Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

RELACJA LIVE Z MECZU LEGIA - JAGIELLONIA -> KLIKNIJ

93'
KONIEC MECZU

90'
Bonecki za Piątka. Sędzie doliczył 3 minuty.

89'
Gevorgyan za Vasco

87'
Masłowski żółta kartka

84'
Masłowski otrzymał piłkę przed pole karne i technicznym strzałem zmieścił piłkę w lewym rogu bramki Rodicia.

84'
Masłowski 3:1 !

81'
Abwo strzela gola po doskonałym podaniu Piecha w pole karne. Bramka Piecha stadiony świata ! Asystował Abwo. Co wyrabia ta dwójka w końcówce spotkania.

80'
3:0 !! Zawisza na kolanach !

79'
2:0 !!!!!!!!

79'
Kolejna akcja Zagłębia. Strąk na posterunku.

77'
Kaczmarek zdjął piłkę z głowy Piecha po dośrodkowaniu Abwo.

75'
Strzał Dudka zza pola karnego bez problemu broni Rodić.

73'
Szansa Piecha! Otrzymał dokładne podanie od Piątka, ale jego strzał broni Kaczmarek.

71'
Abwo za Curto

69'
Żółta kartka dla Rymaniaka

69'
Dudek niecelnie ! Pachnie golem wyrównującym !

67'
Trwa wymiana ciosów. Fantastyczna okazja dla Zagłębia na podwyższenie wyniku... wciąż 1:0

65'
Arbiter miał okazję podyktować 2 rzuty karne dla jednej jak i dla drugiej druzyny

63'
Zawisza w natarciu ! Niestety sporo niedokładności.

61'
Indywidualna akcja Lewczuka, strzał zablokowany.

59'
Od dłuższego czasu Zawisza prowadzi grę lecz bez rezultatów.

57'
Tragiczny mecz w wykonaniu Carlosa.

55'
Rzut rożny dla Zagłębia po akcji Rymaniaka.

51'
Otwarta gra obu zespołów z pominięciem środka pola.

48'
W szeregi Zagłębia wkrada się sporo niedokładności.

47'
Vasco cóż za akcja !!! Jeszcze lepiej Rodić.

46'
Zaczyna Zawisza

45'
Zagłębie podobnie jak w zeszłym sezonie, kiepska runda jesienna natomiast na wiosnę to zupełnie innym zespół. Zawisza ewidentnie złapał zadyszkę. Czekamy na drugą połowę.

45'

42'
Piłkarze Zawiszy wciąż bez sytuacji bramkowej. Fragment niedokladnej gry obu zespołów.

37'
Zagłębie w ciągłym ataku. Zawisza wyczekuje na kontrę.

35'
Vidanov w pole karne, mało brakowało a Adrian Błąd strąciłby piłkę.

33'
Skrzyński żółta kartka

32'
Zagłębie gra ciekawą i fajną dla oka piłkę. Strzał Kwieka z ostrego kąta nad bramką.

29'
Strzał Curto z 18 metra. Pewnie Kaczmarek.

28'
Fragment spokojnej gry Zagłębia, to oni rozgrywają a Zawisza się przygląda.

25'
Próby Zawiszy strasznie niedokładne i chaotyczne.

23'
Zagłębie idzie za ciosem ! Rzut rożny.

21'
Po świetnej wrzutce z rzutu wolnego, niepilnowany Guldan głową kieruje piłkę do siatki. Kaczmarek bez szans.

20'
GOOOOOOOOl ZAGŁĘBIE

19'
Strzał Carlosa z 18 metra w środek bramki.

14'
Kontra Zagłębia. Paweł Strąk na posterunku.

12'
Zmiana ról. Teraz to Zawisza rozgrywa piłkę a Zagłębie czeka na swojej połowie.

9'
Obie ekipy próbują zdominować środek pola.

7'
Świetna próba Zagłębia. Piątek za mocno do Piecha w polu karnym.

5'
Obrona Zawiszy spokojnie radzi sobie z próbami rozegrania Zagłębia.

2'
Akcja Zagłębia. Strzał Kwieka zza 16 metra niecelny.

2'
Zagłębie spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

1'
Rozpoczyna Zagłębie !

0'
Piłkarze już na boisku. Zaraz zaczynamy !

0'
Rezerwowi Zagłębie : Dominik Hładun, Sebastian Bonecki, David Abwo, Łukasz Janoszka, Damian Kowalczyk, Miłosz Przybecki.
Rezerwowi Zawisza : Andrzej Witan, Damian Ciechanowski, Wahan Gevorgyan, Hermes, Piotr Petasz, Paweł Wojciechowski, Łukasz Nawotczyński.

0'
Spotkanie poprowadzi sędzia z Warszawy Paweł Raczkowski.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online