Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0

Zajac - Mazan, Kolcak, Horoszkiewicz, Górkiewicz - Adu,Deja(74.Stano), Lenartowski, Kołodziej - Chrapek(63.Chmiel), Śpiączka(70.Demjan)
Szumski - Mokwa, Horvath, Osyra, Moskwik - Podgórski, Martinez(46.Wilczek), Vasiljev, Hanzel, Zivec - Jurado(63.Szeliga)

KONIEC'
Podbeskidzia wygrało z Piastem po raz drugi i awansuje do półfinału Pucharu Polski.

90+2'
Górkiewicz wrzuca do Chmiela, ale mija się z piłką piłkarz Podbeskidzia.

90+1'
Horvath otrzymuje żółtą kartkę za faul na Kołodzieju.

90'
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Teraz Wilczek uderza i Zajac broni strzał Wilczka.

90'
Podbeskidzie kontraatakuje, Demjan do Chmiela i pomocnik Górali uderza w świetnej sytuacji obok bramki.

89'
Tu już nic się nie wydarzy. Podbeskidzie zagra w półfinale Pucharu Polski. Zagra w nim z Legią Warszawa.

89'
Faul na Kołodzieju w środkowej części boiska.

87'
Chmiel zza pola karnego lewą nogę. Minimalnie obok prawego słupka bramki Szumskiego.

86'
Stano posyła długą piłkę w pole karne Piasta. Chmiel walczy o piłkę i zgrywa do Demjana. Słowak blokowany.

84'
Zivec raz jeszcze udarza w stronę bramki Górali i tym razem trafia w światło bramki. Broni Zajac parując piłkę do boku.

82'
Zivec niecelnie z woleja.

81'
Kędziora, który przed chwilą pojawił się na boisku nie trafił w czystej pozycji. Dośrodkowanie Mokwy na głowę napastnika i pusty przelot.

80'
Wilczek uderza z półobrotu z 16 metra, ale na posterunku Zajac.

76'
Podgórski z pierwszej piłki w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów.

74'
Deja zmieniony przez Stano- ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.

73'
Podbeskidzie skupione teraz na defensywie i nastawione na kontry.

71'
Druga żółta kartka dla Adu Kwame za uderzenie łokciem. Podbeskidzie ostatnie 20 minut zagra w 10.

70'
Robert Demjan zmienia Śpiączkę.

69'
Rzut rożny dla Piasta. Coraz mniej czasu mają goście. Potrzebują dwóch goli, aby doprowadzić do dogrywki.

63'
Zmiany w obu zespołach zawodnicy, którzy nie zachwycili dzisiaj. Jurado i Chrapek schodzą, w ich miejsce Szeliga i Chmiel.

60'
Vasiljev dobrze dośrodkowuje i Kolcak blisko pokonania własnego bramkarza, piłka ląduje na poprzeczce

58'
Żółta kartka za utrudnienie wznowienia gry dla Adu Kwame.

57'
Podbeskidzie ogranicza się do wybijania piłki daleko z własnej połowy.

53'
Brzydki faul Kołodzieja na Moskwiku przy linii bocznej.
Żółta kartka dla strzelca jedynej do tej pory bramki.

52'
Ale zmarnowali sytuację gospodarze. Chrapek mógł strzelać z dystansu, bo Szumski był przed polem karnym, ale zbyt długo zwlekał- odegrał do Kołodzieja, strzał... broni Szumski i piłka znów na nodze Chrapka, ale jego wolej pozostawię bez komentarza.

51'
Deja próbował zaskoczyć bramkarza gliwiczan.

50'
Horvath nie zrozumiał się z Szumskim, w ostatniej chwili pod pressingiem Chrapka wybija na aut.

48'
Moskwik uderzył łokciem Chrapka. Zaczną piłkarze Górali od rzutu wolnego.

46'
Zaczynamy drugą część spotkania.
Wilczek zmienia Martineza.

45+4'
Jeszcze żółta kartka dla Martineza. Przerwa.

45+3'
GOOOOOOOOOOOOOL dla Podbeskidzia
Kołodziej raz jeszcze mierzy z rzutu wolnego i tym razem piłka ląduje w bramce Szumskiego. Bardzo ładne, techniczne uderzenie pomocnika Górali i gospodarze są w tym momencie w bardzo korzystnej sytuacji.

45+2'
Jurado łapie się za głowę. Rzut wolny z 17 metrów dla gospodarzy po faulu na Górkiewiczu.

45'
Trzy minuty doliczone przez sędziego.

44'
Zbyt małą liczbą piłkarzy atakują gospodarze i wyjaśniają sytuację gracze Piasta. Duży problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy mają goście.

42'
Vasiljev wrzuca ostro w pole karne po ograniu Górkiewicza. W polu karnym Martinez fauluje Śpiączkę. Wolny dla bielszczan.

38'
Śpiączka zbyt długo zastanawia się co zrobić w sytuacji sam na sam. Dwa razy przekłada piłkę na drugą nogę, ale zapomina, że żeby zdobyć gola należy choćby spróbować uderzyć w stronę bramki.

37'
Na raty teraz Zajac, który w pełnym biegu najpierw chwycił piłkę, potem ją wypuścił i znów złapał- nikt nie był zainteresowany przejęciem futbolówki.

36'
Trafia w mur sam poszkodowany.

35'
Ruleta Kołodzieja i upada pomocnik Bielska przed polem karnym. Faulował Moskwik.

33'
Chrapek nie czuje gry. Dostał prostopadłą piłkę, ale za długo zwlekał i uprzedził go Mokwa.

31'
Deja ukarany żółtą kartką za faul na Jurado.

29'
Vasiljev po raz kolejny miał miejsce przed polem karnym, ale nie trafia czysto w piłkę i ta szybuje nad bramką.

28'
Mokwa opanował piłkę na linii końcowej. Zdążył wybić Górkiewicz.

26'
Zajac świetnie broni strzał Vasiljeva z ostrego kąta. Rosjanin niepilnowany w polu karnym gospodarzy i zmarnowana najlepsza sytuacja w meczu.

24'
Kołodziej z rzutu wolnego. Za nisko i piłka wybita przez obrońców.

23'
Po raz kolejny długa piłka w poszukiwaniu Chrapka- napastnik znów nie dotknął piłki.

21'
Dośrodkowania graczy z Gliwic pozostawiają wiele do życzenia.

20'
Horoszkiewicz wybija piłkę w ostatnim momencie, piłka kierowana była do Jurado.

19'
Niepewnie Kolcak i będzie rzut rożny dla Piasta.
Piłka przerzucona nad wszystkimi w polu karnym.

18'
Vasiljev zdecydował się na strzał, ale piłka wyyyysoko ponad bramką.

17'
Górkiewicz posyła długą piłkę na Chrapka- napastnik Górali nie zdążył i łapie Szumski.

15'
Jurado za mocno do Zivca. Od bramki Zajac.

11'
Zivec leży w polu karnym. Wg zawodnika Piasta był faul,wg sędziego Borskiego nie.

9'
Zamieszanie w polu karnym Piasta, Śpiączka nie oddał ostatecznie strzału.

5'
Kołodziej zdecydował się na strzał z dystansu- znów niecelnie.

4'
Szumski z trudem broni strzał Śpiączki- Adu Kwame próbował dobić strzał kolegi- znów niecelnie.

1'
Rozpoczęli!
Pierwszy strzał w zespole Górali. Górkiewicz obok bramki.

0'
Oto składy desygnowane do gry przez trenerów:
Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Zajac - Mazan, Kolcak, Horoszkiewicz, Górkiewicz - Adu, Lenartowski, Kołodziej - Chrapek, Śpiączka

Piast Gliwice:
Szumski - Mokwa, Horvath, Osyra, Moskwik - Podgórski, Martinez, Vasiljev, Hanzel, Zivec - Jurado

0'
Przed nami rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski, w którym Podbeskidzie zmierzy się z Piastem Gliwice na stadionie przy ulicy Rychlińskiego. W Gliwicach wygrali bielszczanie 2:1 i to oni są bliżej awansu po raz drugi w historii do półfinału Pucharu Polski.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pucharu Polski Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online