Monaco - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Monaco
Arsenal Londyn
0 : 2

Subasic - Kurzawa, Wallace, Abdennour, Fabinho - Martial(60.Carrasco), Toulalan, Kondogbia, Dirar - Moutinho - Berbatov
Ospina - Monreal(83.Gibbs), Koscielny, Mertersacker, Bellerin - Cazorla, Coquelin(62.Ramsey) - Wellbeck(72.Walcott), Ozil, Sanchez - Giroud

Oliver Giroud (36.)
Aaron Ramsey (78.)

Geoffrey Kondogbia (53.) żółta kartka
Alexis Sanchez (42.) żółta kartka

Mecze na żywo: Monaco - Arsenal Londyn

90+5'
KONIEC MECZU W MONACO. ARSENAL LONDYN POZA BURTĄ LIGI MISTRZÓW

90+4'
Arsenal nie stwarza zagrożenia w doliczonym czasie gry. Ostatnie sekundy rewanżu.

90'
Pięć minut doliczone przez norweskiego sędziego.

89'
Kocioł w polu karnym Monaco. Subasic nie został jednak zatrudniony przez Kanonierów.

86'
Piłka daleko od stref bramkowych obu drużyn. Cisza przed burzą??

83'
Gibbs zmienia Monreala. Tymczasem Giroud bliski strzelenia trzeciego gola. Subasic wybija z linii bramkowej.

81'
Ramsey w polu karnym, ale osaczony przez graczy Monaco.

78'
GOOOOOOOOOL dla Arsenalu
Już Walcott powinien trafić do siatki Subasica, ale z 10 metra uderza tylko w słupek, piłka wraca do graczy Arsenalu, a konkretnie do Ramseya, który strzela po długim słupku. 2:0. Arsenal bramkę od awansu.

76'
Rzut rożny dla Arsenalu. Monaco czeka na kontrę, ale skupione jest przede wszystkim na defensywie.

73'
Monaco szanuje teraz piłkę.

72'
Walcott za Wellbecka.

70'
Arsene Wenger coraz bardziej zaniepokojony na ławce Arsenalu. 20 minut nadziei pozostało Kanonierom.

66'
Arsenal nie jest w stanie stworzyć większego zagrożenia pod bramką Monaco.

62'
Zmiany w obu zespołach. W zespole gości Ramsey zmienia Coquelina, u gospodarzy Carrasco za Martiala.

60'
Berbatov faulowany przez Sancheza. Chilijczyk musi uważać- ma już kartkę.

59'
Zamieszanie w polu karnym Arsenalu. Kilkukrotnie oddawali strzał gospodarze, za każdym razem blokowane.

57'
Rzut wolny dla Kanonierów raz jeszcze z 20 metrów. Cazorla dośrodkowuje, ale wybijają obrońcy.

56'
Na spalonym Dirar. Wyszedł sam na sam piłkarz Monaco, ale jego strzał i tak wybronił Ospina.

56'
Ozil zbyt głęboko dośrodkowuje w pole karne. Broni Subasic.

54'
Ozil z wolnego... Subasic fantastycznie w bramce.

53'
Będzie rzut wolny dla Arsenalu. Kondogbia fauluje Sancheza 20 metrów przed bramką

Żółta kartka dla Kondogbii.

50'
Berbatov na prawe skrzydło, ale Monaco nie angażuje w akcje ofensywne zbyt dużej liczby graczy. Strata.

48'
Monaco agresywnie od początku pressingiem, Arsenal natomiast ofensywnie. Będzie się działo.

46'
Zaczynamy drugą połowę meczu.

45'
Przerwa w Monaco. Arsenal wciąż potrzebuje dwóch bramek do pełni szczęścia.

42'
Kartka za symulowanie dla Alexisa Sancheza.

38'
Abdennour ratuje Monaco. Wellbeck uderza po ziemi z 16 metrów, a leżący na ziemi defensor oddala zagrożenie. Gdyby nie Abdennour byłoby 2:0 dla gości!!

36'
GOOOOOOOOOOOOL DLA ARSENALU
Giroud nie trafia za pierwszym razem, piłka wraca jednak do Francuza, który pakuje piłkę do pustej bramki. Strzał pod poprzeczkę i Arsenalowi potrzebne są jeszcze dwie bramki.

34'
Monaco pod bramką Arsenalu, udało się wywalczyć jedynie aut.

32'
Giroud walczył w powietrzu o piłkę, ale nie udało mu się oddać strzału.

30'
Sanchez wrócił do obrony i odzyskał piłkę dla Arsenalu.

27'
Wellbeck stracił piłkę w polu karnym.

23'
Koscielny z trzech metrów trafia w poprzeczkę, jak się okazuje Francuz na spalonym

21'
Giroud odwrócił się w polu karnym, ale piłka uciekła Francuzowi.

19'
Cazorla próbował uderzyć z woleja po dośrodkowaniu Giroud, bramka byłaby bardzo efektowna... BYŁABY, strzał zablokowany.

16'
Pierwszy kwadrans za nami, Arsenal nie jest ani trochę bliżej wyeliminowania Monaco. Co więcej, mają 15 minut mniej na zaaplikowanie gospodarzom trzech bramek.

14'
Wrzutka na głowę Olivera Giroud...... Francuz minimalnie obok bramki.

13'
Arsenal od 3 minut nieustannie rozgrywa piłkę, ale nie zbliża się do bramki Subasica. Niestety, ale posiadanie piłki nie jest punktowane o czym przekonała się dziś Cracovia.

9'
Piłka zagrana na dobieg do Bolta, znaczy do Monreala- jakieś 10 metrów za daleko i obrońca odprowadza piłkę za linię boczną.

7'
Arsenal stara się utrzymać dłużej przy piłce. Podopieczni Jardima pressingiem zmuszają gości do cofnięcia piłki do Ospiny. Francuzi prezentują się na razie bardzo korzystnie.

5'
Faul Giroud na obrońcy gospodarzy.

3'
Ładnie rozprowadzona akcja na lewej stronie. Piłka zagrana w pole karne do Berbatova, strącenie do Moutinho, ale ten uderza niecelnie. Odważnie Monaco.

2'
Pierwsza okazja dla gospodarzy. Długo rozgrywają piłkę i prostopadła piłka, Berbatov na spalonym.

1'
Zaczęli. Monaco od środka.

0'
Piłkarzy na murawę wyprowadził sędzia Svein Oddar Moen z Norwegii. Monaco na biało- czerwono, Arsenal w niebiesko-granatowych strojach.

0'
AS Monaco w tej edycji Ligi Mistrzów stracił zaledwie dwie bramki. U siebie 'Francuzi' nie stracili jeszcze gola! Arsenal, aby awansować musi strzelić trzy bramki.

0'
W pierwszym spotkaniu można było przecierać oczy ze zdumienia. Wynik 3-1 nie powinien zostawiać możliwości do interpretacji. Zdecydowanym faworytem dwumeczu był Arsenal Londyn, a jednak poległ u siebie z ekipą Leonardo Jardima. Rewanż zapowiada się naprawdę obiecująco.

0'
Oto składy na dzisiejsze spotkanie:
AS Monaco:
Subasic - Kurzawa, Wallace, Abdennour, Fabinho - Martial, Toulalan, Kondogbia, Dirar - Moutinho - Berbatov

Arsenal Londyn:
Ospina - Monreal, Koscielny, Mertersacker, Bellerin - Cazorla, Coquelin - Wellbeck, Ozil, Sanchez - Giroud

0'
Czy Arsenalowi uda się uchronić Anglię od totalnej porażki w Europie?? Ten sezon dla zespołów z Wysp jest nadspodziewanie słaby. Liverpool nie zdołał przebrnąć przez fazę grupową, natomiast Chelsea po bardzo emocjonującym dwumeczu poległa z PSG. Na placu boju zostały drużyny Arsenalu oraz Manchesteru City. Czy Anglia będzie miała swojego przedstawiciela w 1/4 finału Ligi Mistrzów??

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Monaco - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online