Liverpool - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester United
1 : 2

Mignolet – Can, Skrtel, Sakho – Lallana (46' Gerard), Henderson, Allen, Moreno (65' Balotelli) – Sterling, Coutinho – Sturridge.
De Gea – Valencia, Smalling, Jones, Blind (90+4' Rojo) – Carrick – Mata, Herrera (83' Falcao), Fellaini, Young (55' Di Maria) – Rooney.

Mecze na żywo: Liverpool - Manchester United

90+5'
Koniec meczu! Manchester pokonał Liverpool 2:1.

90+4'
Rojo zastąpił Blinda.

90+4'
Nie ma gola! Mignolet obronił znakomicie strzał Rooneya!

90+3'
Rzut karny dla Manchesteru!

90+2'
Do końca meczu 120 sekund.

90'
Rozpoczął się doliczony czas gry.

86'
Liverpool stara się atakować, aby wywalczyć punkt.

83'
Falcao zastąpił Herrerę.

80'
Mało ciekawego dzieje się na boisku.

75'
Balotelli uderzał z rzutu wolnego, ale piłka odbiła się od muru.

69'
Goool! 1:2! Sturridge z prawej strony pola karnego zmieścił piłkę w krótkim rogu bramki De Gei i jest gol kontaktowy.

67'
Balotelli ukarany żółtą kartką.

65'
Balotelli zastąpił Moreno.

64'
Manchester ma przewagę.

61'
Mogło być groźnie. Di Maria wpadł w pole karne, ale jego zagranie do Rooneya był za plecy i Anglik nie doszedł do piłki.

59'
Goool! Mata, cudowny gol! Di Maria znakomicie zagrał do Maty, a ten efektownymi nożycami pokonał Mignoleta. 2:0 dla Manchesteru!.

58'
Tak wyglądał faul Gerrarda.

56'
Brzydki faul Jonesa. Żółta kartka. Ma szczęście zawodnik Manchesteru, że nie otrzymał czerwonej kartki.

55'
Di Maria zastąpił Younga.

52'
Mogło być groźnie pod bramką gości, ale piłkarzom Liverpoolu zabrakło zimnej krwi i nic z tego nie wyszło.

49'
Manchester stara się atakować.

47'
Herrera ukarany żółtą kartką.

46'
Coś niesamowitego! Czerwona kartka dla Gerrarda za brutalny faul!

46'
Gerrard zastąpił Lallanę.

46'

45+2'

45+2'
Carrick zdecydował się na strzał z dystansu, ale Mignolet nie dał się zaskoczyć.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

40'
Lepszy okres gry Liverpoolu.

35'
Sturridge znakomicie zagrał do Lallany, a ten z piętnastu metrów uderzył tuż obok słupka. Powinien być remis.

32'
Manchester utrzymuje się przy piłce. Nic jednak z tego nie wynika od dłuższego czasu.

27'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piętą zagrywał Jones. Piłka opuściła boisko.

26'
Prostopadłe zagranie do Stuttodge'a, ale De Gea dobrze wyszedł z bramki i wybił piłkę.

26'
Goście dłużej utrzymują się przy piłce.

23'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

19'
Żółta kartka dla Allena.

17'
Sturridge uderzał z linii bocznej pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

16'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Manchester.

14'
Goool! Mata znakomicie wybiegł do prostopadłego podania i strzałem z prawej strony pola karnego w długi róg umieścił piłkę w siatce

11'
Fellaini strącił piłkę głowę i szukał Rooneya,ale ten nie doszedł do niej i obyło się bez zagrożenia.

7'
Jak na razie żadna ze stron nie zyskała przewagi.

4'
Dobra akcja Liverpoolu prawą stroną boiska, ale szybszy był De Gea i złapał piłkę.

2'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Liverpoolu, niezbyt pewnie z bramki wyszedł Mignolet, ale obyło się bez zagrożenia.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli goście.

0'
Piłkarze są już na murawie.

0'
Rezerwowi Liverpoolu: Brad Jones, Glen Johnson, Kolo Toure, Steven Gerrard, Rickie Lambert, Lucas Leiva, Mario Balotelli.

0'
Rezerwowi Manchesteru United: Victor Valdes, Rafael da Silva, Marcos Rojo, Angel di Maria, Radamel Falcao, Adnan Januzaj, Andreas Pereira.

0'
Mecz Liverpool - Manchester United na żywo od godziny 14:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online