Wisła Kraków - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Buchalik - Burliga, Głowacki,Guzmics. Dudka - Uryga, Garguła(73.Barrientos) - Stilic, Jovic, Guerrier(57.Boguski) - Brożek(90.Stępiński)
Pilarz - Rymaniak, Sretenović, Polczak - Nykiel, Covilo, Kapustka, Dąbrowski(65.Ortega), Diabang(56.Wdowiak) - Budziński, Rakels(76.Jendrisek)

KONIEC'
Już nic się nie wydarzyło. Wisła wygrywa 2-1 w derbach Krakowa.

90'
Trzy minuty doliczone przez sędziego Marciniaka.

90'
Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Stępiński w miejsce strzelca drugiej bramki- Brożka.

89'
Boguski strzela z powietrza i znów Pilarz. Wcześniej Boguski przepuścił piłkę do Brożka.

87'
Jendrisek nie atakowany przez rywala podaje mu piłkę. Chyba wolałby grać teraz w Wiśle.

86'
Boguski prostopadle w pole karne, ale zbyt mocno aby ktokolwiek mógł przejąć tą piłkę.

83'
Barrientos źle przyjmował piłkę w polu karnym i przegapił moment na strzał.

81 '
Budziński z 12 metrów oddaje strzał i znów na wślizgu Głowacki.

78'
Czerwona kartka dla Kapustki
Brożek ucieka pomocnikowi Cracovii i zbliża się do bramki Pilarza. Młody gracz Pasów decyduje się na wślizg i nie trafia w piłkę. Cracovia w 10.

77'
Tym razem żółtą kartką ukarany Burliga. Już połowa graczy Wisły została ukarana indywidualnie, a ten mecz nie jest ostry.

76'
Ostatnia zmiana w zespole gości. Rakelsa zmienia Jendrisek.

73'
Barrientos zmienia Gargułę.

71'
Była okazja dla Wisły. Stilic wyszedł z Brożkiem i wypuścił napastnika na dobrą pozycję, Brożek z boku pola karnego uderzył płasko, ale piłkę trącił Pilarz i uratował Cracovię od straty bramki.

70'
Żółta kartka dla Dudki za faul na aktywnym po wejściu Hiszpanie.

68'
Ortega z 18 metra oddał strzał, blokuje wślizgiem Głowacki.

67'
Dudka zdecydował się na strzał z dystansu- dobrze Pilarz, który nie dał się zaskoczyć.

65'
Ortega zmienia Dąbrowskiego, który zagrał bardzo dobry mecz.

64'
Dużo walki teraz w środku pola. Nikt nie odpuszcza.

61'
Żółta kartka dla Polczaka za faul na Stilicu w niebezpiecznej strefie.

Stilic uderzył z wolnego .... poprzeczka. Pilarz nie zdążyłby wybronić tego strzału.

57'
Boguski za kontuzjowanego Guerriera.

56'
Pierwsza zmiana w meczu. Diabang zostaje zmieniony przez Wdowiaka.

55'
GOOOOOOOOOOOOOOL dla Cracovii
Szybka odpowiedź Cracovii. Nykiel w polu karnym dograł do Budzińskiego, ten oddał strzał wybroniony przez Buchalika, ale dobitka pomocnika Cracovii już skuteczna.

53'
GOOOOOOOOOOL dla Wisły
Stilic trąci piłkę do Brożka w polu karnym, a napastnik Białej Gwiazdy imitując cios karate uderza z całych sił. Piłka po rękach Pilarza ląduje przy słupku.

52'
Kolejna kartka w zespole gospodarzy. Garguła za zahaczenie Dąbrowskiego.

51'
Jovic ukarany żółtą kartką za faul na Rakelsie.

48'
Rakels ambitnie walczył o piłkę, ale nie zapobiegł jej wypadnięciu poza linię boczną.

46'
Rozpoczęli drugą połowę.

45'
Burliga uderzał stojąc tyłem do bramki- piłka metr obok bramki.

Sędzia Marciniak gwiżdże na przerwę.

44'
Dąbrowski z okolic 25 metra zdecydował się na płaski strzał. Dobrze spisał się Buchalik.

43'
Kapustka przeprowadził rajd środkiem pola i Uryga nie chciał przerywać gry, ale gdy piłkarz Cracovii zbliżał się do pola karnego jednak ściągnął rywala do parteru.

Żółta kartka dla Urygi.

41'
Przepychanka na boisku. Nykiel oraz Guerrier ukarani żółtymi kartkami.

39'
Całkiem niezła wrzutka Stilica i Guzmics powalczył o piłkę- od bramki Pilarz.

37'
Garguła nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

34'
Zbyt statycznie z przodu piłkarze Cracovii nie mają totalnie pomysłu na sforsowanie obrony Białej Gwiazdy.

31'
Nykiel nieodpowiedzialnie stracił piłkę i będzie rzut rożny dla Wiślaków.

Głowacki próbował uderzyć głową. Nie pozwolili na to obrońcy.

28'
Będzie rzut rożny dla Cracovii. Budziński wrzuca w poszukiwaniu Covilo- obrońcy wybijają tylko na 16 metr i Kapustka odważnie uderza- niewiele brakło.

26'
Znów uruchomiony Rakels- musiał cofnąć piłkę bo nie miał z kim grać.

23'
Budziński do Rakelsa za linię obrony, jednak bardzo niedokładnie i piłka wyszła z placu gry.

20'
Wisła przejęła kontrolę nad spotkaniem. Cracovia cofnęła się na swoją połowę i czeka na błąd rywala.

16'
GOOOOOOOOOOOL dla Wisły
Piękna akcja Wisły- trzy zagrania na jeden kontakt i Stilic w polu karnym po przyjęciu piłki trącił ją obok Pilarza. Gospodarze prowadzą w 70 derbach Krakowa na poziomie Ekstraklasy!

14'
Stilic nie zrozumiał się z Guerrierem. Źle dograł w pole karne i szybszy Pilarz.

12'
Niezrozumiałe zachowanie Głowackiego, który podbił piłkę głową w polu karnym i pozwolił oddać strzał Rakelsowi. Broni Buchalik.

10'
Po rzucie rożnym wykonywanym przez Stilica Diabang popędził z piłką, ale stracił ją na rzecz Guerriera.

8'
Diabang starał się zagrać prostopadle do Rakelsa, ale czujnie w defensywie Wiślacy.

5'
SŁUPEK WISŁY
Głowacki wygrał pojedynek powietrzny i piłka po jego strzale powoli zmierzała w stronę bramki. Pilarz popełnił błąd, ale skończyło się tylko na słupku.

4 '
Pierwszy rzut rożny dla Wisły. Rozegrany krótko.

2'
Źle przyjmował piłkę Głowacki, musiał wybić ją na aut.

1'
Pierwsza interwencja Pilarza- wyłapuje dośrodkowanie Głowackiego.

1'
Od środka zaczęli piłkarze Wisły. Mecz rozpoczął sędzia Szymon Marciniak.

0'
Piłkarze już na boisku. Wisła w swoich podstawowych strojach- czerwona góra i biały dół. Cracovia w kolorze błękitnym (czyżby nawiązanie do Pucharu Polski).

0'
Wszelkie środki bezpieczeństwa zostały zastosowane, jak wiadomo jest to tzw mecz podwyższonego ryzyka.

0'
A tak prezentuje się pierwsza jedenastka Cracovii:
Pilarz - Rymaniak, Sretenović, Polczak - Nykiel, Covilo, Kapustka, Dąbrowski, Diabang - Budziński, Rakels

0'
Oto skład desygnowany do gry przez trenera Moskala:
Buchalik - Burliga, Głowacki,Guzmics. Dudka - Uryga, Garguła - Stilic, Jovic, Guerrier - Brożek

0'
Już za kwadrans derby Krakowa.

0'
Zapraszamy na mecz Wisła Kraków - Cracovia na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online