GKS Bełchatów - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
Ruch Chorzów
0 : 1

Trela - Basta, Baranowski, Flis, Zbozień - Baran(46' Komołow), Rachwał, Mak(74' Prokic), Wacławczyk(70' Olszar), Małkowski - Piech
Putnocky - Konczkowski, Malinowski, Helik, Oleksy - Babiarz, Surma, Kowalski(79' Kamiński), Starzyński(85' Efir), Gigołajew - Kuświk(70' Visnakovs)

Visnakovs (88.)

Baranowski (75.) żółta kartka
Baranowski (90+2.) żółta kartkaczerwona kartka
Oleksy (22.) żółta kartka
Helik (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: GKS Bełchatów - Ruch Chorzów

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'

90+2'
Bełchatów w 10-tkę !
Grzegorz Baranowski dostaje drugą żółtą kartkę w tym meczu, powodem decyzji sędziego była przepychanka w polu karnym gości po rożnym.

90'
Flis marnuje jedenastkę, jego strzał w lewy róg bramki przed siebie paruje Putnocky, goalkeeper również dobrze interweniuje przy dobitce.

89'
Karny dla Bełchatowa !

88'
Świetna wrzutka z prawego skrzydła Efira w kierunku Visnakovsa, który z ogromną pewnością pokonuje strzałem głową Trelę.

85'
Zmiana. Efir zastępuje na placu gry Starzyńskiego.

79'
Zmiana. Zieńczuk zmienia Kowalskiego.

78'
Nieudany strzał z dalszej odległości Gigołajewa, od własnej bramki Trela.

75'
Żółta kartka dla Baranowskiego za ostry faul na Starzyńskim, obrońca gospodarzy nie zagra w kolejnym spotkaniu.

74'
Prokić wchodzi w miejsce Maka.

73'
Babiarz oddaje niecelne uderzenie, piłka po jego kopnięciu mija w bezpiecznej odległości obszar zagrożenia.

70'
Druga zmiana w Bełchatowie. Olszar zastępuje na boisku Wacławczyka.
Zmiana również u gości. Kuświk schodzi z murawy, a wchodzi w jego miejsce Visnakovs.

67'
Nieudana wrzutka Kowalskiego z prawej strony, futbolówka w rękach Treli.

65'
Kuświk na spalonym, z kontratakiem rusza Bełchatów, jednak obrońcy gości wybijają piłkę na róg.

62'
Flis ubiegł Oleksego do zagrania z wolnego Kowalskiego.

60'
Ładny strzał główką Piecha po centrze od Basty, snajper gospodarzy posyła piłkę obok lewego słupka.

58'
Kolejny ofsajd Piecha w tym spotkaniu, napastnik znajdował się najbliżej bramki po dalekim zagraniu od Flisa.

56'
Basta koszmarnie pudłuje na bramkę, świetną szarżą na lewej stronie popisał się Piech, a następnie kapitalnie dostrzegł przed polem karnym bocznego obrońcę.

53'
Starzyński na spalonym po efektownym podaniu od Babiarza.

51'
Poprzeczka po uderzeniu główką Baranowskiego, piłkę dośrodkowywał mu z kornera Basta.

50'
Helik ratuje swój klub przed utratą gola, w ostatniej chwili wślizgiem blokuje strzał Piecha.

49'
Babiarz postanowił zaskoczyć bramkarza z 30 metrów, piłka po jego kopnięciu trafia wprost w rękawice Treli.

48'
Surma oddaje celny strzał po podaniu od Kowalskiego, uderzenie doświadczonego pomocnika pewnie broni Trela.

46'
II połowa meczu.

46'
Zmiana w składzie gospodarzy.Komołow zmienia Barana.

45'
Koniec I części gry.

44'
Inicjatywa po stronie Ruchu Chorzów, dzielnie w defensywie gospodarze.

42'
Baranowski wybija piłkę wybijaną z wolnego, chwilę potem Trela piąstkuje futbolówkę przed siebie.

40'
11-7 w statystyce ilości popełnionych fauli.

39'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Kowalskiego z wolnego, futbolówkę z ogromną łatwością przechwytuje Trela.

37'
Malinowski przecina groźną centrę Maka z prawego skrzydła, bliski dotarcia do tej wrzutki był Arkadiusz Piech.

36'
Kuświk popełnia przewinienie w ataku na Flisie.

35'
1-1 w statystyce ilości celnych strzałów.

33'
Ciekawe zagranie Gigołajewa, który próbował prostopadłym podaniem uruchomić Kuświka, snajper bojąc się schwytania w pułapkę ofsajdową nawet nie startuje do piłki.

31'
Niecelna próba Starzyńskiego z rzutu wolnego, uderzenie z 19 metrów w bezpiecznej odległości mija bramkę strzeżoną przez Trelę.

29'
Trela dobrze broni strzał Surmy z 16 metrów, chwilę wcześniej zaskoczyć bramkarza płaskim uderzeniem próbował Kowalski, ale jego zamiary dobrze odczytali defensorzy Gks-u Bełchatów.

27'
Nieudana wrzutka Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego, od autu grę wznowią gospodarze.

25'
Mak przed dobrą okazją do zdobycia gola, Wacławczyk zagrywa do skrzydłowego, ale ten zostaje zatrzymany przez obrońców gości, w polu karnym był wielki chaos.

23'
Pozycja spalona Maka.

22'
Żółta kartka dla Oleksego za faul taktyczny na Maku.

20'
55%-45% w statystyce posiadania piłki.

19'
Faul w ataku Maka, skrzydłowy GKS-u Bełchatów popychał Malinowskiego.

16'
Kąśliwe dośrodkowanie Piecha z lewej strony, piłka po jego kopnięciu trafia w kozioł przed bramkarzem, jednak Putnocky efektownie paruje zagranie na rożny.

13'
Wysoki pressing w wykonaniu graczy Bełchatowa, ale dobrze sobie z tym radzą goście, którzy spokojnie rozgrywają akcję.

9'
Genialna prostopadła piłka Konczkowskiego w kierunku Kuświka, lecz strzał "szczurkiem" snajpera gości minimalnie mija prawy słupek bramki.

7'
Zablokowane uderzenie Barana z dystansu, Kowalski wślizgiem zatrzymuje zagranie rywala.

5'
Małkowski otrzymuje kapitalne zagranie od Wacławczyka, pomocnik gospodarzy ma doskonałą okazję do zmiany wyniku, ale jego płaski strzał fenomenalnie wybija na rożny Trela.

3'
Flis zbyt krótko podaje w stronę bramkarza, ale dobrze na przedpolu interweniuje Trela, który wybija futbolówkę na aut.

1'
Kuświk fauluje Barana w trakcie walki o górną piłkę.

0'
Rozpoczynamy ostatni mecz 24 kolejki T-Mobile Ekstraklasy !

0'
Jesienią lepsi okazali się zawodnicy z Bełchatowa, padł wtedy wynik 0-1

0'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Daniel Stefański.

0'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Skaba, Grodzicki, Efir, Szyndrowski, Urbańczyk, Visnakovs, Zieńczuk

0'
Ławka rezerwowa Gks-u Bełchatów: Zubas, Witasik, Sawala, Komolov, Późniak, Prokić, Olszar

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Bełchatów - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online