Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
3 : 0

Janukiewicz - Rudol, Golla, Matras, Matynia - Frączczak(55' Kamess), Murawski, Akahoshi(46' Nunes), Rogalski, Janota(68' Zwoliński) - Robak
Trela(33' Zubas) - Basta, Zbozień, Flis, Mójta - Sawala, Rachwał(65' Mak), Komolov, Wacławczyk, Małkowski(75' Olszar) - Piech

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Marcin Robak bohaterem dzisiejszego widowiska, zawodnik Pogoni udowodnił wysoki kunszt strzelecki.
W trudnym położeniu GKS Bełchatów i jego trener, goście przybliżyli się do strefy spadkowej.

90+3'

90+1'
W pułapkę ofsajdową schwytany Zwoliński po zagraniu od Murawskiego.

90'
3 minuty dorzucone do drugiej części.

89'
Świetne uderzenie Komołowa z rzutu wolnego, z wielkim trudem strzał na rożny paruje Janukiewicz.

87'
Faul taktyczny w wykonaniu Basty, obrońca za ten czyn ogląda żółtą kartkę(pauza w następnym meczu ligowym).

86'
Delikatne strącenie piłki głową przez Zwolińskiego po dośrodkowaniu Murawskiego.

85'
Przewinienie w ataku Zwolińskiego, który próbował dotrzeć do centry Nunesa.

82'
5-2 w statystyce ilości celnych uderzeń w światło bramki.

81'
Piłka w trybuny po strzale Komołowa z dystansu, pomocnik dopadł do futbolówki wybitej przez blok defensywny.

80'
Mójta uderza w mur z rzutu wolnego, będzie rzut rożny.

79'
Mak faulowany na 20 metrze od bramki.

77'
Za ostry wślizg w nogi Olszara żółty kartonik ogląda Kamess.

75'
Olszar daje zmianę za Małkowskiego.

73'
Hat-trick Robaka !
Tak jak przy pierwszym rzucie karnym Robak umieszcza futbolówkę w prawym dolny rogu, jeszcze bliżej obrony był Zubas.

72'
Drugi rzut karny dla Pogoni.
Ręką w swoim polu karnym zagrywa Wacławczyk, który blokował uderzenie Robaka z rzutu wolnego.

71'
Sawala ukarany żółtą kartką za bezpardonowy atak na Zwolińskim.

70'
Pierwsze celne uderzenie Bełchatowa w tym meczu, autorem tego strzału Piech. Silne zagranie napastnika z daleka bez problemu łapie Janukiewicz.

68'
Za zmęczonego Janotę na boisko wchodzi Zwoliński.

67'
2-0
Marcin Robak pewnie egzekwuje karnego, snajper gospodarzy uderza w dolny prawy róg bramki, blisko skutecznej interwencji Zubas.

66'
Jedenastka dla Pogoni Szczecin.
Mójta fauluje rozpędzonego Janotę, sędzia wskazuje na wapno.

65'
Roszada w składzie gości. Rachwał schodzi z boiska, a w jego miejsce Mak.

63'
Zupełnie niecelna próba Rogalskiego z dalszej odległości, piłka po drodze odbija się od zawodnika gości i opuszcza boisko.

61'
Efektowny strzał Murawskiego z pół woleja po podaniu od Robaka, futbolówka minimalnie przeniesiona nad poprzeczką przez pomocnika.

58'
1-0
Nunes zagrywa na obieg do Murawskiego, ten decyduje się na błyskawiczne podanie w kierunku Robaka, który z 7 metrów umieszcza piłkę pod poprzeczką.

56'
Zblokowany strzał Rachwała z 18 metrów, zawodnik dopada do futbolówki wybitej przez obronę, chwilę później zaskoczyć bramkarza z dystansu postanowił Basta, ale futbolówka mija bramkę.

55'
Druga zmiana Pogoni. Kamess wchodzi w miejsce Frączczaka.

54'
Rachwał chyba nabawił się urazu w trakcie walki o górną piłkę.

52'
Zbyt mocna centra Komołowa z prawej strony, piłka po jego zagraniu opuszcza plac gry, od autu nową akcję wznowią gospodarze.

51'
Chaos w 16-tce Pogoni Szczecin, jednak piłkarze Bełchatowa nie potrafią wykorzystać błędu rywala.

49'
Żółty kartonik dla Matrasa za faul taktyczny na Piechu.

48'
Genialna interwencja Zubasa po przepięknym uderzeniu z 20 metrów Janoty w środek bramki, będzie korner.

46'
Robak niecelnie główkuje na bramkę po centrze od Nunesa.

46'
II połowa meczu.

46'
Zmiana. Nunes zastępuje na placu gry Akahoshiego.

45+4'
Koniec I części gry.

45+4'
Robak przed kapitalną okazją do zmiany wyniku, napastnika świetnym prostopadłym podaniem obsłużył Murawski, lecz Marcin Robak przegrywa pojedynek z Zubasem, który wyłapuje jego uderzenie.

45+2'
Podwójna próba skutecznego dośrodkowania Rudola, ale zawsze jego zagrania skutecznie przecina Flis.

44'
O 4 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip w I połowie.

43'
Zubas dobrze na przedpolu, bramkarz piąstkuje wrzutkę Murawskiego z rzutu wolnego na bok.

42'
Robak faulowany przez Zbozienia w niebezpiecznym miejscu, dobra okazja do dobrej centry dla zawodników gospodarzy.

40'
7-12 w statystyce ilości popełnionych fauli.

39'
Mójta leży na murawie po starciu z Akahoshim, japończyk nadepnął na stopę bocznego obrońcy.

38'
Przewinienie w ataku Małkowskiego, poszkodowany w tej sytuacji Murawski.

36'
Piech na pozycji spalonej, zawodnik wdaje się w polemikę z arbitrem za co zostaje ukarany żółtą kartką.

34'
Nieudana próba strzału z dystansu Murawskiego, piłka po jego kopnięciu w bezpiecznej odległości mija lewy słupek bramki.

33'
Wymuszona zmiana w składzie Bełchatowa. Za kontuzjowanego Trelę na plac gry wchodzi Zubas.

29'
Trela świetnie wychodzi do dośrodkowania Rogalskiego z rzutu wolnego, bramkarz w trakcie interwencji nabawił się urazu.
Zubas zaczyna rozgrzewkę.

27'
Piech strzela obok lewego słupka po centrze od Komołowa, snajper dobrze się uwolnił spod opieki Golli.

26'
Mocno niecelne uderzenie Mójty z ostrego kąta, futbolówka po tym zagraniu ląduje na trybunach stadionu w Szczecinie.

21'
55% - 45% w statystyce posiadania piłki.

20'
Piech strzela z woleja, futbolówkę ręką dotyka Matras, lecz tak jak w poprzednim przypadku sędzia nie decyduje się na przyznanie jedenastki gościom.

18'
Mocne dośrodkowanie Rudola z prawego skrzydła po podaniu od Akahoshiego, niestety dla niego żaden z jego kolegów nie dociera do tej centry.

16'
Mójta nieczysto powstrzymany przez Rogalskiego, kolejny rzut wolny dla GKS-u Bełchatów.

15'
Nakładka w wykonaniu Wacławczyka w środkowej strefie boiska.

13'
Rudol próbuje wrzucić piłkę w pole karne, lecz jego zagranie zostaje zblokowane na rożny.

12'
Trela uprzedza Frączczaka w drodze do odbitej piłki przez obronę gości, korner dla "Portowców".

10'
Zbozień przypadkowo kopnięty w nos przez Robaka, stoper Bełchatowa jest w tej chwili opatrywany przez sztab medyczny.

9'
Pierwszy ofsajd Pogoni Szczecin, w pułapkę schwytany Marcin Robak.

8'
Robak próbuje uruchomić efektownym zagraniem Akahoshiego, jednak do futbolówki szybciej dociera Trela.

6'
Matras nieprzepisowo atakuje rywala, rzut wolny dla gości.

5'
Przewinienie Rachwała w środku pola, od rzutu wolnego zawodnicy trenera Kociana.

3'
Goście reklamują zagranie piłki ręką przez Rudola, ale arbiter ignoruje ich protesty.

2'
Pogoń Szczecin już od pierwszych minut próbuje stosować atak pozycyjny.

0'
Zaczynamy pierwsze spotkanie 25 kolejki T - Mobile Ekstraklasy !

0'
W rundzie jesiennej lepsi byli goście, którzy na własnym stadionie pokonali swoich dzisiejszych rywali 1-0

0'
Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Jarosław Przybył.

0'
Ławka rezerwowa GKS-u Bełchatów: Zubas, Baran, Mak, Wroński, Późniak, Olszar, Telichowski

0'
Ławka rezerwowa Pogoni Szczecin: Kudła, Koj, Walski, Danielak, Nunes, Zwoliński, Kamess

*'
Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania T-Mobile Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów.
Początek o 18.00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online