Atletico Madryt - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Bayer Leverkusen
1 : 0

Moya(21' Oblak) - Juanfran, Giménez, Miranda, Gamez - Koke, Suarez - Cani(46' Garcia), Arda, Griezmann - Mandzukic(83' Mandzukic)
Leno - Hilbert, Spahic, Toprak, Wendell - Bender(103' Papadopoulos) , Castro - Bellarabi, Calhanoglu, Son(76' Rolfes) - Drmic(69' Kießling)

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen

120'
Dziękuję Państwu za uwagę.

120'
Atletico Madryt w 1/4 finału Ligi Mistrzów !

120'
3-2, rzut karny marnuje Kießling.

120'
3-2, rzut karny wykorzystuje Torres.

120'
2-2, rzut karny wykorzystuje Castro.

120'
2-1, rzut karny marnuje Koke.

120'
2-1, rzut karny marnuje Toprak.

120'
2-1, rzut karny wykorzystuje Suarez.

120'
1-1, rzut karny wykorzystuje Rolfes.

120'
1-0, rzut karny wykorzystuje Griezmann.

120'
0-0, rzut karny marnuje Calhanoglu.

120'
0-0, rzut karny marnuje Garcia.

120+1'
Będziemy mieli konkurs rzutów karnych !!!

119'
1 minuta dorzucona do dogrywki.

118'
Skurcz Wendella.

117'
Z kontratakiem próbują wyjść gracze trenera Simeone, ale dobrze ich zamiary odczytują rywale.

115'
Efektowny szczupak Torresa, strzał głową napastnika skutecznie łapie Leno.

113'
Niedokładna centra z lewej strony Turany, żaden z jego kolegów nie może zamknąć zagrania.

112'
Papadopoulos za popchnięcie Griezmana zostaje ukarany żółtą kartką.

110'
Soczyste uderzenie z kilkudziesięciu metrów Rolfesa, na nieszczęście defensywnego pomocnika futbolówka zostaje posłana obok prawego słupka.

109'
Torres kopie piłkę po gwizdku, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

108'
Castro marnuje podwójną akcję ofensywną Bayeru, najpierw daje się łatwo ograć obrońcom, a następnie źle zagrywa do Kießlinga.

106'
Turan kapitalnie dostrzega Garcie, który decyduje się na potężne uderzenie, ale jego strzał z 15 metrów fantastycznie na róg paruje Leno.

105'
Leno zmuszony do wybicia piłki po błędzie w komunikacji.

105'
Ostatnie 15 minut dzisiejszego spotkania przed nami.

105'
Koniec pierwszej części dogrywki.

105'
Torres schwytany w pułapkę ofsajdową, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

103'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Papadopoulos zastępuje zmęczonego Bendera.

102'
Bender doznaje urazu, już przy nim jest sztab medyczny.

101'
Kießling ukarany żółtym kartonikiem za uwagi skierowane w stronę arbitra.

99'
Turan genialnie mija piłkarza z Leverkusen i natychmiastowo dośrodkowuje do Griezmana, lecz francuski zawodnik niedokładnie przyjmuje zagranie, w wyniku czego futbolówkę przejmuje Hilbert.

97'
Torres popychany przez Bendera, sędzia odgwizduje przewinienie.

94'
Kießling otrzymuje prostopadłe podanie od Castro, napastnik przymierza się do mocnego uderzenia, jednak futbolówka po jego dotknięciu niefortunnie odbija się od murawy i trafia wprost Oblaka.

92'
Bellarabi niedokładnie podaje w kierunku Kießlinga, zagranie w odpowiednim momencie przecina Gimenez.

91'
Na murawie leży Bender, ale szybko z pomocą kolegów się podnosi.

91'
Zaczynamy dogrywkę !

90+4'
Wynik dwumeczu nie dał nam rozstrzygnięcia, będziemy mieli dogrywkę.

90+2'
Leno fenomenalnie wychodzi do piłki wyrzucanej z autu, chwilę później na murawę pada Calhanoglu.

90'
Zawodnicy w drugiej części gry zagrają o 4 minuty dłużej.

89'
Wendell ukarany żółtym kartonikiem za faul z premedytacją na Torresie, który z dziecinną łatwością minął obrońcę.

87'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Gameza w pole karne, futbolówka w rękawicach Leno.

86'
Świetny powrót Calhanoglu do obrony, w ostatnim momencie wybija piłkę Torresowi.

85'
Koszmarne dośrodkowanie Bellarabiego z prawego skrzydła, piłka po kopnięciu skrzydłowego opuszcza plac gry.

83'
Trzecia zmiana w Atletico. Torres w miejsce Mandzukicia.

82'
Niudana próba zaskoczenia Opraka strzałem z dystansu Kießlinga, zagranie niemieckiego piłkarza w bezpiecznej odległości mija bramkę.

80'
Griezmann przytomnie wystawia futbolówkę Turanowi, ale strzał z 10 metrów pomocnika kapitalnie w bok paruje Leno.

77'
Za spóźniony wślizg w nogi Gimeneza żółtą kartkę ogląda Calhanoglu.

76'
Roszada w składzie gości. Rolfes zastępuje na placu gry Sona.

74'
Griezman podaje w pole karne, tam jest Turan, który próbuje zagrać w stronę Mandzukicia, ale futbolówka mija chorwackiego snajpera.

72'
Żółty kartonik za popełnienie faulu taktycznego zostaje ukarany Gamez.

70'
Kießling bliski pokonania Leno po tym jak napastnik niemieckiej drużyny nieudolnie wybijał piłkę wrzucaną z rzutu wolnego przez Koke.

69'
Zmiana ofensywna u "Aptekarzy". Kießling zmienia Drmicia.

68'
Odważna próba z powietrza Turana po wrzutce od Griezmana, jednak piłka po kopnięciu pomocnika ląduje na trybunach.

67'
Calhanoglu faulowany w pojedynku powietrznym z Gamezem.

64'
Faul taktyczny Opraka w środku pola, arbiter upomina obrońcę żółtą kartką.

62'
Ostry wślizg Griezmana w nogi Castro, sędzia Rizzoli jeszcze oszczędza piłkarza.

58'
Efektowne uderzenie z dalszej odległości Bellarabiego, jednak dobrze na posterunku Oblak, który wzorcowo łapie futbolówkę.

56'
Bender uprzedza Garcie, kolejny korner dla Atletico.

55'
Calhanoglu pada na murawę w polu karnym, ale w trakcie walki o piłkę z Gimenezem turecki zawodnik fauluje.

53'
Koke w ostatniej chwili zablokowany przez Spahicia, hiszpan mógł oddać groźny strzał z kilku metrów po zgraniu od Griezmana.

51'
Jimenez popychany przez Calhanoglu, sędzia odgwizduje przewinienie.

50'
Griezmann fauluje w ofensywie, pomocnik nieczysto powstrzymuje Wendella.

49'
Słaby strzał z dystansu Calhanoglu, piłka nie sprawia żadnego problemu Oblakowi.

47'
Niedokładna centra Turana posłana z lewego skrzydła, futbolówkę przejmuje Leno.

46'
II połowa meczu.

46'
Druga zmiana w składzie gospodarzy. Cani schodzi z murawy, w jego miejsce Garcia.

45+4'
Koniec I części gry.

45'
Kontuzja Mandzukicia, snajper Atletico jest opatrywany przez sztab medyczny za linią boczną.
Arbiter przedłuża pierwszą połowę o 4 minuty.

44'
Dobra akcja gości, Son ciekawie zagrywa na obieg do Castro, a ten decyduje się na błyskawiczne dośrodkowanie, zagranie zamyka Calhanoglu, ale piłkarz z Turcji uderza w sam środek bramki.

43'
W natarciu zawodnicy z Leverkusen, którzy krótkimi podaniami usiłują się zbliżyć do pola karnego Atletico.

40'
Bellarabi doznaje urazu po starciu z Koke, na plac gry wchodzi sztab medyczny niemieckiej ekipy.

38'
Niecelna główka Mirandy, stoper gospodarzy przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

37'
Kolejny niebezpieczny strzał Suareza z dystansu, jednak uderzenie pomocnika skutecznie zblokowali defensorzy Bayeru.

36'
Drmic próbuje dotrzeć do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale jest dobrze blokowany przez Gimeneza. Futbolówka w rękawicach Oblaka.

34'
Mocne uderzenie Griezmana z rzutu wolnego, piłka odbija się od graczy ustawionych w murze. Korner dla Atletico.

33'
Mandzukic powalony przez Spahicia przed polem karnym.

30'
Pozycja spalona Mandzukicia, przed tym zdarzeniem chorwat miał doskonałą szansę na podwyższenie, ale w ostatnim momencie piłkę mu wygarnął Toprak.

29'
Żółta kartka dla Gimeneza za okrutny wślizg na Calhanoglu.

27'
1-0
Zamieszanie w polu karnym, do piłki wybitej przez Koke dociera Suarez, a ten popisuje się kapitalnym płaskim uderzeniem w prawy dolny róg bramki, zagranie Suareza zaskakuje zasłoniętego Leno.

25'
Spahic bezpardonowo atakuje nogi Caniego, sędzia Rizzoli wyjmuje żółty kartonik.

23'
Cani sprytnie wypuszcza w uliczkę Griezmana, lecz profesorsko pomocnika gospodarzy powstrzymuje Spahic.

21'
Wymuszona zmiana w składzie Atletico. Za kontuzjowanego Moye na boisko wchodzi Oblak.

19'
Son przed dobrą okazją, jednak niedokładnie przyjmuje podanie od Calhanoglu.

18'
Groźny atak Castro na nogi Ardy, od rzutu wolnego grę rozpoczną gracze trenera Simeone.

16'
Bender blisko zmiany wyniku, pomocnik gości oddaje płaski strzał na bramkę, futbolówkę niemal z linii bramkowej wybija Mandzukic.

15'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Koke z rzutu wolnego, bez problemu zagranie przechwytuje Leno.

13'
Juanfran doskonale szarżuje prawą stroną, następnie wykłada piłkę Griezmannowi przed pole karne, ale ten zostaje powstrzymany przez Topraka.

11'
Leno kapitalnie wychodzi do centry Koke z rożnego, bramkarz uprzedza w ostatniej chwili Mandzukicia.

9'
Groźny strzał z 20 metrów Bellarabiego, piłka jeszcze po drodze odbija się od jednego z graczy Atletico i opuszcza plac gry. Od narożnika boiska grę wznowią goście.

6'
Faul w ataku Drmicia, snajper "Aptekarzy" nieprzepisowo powstrzymuje Mirandę.

5'
Hilbert przecina wrzutkę Koke z kornera, gracze z Hiszpanii mają kolejny rożny.

4'
Pierwszy rzut rożny dla Atletico po błędzie linii defensywnej.

2'
Przewinienie Bellarabiego na Gamezie, rzut wolny dla gospodarzy.

0'
Zaczynamy rewanż na Estadio Vicente Calderón !

0'
Piłkarze wysłuchują hymn Ligi Mistrzów.

0'
W pierwszym meczu lepsi byli "Aptekarze", pokonali swoich rywali 1-0

0'
Arbitrem dzisiejszych zawodów będzie Nicola Rizzoli.

0'
Ławka rezerwowa Bayeru Leverkusen: Kresic, Boenisch, Brandt, Kießling, Papadopoulos, Reinartz, Rolfes

0'
Ławka rezerwowa Atletico Madryt: Oblak, Gabi, Garcia, Jimenez, Lucas, Torres, Ansaldi

*'
Zapraszamy na relację z rewanżowego meczu LM: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen.
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online