Barcelona - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Manchester City
1 : 0

ter Stegen - Alba, Mathieu, Pique, Alves(90.Adriano) - Iniesta, Mascherano, Rakitic(84.Rafinha) - Neymar, Suarez, Messi
Hart - Kolarov, Demichelis, Kompany, Sagna - Milner(87.Lampard), Fernandinho, Toure(72.Bony), Nasri(46.Navas) - Silva - Aguero

KONIEC'
Ostatni gwizdek sędziego Rocchiego. Barcelona wyeliminowała 'The Citizens' z Ligi Mistrzów.

90+1'
Neymar raz jeszcze spróbował pokonać Anglika- dziś Hart był niemalże nie do pokonania.

90'
Adriano zmienia Daniego Alvesa.

89'
Messi zepsuł świetną sytuację. Hart wyczynia cuda w bramce City.

87'
Lampard zmienia zmęczonego Milnera.

86'
Suarez uderza- Hart broni. Mógł zagrać Urugwajczyk do czekającego przed bramką Neymara.

84'
Messi z wolnego po raz kolejny niecelnie.

Rafinha zmienia Rakitica.

83'
Żółta kartka dla Demichelisa za faul na Suarezie.

82'
Kolarov w pole karne płaskie dośrodkowanie- broni ter Stegen.

81'
Kartka dla Daniego Alvesa za faul na Silvie.

80'
Znów Neymar przegrywa pojedynek z Hartem.

79'
Broni ter Stegen!!!

78'
Rzut karny dla City
Aguero raczej nie był faulowany w polu karnym przez Pique.

77'
Cudownie rozprowadzona piłka i Neymar wyprowadzony 'oko w oko' z Hartem. Znów górą bramkarz City.

75'
Zbyt spokojnie rozgrywali gracze Barcelony. Pique podaje do... Aguero, ale jego strzał zablokowany.

72'
Yaya Toure żegnany oklaskami na Camp Nou. Zmieniony przez Bony'ego.

72'
Piłka w bramce City, Neymar uderza z powietrza- broni Hart, następnie dobija Alba, ale był na spalonym.

71'
Spokojny okres gry. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataków.

67'
City trochę aktywniej, ale wciąż brakuje wykończenia. Wrzutka w pole karne, ale Aguero jest zbyt niski, aby skorzystać z tego typu dośrodkowań.

65'
Niesamowite zamieszanie pod polem karnym Barcelony. Navas wykłada piłkę Milnerowi, ten nie trafia. Błyskawiczna kontra Barcelony. Piłka do Messiego na czystą pozycję... Messi mija Harta, ale bramkarz wybija mu piłkę spod nóg.

64'
Messi do Suareza, tylko boczna siatka.

63'
Sagna zagrywa w pole karne, ale żaden z partnerów nie pomyślał, aby wejść w szesnastkę. Porażający jest fakt, że City pogodziło się z porażką.

61'
Dwójkowa akcja Silvy i Aguero zakończona wybiciem przez Mathieu.

60'
Suarez na spalonym.

58'
Strzał Messiego blokowany.

57'
ter Stegen chyba naoglądał się za dużo wyjść Neuera. Chciał zabrylować przed polem karnym, ale sprytniejszy Aguero, który jednak nie potrafi skierować piłki do bramki Barcelony.

55'
Agresywniej City za namową Pellegriniego.

54'
Tekst Żewłakowa ciekawszy niż spotkanie w drugiej połowie: "Grają ja do mnie, Ty do Ciebie".

50'
Navas w pole karne do Aguero, który jest blokowany przez Daniego Alvesa.

49'
Alba sam na sam z Hartem... broni Anglik.

47'
Iniesta z powietrza w środek bramki.

46'
Navas zmienia Nasriego, który nie pojawi się na murawie w drugiej połowie.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę.

45'

45'
Toure uderza ponad bramką. Nie ma pomysłu City na zagrożenie Barcelonie.

44'
Suarez podcina obok Harta i piłka uderza w słupek!

42'
Suarez miał piłkę na głowie, ale nieczysto uderzył.

41'
Zbyt altruistycznie Neymar, mógł uderzać ale oddał piłkę do obrońców City.

39'
Neymar stracił panowanie nad piłką i Sagna wybija na rzut rożny.

36'
Brzydkie zachowanie Nasriego, który kopie z pełną świadomością w nogę Neymara. Ciemna pomarańcz jeśli chodzi o ten faul. Rocchi jest wyrozumiały i Francuz otrzymuje jedynie żółtą kartkę.

34'
Kolejny rzut wolny z niezłej pozycji dla piłkarzy z Camp Nou. Toure fauluje Suareza.

Rakitic z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

32'
GOOOOOOOOOOOL dla Barcelony
Fantastyczna wrzutka Messiego z prawej strony boiska do niepilnowanego Rakitica, który spokojnie przyjmuje klatką piersiową i posyła piłkę nad wychodzącym z bramki Joe Hartem. 1:0 dla gospodarzy!

31'
Nasri przed polem karnym, ale zbyt małą liczbą graczy atakuje City- strata.

30'
ter Stegen wysoko wyszedł aby wybić piłkę, nie ryzykował dryblingu i wybił na aut.

28'
21 metrów od bramki, Messi oddaje strzał... i znów za wysoko.

27'
Bardzo ostry faul Silvy na rozpędzonym Messim. Żółta kartka dla reprezentanta Hiszpanii.

27'
Neymar technicznie do Alby, Hiszpan wrzuca w pole karne, ale dobrze obrońcy.

25'
Messi dobrze w obronie- przechwytuje zbyt słabe podanie do Kolarova.

24'
Messi przed polem karnym zgrywa do Neymara, ale Brazylijczyk odgrywa zbyt lekko.

23'
Piłka zagrywana do Suareza, który wychodzi na wolne pole- za mocno.

22'
Ciekawa sytuacja na boisku. Miał być rzut rożny dla Barcy, ale gdy wszystko było gotowe sędzia wskazał na wznowienie od bramki.

20'
Messi faulowany przy linii bocznej przez Kolarova. Żółta kartka dla pomocnika 'The Citizens'.

20'
Kolarov z dystansu po ziemii- broni ter Stegen.

18'
Kolarov starał się zagrać między nogami Daniego Alvesa- wywalczył rzut rożny.

17'
Messi z około 30 metrów z rzutu wolnego- piłka ląduje na górnej siatce.

15'
Kartka dla Fernandinho za faul taktyczny na Neymarze.

14'
Bardzo groźnie pod bramką ter Stegena. Piłka zagrana przez Yaya Toure do Milnera, ale Anglik nie zdołał uderzyć piłki.

13'
Silva ucieka Mascherano, dobra asekuracja Mathieu.

11'
Poklepali Neymar, Messi i Iniesta. Argentyńczyk uderza z ostrego kąta i broni Hart.

9'
Aguero z dystansu oddaje strzał, piłka odbita od obrońcy- rzut rożny. Mathieu wybija głową.

8'
Messi do Suareza, piłka w pole karne i Kompany wybija. Barcelona ma zaskakująco dużo miejsca.

7'
Kompany traci piłkę na 16 metrze!!!! Dani Alves podaje do Neymara, który mając przed sobą jedynie ter Stegena uderza w słupek i piłka przetacza się wzdłuż linii bramkowej i opuszcza plac gry

6'
Do kontry wychodzi magiczne trio Barcelony, ale Suarez niedokładnie w pole karne.

4'
Obrońcy Barcelony zablokowali Silvie możliwość przedarcia się w pole karne.

3'
Pierwsze minuty w spokojnym tempie, piłka w środkowej strefie boiska.

1'
Rozpoczęli goście.

0'
Dzisiejszy mecz sędziować będzie Gianluca Rocchi z Włoch.

0'
Piłkarze już w tunelu prowadzącym na murawę Camp Nou.

0'
Oto składy na dzisiejsze spotkanie:
FC Barcelona:
ter Stegen - Alba, Mathieu, Pique, Alves - Iniesta, Mascherano, Rakitic - Neymar, Suarez, Messi

Manchester City:
Hart - Kolarov, Demichelis, Kompany, Sagna - Milner, Fernandinho, Toure, Nasri - Silva - Aguero

0'
Już za 40 minut rewanżowe spotkanie pomiędzy Barceloną, a Manchesterem City. W pierwszym spotkaniu 'Blaugrana' pokonała 'The Citizens' 2:1 i dziś na Camp Nou do awansu wystarczy im nawet remis.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczów na żywo w internecie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online