Borussia Dortmund - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Juventus Turyn
0 : 3

Weidenfeller - Sokratis, Subotic, Hummels, Schmelzer(46' Kirch) - Bender(63' Ramos), Gündogan - Kampl, Reus, Mkhitaryan(63' Błaszczykowski) - Aubameyang
Buffon - Evra, Chiellini, Bonucci, Lichtsteiner - Marchisio, Pogba(27' Barzagli), Vidal, Pereyra - Morata(77' Matri), Tevez(81' Pepe)

Tevez (2.)
Morata (70.)
Tevez (79.)

Reus (72.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Juventus Turyn

90+1'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+1'
Juventus zasłużenie awansował do 1/4 finału Ligi Mistrzów, Borussia kompletnie bez jakości w tym dwumeczu.

90+1'
1-5 w dwumeczu.

90'
O 1 minutę dłużej pograją dzisiaj gracze obu ekip.

88'
Bonucci naprawia błąd Pepe, w ostatniej chwili uprzedza w drodze do bezpańskiego piłki Aubameyanga.

84'
Na pozycji spalonej Adrian Ramos.

82'
Odważny strzał z daleka Błaszczykowskiego, uderzenie odbija się od gracza Juve i ląduje poza bramką. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

81'
Ostatnia roszada w tym meczu. W miejsce bohatera dzisiejszego widowiska na boisko wchodzi Pepe.

79'
Pogrom !
Tevez wzorcowo kończy doskonałe podanie od Marchisio, strzał argentyńczyka jest na tyle mocny, że przełamuje rękawice Weidenfellera i pewnie wpada do siatki.

78'
Niebezpieczny strzał z pola karnego Ramosa, lecz w dniu dzisiejszym nie do pokonania jest Buffon.

77'
Druga zmiana trenera Allegriego. Zmęczonego Moratę zmienia Matri.

75'
Nie są straszne dzisiaj Juventusowi jakiekolwiek centry zagrywane przez swoich rywali.

74'
Nieudana główka Sokratisa po dośrodkowaniu Kampla, piłka posłana obok lewego słupka.

72'
Pierwsza żółta kartka w tym meczu, otrzymuje ją Reus za niesportowe zagranie.

70'
0-2
Marchisio zagrywa perfekcyjne prostopadłe podanie do Teveza, a ten bez zastanowienia wykłada piłkę doskonale ustawionemu Moracie, który nie ma innego wyjścia jak zaaplikować futbolówkę do pustej bramki.

68'
Aubameyang wzięty w kleszcze przez stoperów gości, nie ma mowy o rzucie karnym w tej sytuacji.

66'
Soczyste uderzenie Suboticia z dalszej odległości, futbolówka po drodze odbija się od jednego z piłkarzy Juve i opuszcza plac gry.

63'
Jurgen Klopp stawia wszystko na jedną kartę.
Bender opuszcza boisko, a wchodzi na nie Ramos.
Jakub Błaszczykowski zastępuje Mkhitaryana.

62'
Groźny strzał Kampla z 20 metra, ale dobrze na posterunku Buffon, który pewnie chwyta piłkę.

60'
Ostatnie pół godziny nadziei Borussii Dortmund na odmienienie losu tego dwumeczu.

55'
Morata po raz kolejny marnuje znakomitą szansę, tak jak w poprzednim przypadku ulega Weidenfellerowi, który instynktownie nogami broni uderzenie hiszpańskiego snajpera.

55'
Pereyra popełnia faul taktyczny na Kirchu, rzut wolny dla BVB.

52'
Kolejny spalony graczy Juve, tym razem w pułapkę schwytany Morata.

50'
Barzagli skutecznie blokuje Mkhitaryana, który przebiegł znaczny dystans z piłką i miał fantastyczną sposobność oddać groźny strzał na bramkę.

49'
Morata przed kapitalną okazją do podwyższenia wyniku, Tevez fantastycznie minął dwóch rywali i wyłożył futbolówkę hiszpanowi, ale ten przegrywa pojedynek z Weidnefellerem, korner dla gości.

47'
Kampl nieprzepisowo powstrzymuje Vidala, arbiter gwiżdże faul.

46'
II połowa meczu.

46'
Roszada w składzie BVB. Kirch wchodzi na plac gry w miejsce Schmelzera.

45+1'
Koniec I części gry tego spotkania.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w I połowie.

44'
Niedokładne długie podanie Bendera w stronę Schmelzera, od autu goście.

41'
Inicjatywa w ostatnich kilku minutach po stronie Juventusu Turyn.

36'
Niecelny płaski strzał z głębi pola karnego Aubameyanga, futbolówka w bezpiecznej odległości mija prawy słupek.

35'
Nieudana centra Chielliniego z prawej strony, żaden z jego kolegów nie ma możliwości dotarcia do podania.

32'
Miękka centra Bendera w kierunku Aubameyanga, jednak jego zagranie zgarnia Gigi Buffon.

31'
Chiellini skutecznie interweniuje w swojej strefie, obrońca wybija dośrodkowanie Kampla z rzutu rożnego.

29'
Buffon piąstkuje piłkę wybijaną z rożnego przez Kampla.

27'
Wymuszona zmiana w składzie Juventusu. Barzagli zastępuje na boisku kontuzjowanego Pogbę.

27'
Odważna próba Vidala z dalszej odległości, zagranie piłkarza z Chile ląduje na trybunach.

26'
Uraz Pogby, w tej chwili jest opatrywany przez sztab medyczny.

25'
Sokratis przegrywa pojedynek biegowy z Pogbą, jest zmuszony do popełnienia faulu. Sędzia odgwizduje przewinienie.

24'
Ofsajd Teveza, chociaż w powtórkach telewizyjnych ciężko go dostrzec.

23'
Zbyt głębokie zagranie Reusa z rzutu wolnego, futbolówka posłana wprost w rękawice Buffona.

22'
Agresywne minuty w wykonaniu Vidala, tym razem nieczysto atakuje Reusa.

21'
Nieudana wrzutka Reusa z rzutu wolnego, piłka nie przechodzi pierwszego zawodnika włoskiej drużyny.

20'
Vidal nieprzepisowo powstrzymuje Schmelzera przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Marco Reusa.

19'
Buffon bez problemu przechwytuje centrę z prawego skrzydła Kampla.

18'
Vidal ostro atakuje nogi Mkhitaryana, sędzia pozostaje niewzruszony.

15'
Genialna robinsonada Weidenfellera po strzale z dystansu Lichtsteinera w prawe okienko, goalkeeper BVB paruje uderzenie na korner.

14'
Nieudana próba crossowego zagrania w wykonaniu Schmelzera, piłka po jego dotknięciu trafia wprost w rękawice Buffona.

12'
Schmelzer wzorcowo przerywa atak Juve, od autu grę wznowią piłkarze trenera gości.

10'
Gracze gospodarzy starają się stworzyć zagrożenie akcjami na skrzydłach, ale świetnie ich zamiary odczytują defensorzy "Starej Damy"

7'
Buffon doskonale wychodzi do wrzutki Reusa z kornera, włoski bramkarz wygrywa pojedynek w powietrzu z zawodnikami ofensywnymi BVB i piąstkuje przed siebie piłkę.

6'
Mkhitaryan marnuje kapitalne podanie od Aubameyanga przed pole karne, piłkarz z Armenii niedokładnie przyjmuje futbolówkę.

4'
Pogba skutecznie przecina dośrodkowanie Schmelzera, piłka po jego kopnięciu opuszcza 16-tkę Juve.

2'
0-1
Fenomenalne uderzenie Teveza z kilkudziesięciu metrów po podaniu od Evry, strzał argentyńskiego zawodnika niemal z miejsca w prawe okienko zaskakuje zasłoniętego Weidenfellera.

0'
Zaczynamy rewanżowe spotkanie na Signal Iduna Park !

0'
Wynik pierwszego meczu: BVB 1 - 2 Juventus

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Milorad Mažić.

0'
Ławka rezerwowa Juventusu Turyn: Storari, Pepe, Padoin, Ogbonna, Matri, Barzagli, Llorente

0'
Ławka rezerwowa Borussii Dortmund: Langerak, Kirch, Ramos, Kehl, Błaszczykowski, Kagawa, Immobile

0'
Liga Mistrzów online: Borussia Dortmund - Juventus Turyn na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online