak niezadowolony z przegrania rywalizacji o miejsce w bramce Legii.

0'
Będzie to 143 pojedynek obu drużyn w lidze. Do tej pory 56 razy wygrywała Wisła, 50 razy Legia, a 36-krotnie mecze kończyły się remisem. Bilans bramek 200-192 na korzyść Legii.

0'

0'
Na górze prezentujemy wyjściowe składy Legii i Wisły.

0'

Mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu Legia - Wisła w internecie. Początek relacji live w niedzielę o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online