Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz
1 : 2

Putnocky - Konczkowski, Malinowski, Helik, Oleksy - Babiarz(46' Visnakovs), Surma, Kowalski(65' Zieńczuk), Starzyński, Gigołajew - Kuświk(56' Efir)
Sandomierski - Wójcicki, Micael, Maric, Ziajka - Drygas, Majewskij, Pawłowski(77' Kamiński), Mica(73' Alawerdaszwili), Alvarinho - Barisic(62' Świerczok)

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Koniec meczu !

90+4'
Sandomierski ratuje swój klub przed utratą bramki, gracz w pięknym stylu broni kąśliwe uderzenie głową Zieńczuka, który zamykał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

90+2'
Zbyt głęboka centra Oleksego, futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza.

90'
4 minuty dłużej pograją dzisiaj zawodnicy obu ekip.

88'
Malinowski ukarany żółtą kartką za faul na Alvarinho.

86'
Kolejne przewinienie Alawerdaszwiliego, rzut wolny dla gospodarzy.

83'
Źółty kartonik dla Majewskija za ostry wślizg w nogi rywala.

80'
Efir bliski szczęścia, jego strzał głową minimalnie obok prawego słupka.

79'
Zagranie piłki ręką przez Drygasa.

77'
Kamiński daje zmianę za Pawłowskiego.

76'
6.248 widzów na stadionie w Chorzowie.

75'
Niecelny strzał Efira po wybiciu piłki z rzutu wolnego przez Zieńczuka.

73'
Zmiana. Alawerdaszwili zastępuje Micę.

69'
Strzał w trybuny Ziajki.

67'
Soczyste uderzenie z dalszej odległości Zieńczuka, ale dobrze na posterunku Sandomierski, który wyłapuje zagranie.

66'
W pułapkę ofsajdową został schwytany Jakub Świerczok.

65'
Ostatnia roszada w Chorzowie. Kowalski schodzi, a w jego miejsce Zieńczuk.

62'
Za Barisicia na plac gry wchodzi Świerczok.

61'
Putnocky pewnie przechwytuje wrzutkę Majewskija.

59'
Niecelne zagranie Alvarinho w stronę Pawłowskiego, od autu grę wznowią zawodnicy z Chorzowa.

56'
Michał Efir zmienia Grzegorza Kuświka.

53'
Niedana próba dośrodkowania w wykonaniu Drygasa, piłka opuszcza boisko.

48'
Zablokowana centra Kowalskiego, rzut rożny dla Ruchu.

46'
Zmiana w składzie gospodarzy. Visnakovs zastępuje Babiarza.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
1 minuta doliczona do I połowy.

44'
Konczkowski przed szansą na wyrównanie, ale nieczysto trafia w piłkę po zamieszaniu w polu karnym Zawiszy.

43'
Żółta kartka dla Drygasa za ostry wślizg w nogi Babiarza (zawodnik będzie pauzował 2 mecze).

41'
2-4 w statystyce ilości popełnionych fauli.

39'
Kolejny ofsajd Barisicia, rzut wolny dla gospodarzy.

38'
1-2 w statystyce ilości celnych strzałów.

36'
Gol kontaktowy !
Kuświk podaje w kierunku Kowalskiego, który sprytnie przepuszcza piłkę, do niej dociera Konczkowki i z bliskiej odległości pokonuje zaskoczonego Sandomierskiego.

34'
Sandomierski przechwytuje wrzutkę Konczkowskiego z prawej strony, zagranie trafia wprost w rękawice bramkarza.

33'
Groźne uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego, futbolówka o kilka metrów mija lewy słupek.

30'
0-2
Drygas mocno centruje z prawego skrzydła, futbolówkę nieudolnie wybija przed siebie Putnocky, na jego nieszczęście blisko znajduje się Barisic i posyła piłkę do pustej bramki.

25'
Kuświk minimalnie niecelnie z 10 metrów po podaniu od Gigołajewa, piłka mija lewy słupek bramki Sandomierskiego.

23'
0-1
Wzorcowo wykonany rzut wolny przez zawodników Zawiszy !
Mica posyła długie dośrodkowanie w pole karne, do zagrania dociera Drygas, który przedłuża piłkę w kierunku Micaela, a ten z paru metrów głową umieszcza piłkę w siatce.

22'
Sandomierski przejmuje dośrodkowanie Starzyńskiego w kierunku Kuświka.

20'
65% - 35% w statystyce posiadania piłki.

17'
Przewinienie w ataku Pawłowskiego, skrzydłowy nieprzepisowo powstrzymuje Oleksego.

16'
Zbyt głęboka centra w wykonaniu Babiarza, zagranie ląduje w rękawicach Sandomierskiego.

14'
Nieudany strzał Kuświka z kilkunastu metrów, futbolówka po jego kopnięciu opuszcza plac gry.

11'
Konczkowski dobrze blokuje Micę w walce o piłkę zagraną przez Drygasa.

7'
Dobra okazja Alvarinho, pomocnik otrzymał kapitalne podanie od Pawłowskiego, brazylijski piłkarz zbyt długo zastanawia się nad wykończeniem, jego strzał z 12 metrów zostaje zblokowany przez Malinowskiego.

5'
Drygas posyła długie prostopadłe podanie w kierunku Barisicia, jednak akcję skutecznie przerywa Konczkowski wybijając futbolówkę na aut.

2'
Pozycja spalona Barisicia.

0'
Zaczynamy mecz !

0'
Jesienią obie ekipy podzieliły się punktami, padł wtedy wynik 1-1

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Paweł Gil.

0'
Ławka rezerwowa Zawiszy Bydgoszcz: Kaczmarek, Alawerdaszwili, Predescu, Strąk, Kamiński, Pulhac, Świerczok

0'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Skaba, Grodzicki, Szyndrowski, Urbańczyk, Zieńczuk, Efir, Visnakovs

*'
Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania T- Mobile Ekstraklasy: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz.
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online