Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 4

Zajac - Horoszkiewicz, Stano, Kolcak - Pazio, Kołodziej(46' Sloboda) , Deja(66' Demjan), Lenartowski, Tomasik - Chmiel(46' Malinowski) - Korzym
Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec(78' Furman), Guilherme(73' Kosecki), Masłowski(78' Pinto), Kucharczyk - Saganowski

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa

90+2'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'

90+2'
Demjan nieudolnie próbował wykończyć podanie od Korzyma, futbolówka opuszcza pole karne.

89'
2 minuty doliczone do czasu gry w drugiej części.

86'
1-4
Koronkowa akcja podopiecznych Henninga Berga.
Jakub Kosecki umieszcza piłkę do pustej bramki po kapitalnym prostopadłym podaniu od Kucharczyka. Po raz kolejny zawiodła linia defensywna gospodarzy.

84'
1-3
Zamieszanie w polu karnym Legii wykorzystuje Maciej Korzym, który płaskim uderzeniem niemal z miejsca w dolny lewy róg bramki nie daje szans bramkarzowi gości.

82'
Głęboka centra Malinowskiego, piłka nie znajduje adresata.

81'
Lewczuk przerywa wrzutkę Pazio. Korner dla Podbeskidzia.

80'
Piękny strzał z wewnętrznej stopy Malinowskiego, podkręcone uderzenie z największymi problemami na rożny odbija Kuciak.

78'
Podwójna zmiana dokonana przez trenera Berga.
Masłowskiego zmienia Pinto.
Furman w miejsce Jodłowca.

77'
Celne uderzenie Tomasika z kilkudziesięciu metrów, lecz piłka po jego kopnięciu nie stwarza największego problemu Kuciakowi.

73'
Zmiana u gości. Jakub Kosecki melduje się na boisku, zastępuje na nim Guilherme.

70'
0-3
Popis Kucharczyka.
Skrzydłowy Legii Warszawa zgarnia piłkę na swojej połowie, prowadzi ją kilkadziesiąt metrów po czym oddaje strzał"szczurkiem" w lewy dolny róg bramki. Pomocnik gości wykorzystał bierną postawę całej defensywy "Górali"

68'
Potężna bomba z daleka Tomasika, lecz futbolówka o kilka metrów mija prawy słupek bramki strzeżonej przez Kuciaka.

66'
Ostatnia roszada w składzie gospodarzy. Demjan zmienia Deję.

64'
Bereszyński nieprzepisowo powstrzymuje Malinowskiego.

60'
Pazio próbował wykorzystać błąd Kuciaka przy wybiciu, jednak jego uderzenie trafia wprost w rękawice Słowaka.

59'
Horoszkiewicz skutecznie przerywa prostopadłe zagranie Saganowskiego.

58'
Saganowski zagrywa na obieg do Jodłowca, ale defensywny pomocnik w czasie podania znajduje się na spalonym.

55'
Kuciak kapitalnie broni jedenastkę egzekwowaną przez Deję, uderzenie w prawy róg bramki słowacki bramkarz paruje na bok.

54'
Rzut karny dla Podbeskidzia.
Marek Saganowski próbując zblokować uderzenie Kolczaka zagrywa ręką, żółta kartka.

53'
Potężne huknięcie Pazio po dośrodkowaniu od Malinowskiego, ale ofiarną interwencją popisuje się Bereszyński.

53'
Pozycja spalona Macieja Korzyma.

51'
Saganowski otrzymuje kapitalne prostopadłe podanie od Jodłowca, jednak doświadczony napastnik zbyt długo zbiera się do uderzenia, w wyniku czego jego płaski strzał blokują defensorzy.

49'
Faul taktyczny w wykonaniu Masłowskiego, piłkarz Legii ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

48'
Malinowski świetnie schodzi do środka i oddaje bardzo mocny strzał, ale zamiary zawodnika doskonale odczytują obrońcy Legii.

47'
Zajac zatrzymuje groźne wstrzelenie Kucharczyka w pole karne.

46'
II połowa spotkania.

46'
Podwójna zmiana w składzie Podbeskidzia. Chmiel schodzi, a w jego miejsce Malinowski oraz Sloboda zastępuje Kołodzieja.

45'
Koniec I części gry.

44'
Lenartowski wykorzystuje zamieszanie w polu karnym Legii, lecz uderzenie pomocnika z paru metrów zbyt słabe, by pokonać Kuciaka.

43'
Kucharczyk z ostrego kąta, ale jego strzał efektownie broni Zajac, a potem Tomasik fenomenalnie uprzedza Masłowskiego do dobitki.

41'
Horoszkiewicz ratuje swój klub przed utratą kolejnej bramki, stoper perfekcyjnie przerywa centrę Guilherme w kierunku Sokołowskiego.

39'
Dobra okazja na zdobycie gola kontaktowego, jednak w ostatniej chwili strzał Horoszkiewicza z kilku metrów zablokowany. Korner dla gospodarzy.

38'
Zblokowane uderzenie Pazio z dystansu.

36'
Chmiel leży w polu karnym rywala po starciu z Rzeźniczakiem, gospodarze reklamują karnego.

34'
0-4 w statystyce celnych strzałów.

32'
Dużo nieudanych strzałów z dystansu w wykonaniu piłkarzy trenera Ojrzyńskiego, tym razem odważnie uderzył Lenartowski, lecz jego strzał trafia wprost w trybuny.

29'
0-2
Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, do zagrania obrońcy dociera Vrdoljak, który ładnym strzałem głową pokonuje bezradnego bramkarza.

27'
Niecelna próba zaskoczenie Kucia z dystansu Lenartowskiego, piłka mija w bezpiecznej odległości lewy słupek.

25'
Bardzo nieudany strzał z kilkudziesięciu Kołodzieja z rzutu wolnego, futbolówka ląduje na trybunach.

23'
0-1
Vrdoljak zagrywa do Saganowskiego, ten natychmiast wystawia piłkę Masłowskiemu, który kąśliwym uderzeniem z 20 metrów pokonuje zagubionego Zajaca (koszmarny błąd Słowaka).

21'
Zbyt głęboka centra Brzyskiego, zagranie bez problemu przechwytuje bramkarz gospodarzy.

21'
40% - 60% w statystyce posiadania piłki.

20'
Niedokładne dośrodkowanie Brzyskiego w kierunku Saganowskiego, futbolówka w rękawicach Zajaca.

18'
Odważna próba Kołodzieja z dalszej odległości, lecz piłka po jego kopnięciu odbija się od gracza.... Podbeskidzia.

17'
Jodłowiec nieczysto atakuje Lenartowskiego, od rzutu wolnego gospodarze.

14'
Sprytnie rozegrany rzut wolny. Brzyski centruje w kierunku Rzeźniczaka, ten oddaje techniczne uderzenie, ale fenomenalną robinsonadą wykazał się Zajac wybijając piłkę na rożny.

13'
Kolczak popełnia faul na Guilherme, będzie okazja do wrzucenia piłki w pole karne.

13'
Kucharczyk pada w polu karnym Podbeskidzia, sędzia w tej sytuacji pozostał niewzruszony.

12'
Perfekcyjne wyjście Zajaca do centry Brzyskiego z rzutu wolnego, słowacki bramkarz piąstkuje futbolówkę przed siebie.

10'
Kucharczyk poturbowany przez Pazio, sędzia dyktuje rzut wolny.

9'
Celne uderzenie Kucharczyka z ostrego kąta, próba skrzydłowego trafia wprost w rękawice Zajaca.

7'
Tomasik kapitalnie powstrzymuje na prawej stronie rozpędzonego Guilherme, od autu Legioniści.

5'
Niecelny strzał z powietrza Chmiela, wprost na głowę snajpera dośrodkowywał Kołodziej.

4'
Mocne uderzenie Kołodzieja z dystansu, piłka po zagraniu pomocnika odbija się jeszcze od jednego z graczy rywali i trafia do dobrze ustawionego Kuciaka.

3'
Tomasik skutecznie wybija głową wrzutkę Brzyskiego z rzutu wolnego.

2'
Dużo krótkich podań wymienionych przez zawodników Legii.

0'
Zaczynamy mecz w Bielsku - Białej !

0'
Podbeskidzie w 1/4 finału Pucharu Polski wyeliminowało Piasta Gliwice, z kolei drużyna z Warszawy była lepsza od Śląska Wrocław.

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Mariusz Złotek.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Peskovic, Konieczny, Malinowski, Sloboda, Górkiewicz, Demjan, Chrapek

0'
Ławka rezerwowa Legii: Malarz, Sa, Furman, Pinto, Astiz, Kosecki, Broź

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/2 Pucharu Polski: Podbeskidzie Bielsko Biała - Legia Warszawa.
Początek o 20:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online