Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Mateusz Bąk - Grzegorz Wojtkowiak, Rafał Janicki
Gerson, Jakub Wawrzyniak - Maciej Makuszewski, Ariel Borysiuk, Stojan Vranjes, Sebastian Mila(90+1 Piotr Wiśniewski) - Bruno Nazario(70'Kevin Friesenbichler), Antono Colak(58'Piotr Grzelczak)
Pavels Steinbors - Oleksandr Szeweluchin, Błażej Augustyn, Mariusz Magiera, Roman Gergel, Adam Danch - Erik Grendel(65'Dominik Sadzawicki), Rafał Kosznik, Robert Jeż (81'Rafał Kurzawa)- Łukasz Madej, Bartosz Iwan(61' Szymon Skrzypczak)

*'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na następne.

90+5'
Sędzia zakończył dzisiejszy mecz. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:0.

90+5'
Rzut rożny dla gości, ale piłka ląduje w rękach Bąka.

90+4'
Błąd obrońcy Górnika Zabrze. Grzelczak znalazł się w niezłej sytuacji, ale nie potrafił oddać groźnego strzału.

90+3'
gdańszczanie przejmują piłkę i pedzą na bramkę Górnika. Makuszewski w dobrej sytuacji strzela bardzo źle.

90+2'
Zabrzanie wymieniają podania na połowie Lechii.

90+1'
Wiśniewski zastępuje Mile. Jest to ostatnia zmiana w dzisiejszy meczu.

90'
Sędzia doliczył 5 minut do podstawowego czasu gry.

89'
Lewą stroną uciekał Grzelczak, Augustyn czysto odebrał mu piłkę.

89'
Złe zagranie Wawrzyniaka, który chciał zagrać na wolne pole do Makuszewskiego.

87'
Kolejna próba dośrodkowania Makuszewskiego i znowu dobrze ustawieni obrońcy.

86'
Augustyn minął kilku zawodników Lechii, w końcu został sfaulowany przez Borysiuka.

85'
Znowu Mila przebiegł z piłką kilkanaście metrów. Obrońcy dobrze interweniują. W odpowiedzi akcja Górnika. Dośrodkowanie Kosznika, główka w stronę bramki, ale metr obok niej.

84'
Mila faulowany w środkowej części boiska. Wojtowiak ponownie do Mili, ten strzela z woleja obok bramki.

84'
Górnik wychodził z szybkim atakiem, lecz Borysiuk zahamował tą akcje wybijając piłkę na rzut autowy.

83'
Zamieszanie w polu karnym, strzał z 16 metrów Grzelczaka blokowany. Kolejny rzut rożny.

82'
Friensebichler ścigał się z Szeweluchinem i wywalczył rzut rożny.

81'
Ostatni zmiana u gości.

81'
Makuszewski wpada w pole karne, próbował dośrodkować, ale piłka przelatuje obok bramki.

80'
Futbolówka wędruje z jednej połowy na drugą. Obie drużyny mają problemy z dobrymi podaniami w odległości 30 metrów od bramki przeciwników.

79'
Piłkę prowadził Friensebichler, który wywalczył rzut autowy na połowie rywali.

77'
Daleka piłka w stronę napastników Górnika, niedokładna. Zabrzanie nadal budowali akcję, ale dobrze wrócił się Grzelczak, który pomógł w obronie. Bąk dalekim wykopem wznawia grę.

75'
Tempo gry trochę spadło. Górnik wymienia podania na swojej połowie.

74'
Borysiuk ucierpiał w tej sytuacji i potrzebuje pomocy medycznej.

73'
Danch przejął futbolówkę i pędził w stronę bramki Bąka, jego szarżę zatrzymał Borysiuk za co otrzymał żółtą kartkę.

73'
Złe dośrodkowanie, ale piłka nadal w posiadaniu gospodarzy.

72'
Dobre zagranie w uliczke Mili do napastnika. Mamy rzut rożny.

71'
W między czasie druga zmiana w szeregach gospodarzy.

70'
Obrońcy Górnika wzrokiem odprowadzili piłkę wychodzącą za linie bramkową.

69'
Strata Zabrzan. Z kontratakiem wychodzili zawodnicy z Gdańska. Zatrzymał wszystko Danch. Otrzymał za to żółtą kartkę

68'
Jeż chciał dośrodkować. Dobrze interweniował Janicki.

67'
Zabrzanie powoli przejmują inicjatywę.

66'
Mamy kolejną zmianę u gości. Na boisku rzut rożny dla Górnika. W chaosie piłka trafia pod nogi Szeweluchina, ten jednak z bliska trafia obok bramki.

65'
Wawrzyniak w pole karne. Grzelczak był bliski przecięcia zagrania, jednak piłka ląduje w rękach bramkarza.

64'
Gra toczy się teraz głównie w środkowej części boiska.

62'
Górnik znajdował się na połowie gospodarzy. Grendel fauluje Wojtkowiaka i mamy kolejną żółtą kartkę.

62'
Pierwsze podanie w stronę Skrzypczaka, jednak uprzedził go obrońca.

61'
Pierwsza zmiana w drużynie gości.

61'
Mila traci piłkę na połowie Górnika. Ratuje sytuację faulem.

59'
Kolejny faul, tym razem faulującym był Augustyn, za co otrzymał żółtą kartę.

59'
Dośrodkowanie Mili. Strzał Wawrzyniaka w sam środek bramki.

58'
Pierwsza zmiana Colaka zastępuje Grzelczak.

58'
Makuszewski długo prowadził piłkę, w końcu został sfaulowany przez Jeża przy linii bocznej boiska

57'
Mamy przerwę w grze spowodowaną urazem Antono Colaka.

56'
Vranjes trafia w mur. Augustyn wybija na rzut autowy.

54'
Dobra próba zagrania Makuszewskiego. Obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo. Podanie w stronę Colaka, który został stratowany i mamy rzut wolny z odległości 27 metrów.

53'
Goście próbują atakować. Złe podanie Dancha. Grę wznowi Bąk.

53'
W odpowiedzi Lechia. Colak przewracając się próbował zgrać futbolówkę do kolegi z drużyny, jednak zrobił to niecelnie.

52'
Kosznik pakuje piłkę do bramki! Jednak sędzia odgwizdał spalonego.

51'
Wojtkowiak dwukrotnie wybija piłkę za linie bramkowa. Magiera po raz trzeci w narożniku boiska.

50'
Mimo odległości, Magiera oddaje dobry strzał. Dobra interwencja Bąka na rzut rożny.

50'
Gerson faulował Grendela daleko od swojej bramki.

49'
Złe zagranie Janickiego w obronie, jego koledzy zażegnali niebezpieczeństwo. Górnika dalej w posiadaniu.

48'
Nazario przetrzymał futbolówkę w narożniku. wywalczył rzut z autu, który wykonuje Wojtkowiak. Niedokładnie.

47'
Mila dośrodkowuje. Główka Makuszewskiego. łatwa piłka dla bramkarza Górnika Zabrze.

46'
Pressing gospodarzy kolejny raz przynosi skutki. Faulowany Wojtkowiak.

46'
Rozpoczęli. Pierwsza groźna akcja Lechii. Wawrzyniak w pole karne, jednak źle zagrywa.

Zawodnicy wybiegają na murawę. Za moment sędzia rozpocznie drugą część spotkania.

Zdecydowanie lepsze wrażenie po 45 minutach zostawili zawodnicy Lechii Gdańsk.

45+1'
Sędzia zakończył pierwszą połowę.

45+1'
Kolejne dobre zagranie tym razem do Colaka. Sędzia podnosi jednak chorągiewkę.

45'
Dobre podanie do Nazario, który wgrywa piłkę w pole karne. Dobrze wychodzi Steinbors, przechwytując to zagranie.

44'
Kosznik kolejny raz fauluje Wojtkowiaka, na jego szczęścia sędzia nie pokazuje mu drugiej żółtej kartki.

43'
Pressing gospodarzy. Szeweluchin wybija futbolówkę poza plac gry.

42'
Piłka trafia na głowę Janickiego, ten groźnie strzela, niewiele zabrakło.

42'
Mila będzie dośrodkowywał z ok. 35 metrów.

41'
Szarża Colaka zatrzymana faulem przez Błażeja Augustyna.

40'
Szybka akcja gospodarzy. Mila wygania Makuszewskiego do rogu boiska, ten dogrywa do środka i jeden z zawodników Lechii oddaje strzał, ponownie niecelnie.

39'
Kolejny błąd Augustyna. Dośrodkowanie Colaka. Ląduje w rękach Steinborsa.

38'
Kolejny strzał ląduje w rękach Bąka.

38'
Akcja Górnika zakończona strzałem prosto w ręce Bąka. Tym razem gospodarze wychodzą z kontrą. Gerndel przejmuje piłkę. Teraz Zabrzanie na połowie podopiecznych trenera Brzęczka.

36'
Lechia wychodzi z kontrą, złe zagranie Makuszewskiego, ale gospodarze nadal w posiadaniu. Borysiuk do Wawrzyniak ten wywraca się w polu karnym, sędzi każe grać dalej.

36'
Dośrodkowanie Jeża za krótkie.

35'
Tym razem ostre wejście Janickiego. Żółta kartka.

34'
Colak! Kolejny kiks Augustyna, który nie trafia w piłkę. Ta trafia do Colaka, oddaje strzał prosto w Steinborsa.

33'
Rzut wolny dla Lechii z 40 metrów. Dośrodkowanie Mili w stronę Colaka. Colak nie był wstanie skierować piłki w stronę bramki.

32'
Kiks obrońcy z Zabrza, nikt nie wykorzystał jego pomyłki. Ostre zagranie Kosznika. Sędzia bez wahania pokazuje żółtą kartke.

30'
Wawrzyniak próbował zagrać do Borysiuka, niestety dla gospodarzy piłka opuściła boisko.

29'
Zawodnicy trenera Brzęczka uspokoili trochę grę.

28'
Jednak strata. Próba dośrodkowania Wawrzyniaka, wyszedł mu z tego bardziej strzał, który nie wiele minął bramkę.

27'
Zawodnicy gości zaczynają grać agresywniej, co przynosi skutki, wymieniają podania na połowie gospodarzy.

26'
Danch chciał zagrać długą piłkę do napastnika, ta trafia w ręce Bąka.

24'
Pressing Lechii przynosi skutki. Podanie do Makuszewskiego, ten strzela z dobrej pozycji. Niecelnie.

24'
Tym razem próba dośrodkowania Wawrzyniaka, dobrze blokuje to Augustyn.

23'
Makuszewsi atakowany przez rywali. Nie dał sobie odebrać piłki. Dośrodkowanie Colaka bardzo niedokładne.

22'
Mieliśmy rzut rożny. Z kontrą wyszli gospodarze. Niestety dla nich faulowali.

21'
Błąd obrońców Lechii! Piłka trafia pod nogi Madeja. Ten oddaje strzał z ostrego konta. Dobra interwencja Bąka.

20'
Gospodarze "siedzą" na zawodnikach z Zabrza. Kolejne dośrodkowanie i nie pewna interwencja Steinborsa, bez konsekwencji.

19'
Górnikowi udało się jednak przejął piłkę. Jednak dobra interwencja Borysiuka. W odpowiedzi szybka akcja Lechii, strzał Makuszewskiego, jednak prosto w bramkarza.

18'
Goście znowu szybko tracą posiadanie. Danch ma problemy z przyjęciem piłki.

17'
Piłkarze Lechii cały czas na połowie Górnika Zabrze. Vranjes oddaje strzał, ale wysoko nad bramką.

16'
Kolejne dośrodkowanie, tym razem Wojtkowiaka. Znowu niecelnie, Wawrzyniak nie był wstanie opanować futbolówki. Grę wznowi Steinbors.

15'
Dośrodkowanie w pole karne. Nad głową Nazario.

14'
Goście w końcu są wstanie dłużej utrzymać się przy piłce na połowie Lechii. Lecz niedokładnie zagrywa Madej i gre wznawia Bąk.

13'
Gospodarze nie potrafią jednak wykorzystać nieporadności przeciwników.

13'
Nerwowo wymieniają podania zawodnicy Górnika co powoduje straty.

12'
Lechia chciała iść za ciosem, ale zły strzał Borysiuka.

10'
GOL!!! Colak! Włączył się w akcje ofensywną Jakub Wawrzyniak. Dośrodkował przed pole karne, tam był Makuszewski, który znalazł Colaka. A ten z pięciu metrów pakuje piłkę do siatki.

9'
Szybka akcja gospodarzy. Dobre podanie do Colaka, który zgasił piłkę klatką piersiową. Niestety dla Lechii obrońca wybił futbolówkę.

9'
Szarża Makuszewskiego zakończona stratą.

8'
Kontratak Górnika Zabrze. Na pozycji spalonej jeden z zawodników gości.

7'
Dalekie podanie do Colaka, lecz ten źle odegrał.

6'
Próba zbudowania ataku przez Górnik, ale zawodnicy tracą piłke.

5'
Pierwsze dośrodkowanie gospodarzy. Dobra interwencja Augustyna.

5'
Rzut wolny dla Lechii w środkowej częsci boiska po faulu na Makuszewskim.

4'
Tym razem dobrze interweniują obrońcy.

4'
Zamieszanie w polu karnym. Gry wydawało się, że zawodnicy gości wybiją piłkę przejął ją Mila i mamy kolejny rzut rożny.

3'
Makuszewski wywalczył rzut rożny.

3'
Lechia na połowie Górnika. Mila piętą do Colaka, ale dobra interwencja Szeweluchina.

2'
Obrońcy Lechii wymieniają podania.

1'
Rozpoczęli goście, ale szybko w posiadaniu Lechii. Pierwsza akcja kończy się nie powodzeniem. Jeż oddala zagrożenie.

1'
Pan Daniel Stefański gwiżdże po raz pierwszy.

0'
Obie drużyny już na murawie, za chwile rozpoczniemy widowisko.

0'
Rezerwowi Górnika: Grzegorz Kasprzik, Rafał Kurzawa, Konrad Nowak, Dominik Sadzawicki, Seweryn Gancarczyk, Szymon Skrzypczak, Dzikamai Gwaze.

0'
Rezerwowi Lechii: Łukasz Budziłek, Piotr Grzelczak, Mateusz Możdżeń, Mavroudis Bougaidis, Piotr Wiśniewski, Adam Buksa, Kevin Friesenbichler.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn

0'
Witamy. Wszystkich zamierzających śledzić naszą relajce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online