Piast Gliwice - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Jakub Szmatuła - Paweł Moskwik, Kornel Osyra, Csaba Horvath, Hebert - Adrian Klepczyński, Konstantin Vassiljev(63'Bartosz Szeliga), Radosław Murawski, Gerard Badia(83'Kędziora) - Kamil Wilczek, Sasa Zivec
Vytautas Cerniauskas - Leandro Dos Santos(90'Klemenz), Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak, Paweł Golański - Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Nabil Aankour(46'Luis Carlos), Olivier Kapo - Jacek Kiełb, Rafael Porcellis(87'Pilipczuk)

*'
Piast Gliwice - Korona Kielce 1:2. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

90+3'
Końcowe minuty nie wpłyneły już na końcowy rezultat. Sędzia zakończył dzisiejsze spotkanie

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

90'
Zmiana w szeregach gości.

86'
Szeliga zagrywa w pole karne do Wilczka. Napastnik Piasta uderza na bramkę. Udaną paradą popisał się Cerniauskas.

83'
Kędziora w miejsce Badi.

82'
Dobra akcja Liusa Carlosa. Zawodnik ominął bramkarza, ale zagrał za daleko i nie był wstanie dobiec do piłki.

80'
Gol!!! Kapitalne uderzenie Leandro w okienko bramki Szmatuły!

78'
Rzut rożny. Zamieszanie w pole karnym. Piłkę z linii bramkowej wybija bramkarz Korony!

77'
Zivec! Zawodnik gospodarzy wbiegł w pole karne. Znalazł się w dobrej okazji do pokonania bramkarza gości. Popełnił jednak błąd i za daleko wypuścił sobie futbolówkę.

74'
Rzut wolny dla Piasta i znowu piłka trafia do Wilczka, który tym razem jest na spalonym.

73'
Osyra dyskutuje z sędzią, za co otrzymuje żółtą kartkę.

72'
Gol!!! Kiełb bez błędnie wykonuje rzut karny i mamy remis.

71'
Karny dla Korony!Carlos powalony w polu karnym przez Osyrę.

70'
Wilczek dobrze główkuje. Cerniauskas broni strzał Wilczka, chociaż trzeba przyznać, że zrobił to na raty.

69'
Szeliga brutalnie faulowany. Rzut wolny z kilkudziesięciu metrów.

66'
Duże ożywienie w grze wprowadził wprowadzony po przerwie Lui Carlos.

65'
Dos Santos płasko wgrywa piłkę w pole karne. Kolejny raz ta akcja nie przynosi korzyści jego drużynie.

63'
Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Szeliga w miejsce Vasiljeva.

60'
Szmatuła ratuje swój zespół! Strzał Kapo obroniony przez bramkarza Piasta.

60'
Po dośrodkowaniu Luisa Carlosa, ręka zagrywa Horvath!

57'
Golański przerwał groźną kontrę za co otrzymał pierwszą w dzisiejszym meczu żółtą kartke.

54'
Jovanović biegł z piłką kilkanaście metrów. Zdecydował się na strzał z ok. 18 metrów, który mija bramkę. To było bardzo dobre uderzenie.

53'
Strzał Fertovsa nie sięga celu.

53'
Kapo przejął piłkę, wbiegł z nią w pole karne. Niestety dla gości stracił ją.

51'
Dos Santos zagrał płasko w pole karnem jednak nikt nie był wstanie przeciąć tego zagrania. W posiadaniu futbolówki gospodarze.

48'
Przepraszamy za opóźnienia w naszej relacji, ale mamy drobne problemy techniczne.

47'
W przerwie nastąpiła jedna zmiana.

46'
Sędzia rozpoczyna druga połowę spotkania.

Lepsze wrażenie robili zawodnicy Korony, jednak to Piast prowadzi.

45+1'
Sędzia zakończył pierwsza połowę spotkania.

45+1'
Dwa dośrodkowania Golańskiego. Nie przyniosło skutku.

45'
Jedna z ostatnich akcji gości, kończy się nie powodzeniem.

44'
Kolejne fatalne zagranie Golańskiego, który wykonywał rzut wolny, zagrał jednak zbyt krótko.

44'
Kapo faulowany 45 metrów od bramki Gliwiczan.

43'
Kelpczyński wykonuje rzut z aut na wysokosci pola karnego gości. Nic groźnego jednak z tego nie wynika. Furbolówka w rekach bramkarza.

42'
Chaos w polu karnym. Piłka spada pod nogi Klepczynskiego, który oddaje fatalny strzał.

41'
Teraz Wilczek faulowany na połowie podopiecznych trenera Tarasiewicza.

40'
Golański dalekim dośrodkowaniem chciał obsłużyć Dejmka, ale zagrał zbyt mocno.

40'
Leandro faulowany przy linii środkowej.

39'
Kielczanie spokojnie budują swoja akcję chcąc doprowadzić do wyrównania. Piast zamknięty na swojej połowie.

36'
Gol!!! Wilczek! Moskwik dośrodkowuje idealnie na głowę Wilczka, który nie ma problemów z pokonaniem bramkarza.

36'
Próba szybszej akcji Piasta. Obrońcy z Kielc oddalają zagrożenie.

35'
Korona teraz spokojnie wymienia podania na swojej połowie. Za moment podanie w stronę Kapo, który jest na pozycji spalonej.

34'
Kiełb w pole karne w stronę Porcellisa. Szmatuła wychodzi jednak z bramki i przechwytuje dośrodkowanie.

33'
Kiełb uderzył futbolówkę, która odbiła się od muru i mamy kolejny rzut rożny. Kolejne złe wykonanie Golańskiego.

32'
Porcellis faulowany 40 metrów przed bramką Piasta.

32'
W końcu ryzyko podjął Wasilijev, ale jego podanie nie znalazło adresata.

31'
Piast spokojnie wymienia podania. Wydaje się, że zawodnikom przede wszystkim zależy na tym, aby nie stracić piłki.

30'
Próba dalekiego zagrania Vasilijewa, zakończona nie powodzeniem.

29'
Dośrodkowanie Golańskiego wyłapuje Szmatuła.

28'
Kapo przebiegł z piłką kilkanaście metrów, oddał strzał, który był blokowany. Rzut rożny dla Korony.

26'
Dejmek dobrze zagrał w pole karne, lecz kolejny raz obrońcy spisali się bez zarzutu.

25'
Porcellis faulował Murawskiego na połowie gospodarzy.

24'
Kiełb dośrodkowuje. Szmatuła nie miał problemów ze złapaniem tej piłki.

23'
Golański próbował dośrodkowania, ale dobrze interweniowali obrońcy.

22'
Dobra akcja Piasta. Wilczek miał szanse na dobre uderzenie, ale zmarnował tą szanse.

20'
Nic groźnego jednak z tego nie wynikneło.

19'
Rzut z autu dla Korony na wysokości pola karnego gospodarzy.

19'
Lepszy moment Korony, która utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

18'
Dobre podanie do Wilczka, ten jednak na spalonym.

17'
Rzut wolny dla Piasta.

16'
Gliwiczanie budują następną akcję.

15'
Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Kiełb.

15'
Szybka akcja Piasta,jednak znowu nieskutecznie.

14'
Zivec wysunął piłkę przed pole karne do Vassiljeva. Estończyk uderzył obok prawego słupka bramki Cerniauskasa.

12'
Piast wymienia podania na swojej połowie.

10'
Rzut wolny dla Korony w odległości 30 metrów od bramki. Główka napastnika ląduje w rękach bramkarza.

9'
Złe zagranie Vassiljeva. Gliwiczanie stracili futbolówkę.

8'
Jovanovic próbował zagrania w stronę kolegów wbiegających w pole karne. Zagrał jednak zbyt mocno.

6'
Żaden zespół nie może przejąć inicjatywy.

4'
Trwa walka w środkowej części boiska.

3'
Zivec! Pierwsza setka Piasta. Dobre zgranie główką do Ziveca, który znalazł się w dobrej sytuacji. Bramkarz obronił jego strzał.

2'
Piłka krąży pomiędzy obrońcami Piasta.

1'
Pierwsza próba dalekiego podania do napastników przez graczy Korony. Tym razem niecelnie.

1'
Obie drużyny na murawie i sędzia gwiźdże po raz pierwszy.

0'
Arbitrem dzisiejszego pojedynku będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy.

0'
Rezerwowi Piasta: Rusov, Kędziora, Jurado, Hanzel, Podgórski, Mokwa, Szeliga.

0'
Rezerwowi Korony: Małecki, Pylypchuk, Klemenz, Cebula, Carlos, Quattara, Matulka.

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Piast - Korona na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online