Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 0

Zajac – Górkiewicz, Konieczny, Staňo, Tomasik – Sokołowski, Deja, Iwański, Chmiel(78.Malinowski) – Śpiączka(46.Demjan), Korzym(67.Chrapek)
Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Popkhadze – Grzyb, Pazdan – Mackiewicz(90.Tymiński), Gajos, Dzalamidze(83.Savitsky) – Piątkowski.

KONIEC'
Był to gol na wagę zwycięstwa. Sędzia Raczkowski kończy mecz.

90+4'
GOOOOOOOOOOOOOOL dla Podbeskidzia
Demjan świetnie znalazł się w polu karnym i dobrze przyjął płaską piłkę, minął Drągowskiego i wpakował ją do pustej bramki.

90+1'
Drągowski ogląda żółtą kartkę za spowalnianie gry.

90'
Cztery minuty doliczone.

90'
Tymiński za Mackiewicza. Probierz łata dziurę w obronie.

88'
Pazdan sfaulował rozpędzającego się Chrapka.
Druga żółta kartka dla obrońcy Jagi, która gra w 10.

Iwański z bardzo dobrej pozycji wprost w mur.

86'
Savitsky dograł do Piątkowskiego, ale dogoniony przez obrońców oddał strzał w Zajaca.

83'
Savitsky zmienia Nikę Dzalamidze.

82'
Popkhadze trafiony w rękę w polu karnym, ale sędzia Raczkowski nie zdecydował się podyktować karnego.

79'
CHRAPEK UDERZA I PO RĘKACH DRĄGOWSKIEGO PIŁKA ODBIJA SIĘ OD SŁUPKA.

78'
Malinowski zmienia Chmiela.

76'
Chmiel z główki. Prosto w Drągowskiego.

73'
Tarasovs do Piątkowskiego, który przełożył piłkę na lewą nogę i sprzed szesnastki uderzył po krótkim słupku. Pewnie Zajac.

71'
Rzut rożny wywalczony przez Chmiela. Iwański źle.

67'
Grzyb otrzymuje karę indywidualną za faul na Demjanie.
Żółta kartka.

67'
Chrapek zmienia Korzyma. Wymieniony cały napad Podbeskidzia.

65'
Zajac ratuje Bielsko przed stratą bramki. Piątkowski nie był na spalonym i pędził na bramkę, ale pierwszy przy piłce jednak goalkeeper gospodarzy.

63'
GAJOS UDERZA W POPRZECZKĘ Z 3 METRÓW. Był jednak na spalonym. Jak on tego nie strzelił. Miał pustą bramkę po podaniu Piątkowskiego.

61'
Tarasovs fauluje dobrze zastawiającego się Demjana około 30 metrów przed bramką.

Iwański tym razem celnie i niezbyt pewnie Drągowski poza plac gry.

59'
Modelski wrzuca wprost w ręce Zajaca.

58'
Mackiewicz niedokładnie dośrodkowuje. Chwilę wcześniej Piątkowski za długo zastanawiał się co zrobić z piłką- mógł oddać strzał.

56'
Chwilowy zastój w grze. Zawodnicy zbierają siły na ostatnie pół godziny meczu.

53'
Dużo energii ma Demjan od wejścia na boisko. Chęci nie przekładają się na dobre zagrania. Teraz za mocno do Korzyma.

51'
Piątkowski marnuje dobrą sytuację po błędzie Deji. Znów nie dostrzega lepiej ustawionych partnerów.

50'
Demjan ładnie uwolnił się obrońcy i zwiódł go w polu karnym. Dośrodkowuje, ale Tarasovs wybija na rzut rożny.

48'
Iwański uderza- znów zbyt lekko.

47'
Bardzo nerwowo w obronie Drągowski, złe wybicie i Korzym z Chmielem mogli lepiej to wykorzystać.

Jeszcze Tomasik wbiega z piłką w pole karne i nie zostaje dopuszczon do wrzutki.

46'
Zaczynamy!

46'
Demjan od początku drugiej połowy zmienia Śpiączkę.

45+2'
Sędzia Raczkowski wzywa piłkarzy obu drużyn na przerwę.

45+1'
Piątkowski uderza ze skraju pola karnego. Dobrze Zajac.

44'
Dobra akcja Chmiela i wrzutka ale minimalnie za wysoko na Śpiączkę.

40'
Żółta kartka dla Popkhadze za kopnięcie Chmiela. Rzut wolny z niebezpiecznej odległości.

Tym razem fatalnie wykonany wolny przez Iwańskiego. Bez siły i w sam środek.

38'
Baaaaaaaaaardzo daleki wrzut z autu Sokołowskiego na głowę Koniecznego. Piłka ląduje na górnej siatce bramki.

35'
Śpiączka raz za razem leży na boisku, nie oszczędzają go gracze z Białegostoku.

30'
Drągowski pod presją wybija na aut.

28'
Popkhadze ładnie uderzył lewą nogą, Zajac z największym trudem.

27'
Chmiel z 16 metrów w środek bramki.

26'
Śpiączka próbował technicznym strzałem, obok bramki, ale Podbeskidzie coraz częściej pod bramką Jagi.

24'
MACKIEWICZ! DObrze wyprowadzona kontra przez Jagę. Mieli przewagę- trzech na dwóch i Mackiewicz na lewej stronie pola karnego oddaje strzał- miał miejsce, czas... strzał bardzo niedokładny.

22'
Deja!!! Dobry strzał z dystansu i z największym trudem Drągowski- zdążył przed dobitką Korzyma.

20'
Dobrze spychany do narożnika boiska Korzym przez Tarasovsa.

18'
Tylko Tarasovs dzielił Śpiączkę od bramki Drągowskiego, więc go sfaulował.

16'
Rzut wolny dla gospodarzy. Z około 30 metrów.

13'
Będzie rzut rożny dla Podbeskidzia.

Piłka przetoczyła się przez pole karne,nie było większego zagrożenia.

11'
Żółta kartka dla Iwańskiego za faul taktyczny.

9'
Pazdan ukarany żółtą kartką.

8'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpieli zawodnicy obu drużyn po starciu w powietrzu.

7'
Piłka w siatce Podbeskidzie, ale nie ma gola. Mackiewicz dobrze zagrał do Dzalamidze, ten pokonał Zajaca, ale był na spalonym i sędzia podjął słuszną decyzję.

3'
Spokojny początek spotkania.

1'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Podbeskidzie - Jagiellonia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online