Holandia - Hiszpania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Holandia
Hiszpania
2 : 0

Vermeer - Wilems, Martins Indi, de Vrij, Janmaat - Sneijder(61' Wijnaldum), Blind(71'de Guzman), Klaassen - Depay(83' Afellay), Huntelaar(78' Dost) , Narsingh
de Gea - Bernat, Pique(68' Ramos), Albiol, Carvajal - Cazorla(74' Iniesta), Isco(46' Vitolo), Suarez - Juanmi(63' Morata), Pedro(46' Silva), Fabregas

de Vrij (12.)
Klaassen(15.)

Mecze na żywo: Holandia - Hiszpania

90+3'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Hiszpania w dzisiejszym spotkaniu bez piłkarskich argumentów, gospodarze wykorzystali liczne błędy w defensywie podopiecznych trenera del Bosque.

90+3'

90+1'
Pozycja spalona de Guzmana.

89'
Przewinienie w środku pola Wijnalduma.

86'
Niecelne uderzenie Moraty z głębi pola karnego, futbolówka po jego kopnięciu trafia w trybuny.

85'
Willems ratuje swoją drużynę przed utratą bramki, boczny obrońca blokuje strzał głową Vitolo.

83'
Afellay w miejsce Depaya.

81'
Boczna siatka po huknięciu Wijnalduma z kilkunastu metrów, wybitnym prostopadłym zagraniem popisał się Depay.

80'
Vermeer skutecznie przerywa próbę dośrodkowania z prawej strony w wykonaniu Fabregasa.

78'
Huntelaar opuszcza plac gry, w jego miejsce Dost.

77'
Groźny strzał Fabregasa z dalszej odległości, zagranie piłkarza Chelsea z łatwością wychwytuje Vermeer.

74'
Iniesta melduje się na boisku, zmienia Cazorlę.

73'
Vitolo pada na murawę po starciu z Martinsem, arbiter w tej sytuacji pozostał niewzruszony.

71'
Zmiana. Blinda zastępuje de Guzman.

69'
Gol kontaktowy zdobyty przez Silvę, jednak hiszpański skrzydłowy w momencie podania od swojego kolegi znajdował się na ofsajdzie. Bramka nieuznana.

68'
Zmiana. Pique schodzi z murawy, w jego miejsce Sergio Ramos.

67'
Vitolo koszmarnie marnuje 100 % okazję po podaniu na 11 metr od Moraty, uderzenie gracza Valencii obok bramki.

65'
Kolejna zbyt głęboka próba centry w wykonaniu Wilemsa, futbolówkę bez trudu chwyta de Gea.

63'
Morata zmienia na boisku Juanmiego.

61'
Zmiana dokonana przez trenera Hiddinka. Wijnaldum zastępuje na placu gry Sneijdera.

60'
Mocne uderzenie z rzutu wolnego Pique, jednak efektowną interwencją nogami popisuje się Vermeer.

59'
Vitolo faulowany tuż przed polem karnym Holandii przez de Vrija.

57'
de Gea popisuje się świetnym czytaniem gry, bramkarz Man Utd wyśmienicie wychodzi do długiego podania Klaassena.

55'
Depay wykorzystuje bierną postawę w defensywie Carvajala, strzał pomocnika Oranje kapitalnie paruje przed siebie de Gea.

53'
Genialna centra z prawego skrzydła Sneijdera, futbolówka dociera do dobrze ustawionego Martinsa, lecz uderzenie piłki głową z kilku metrów mija bramkę.

52'
Depay dośrodkowuje w pole karne, piłka po drodze odbija się od ręki Bernata, jednak sędzia nie decyduje się na przyznanie karnego.

50'
Doskonała szansa na gola kontaktowego, ale do ostrego zagrania Bernata z lewej strony nie dociera żaden z zawodników gości.

48'
Przewinienie Blinda na własnej połowie, od rzutu wolnego hiszpanie.

46'
II połowa.

46'
Podwójna zmiana w składzie Hiszpanii.
Silva zastępuje Pedro, Vitolo w miejsce Isco.

45'
Koniec I części gry.

44'
Vermeer przechwytuje crossowe podanie Isco w kierunku Carvajala, boczny defensor ucierpiał w starciu z bramkarzem.

43'
Niesportowe zagranie Huntelaara, snajper Schalke atakuje Albiola.

42'
Vermeer dobrze czyta grę, bramkarz Feyenoordu uprzedza Juanmiego do prostopadłego zagrania od Pedro.

41'
Uraz Pedro, zawodnik gości ucierpiał w trakcie oddawania uderzenia na bramkę.

39'
Gracze gospodarzy szanują w dzisiejszym spotkaniu piłkę, podopieczni trenera Hiddinka próbują stworzyć zagrożenie krótkimi podaniami.

37'
Koszmarny kiks Wilemsa przy próbie wrzutki w pole karne, zagranie holenderskiego piłkarza opuszcza plac gry.

34'
Ładny strzał Juanmiego z 18 metrów, piłkarz ładnie podkręcił futbolówkę, lecz jego uderzenie ląduje minimalnie obok lewego słupka.

32'
Pedro perfekcyjnie przyjmuje przyjmuje crossowe podanie, ale po raz kolejny przy próbie dryblingu zawodnik ma problemy z opanowaniem piłki.

30'
Vermeer ratuje swoją drużynę przed stratą gola po katastrofalnym błędzie Martinsa, do piłki dopadł Pedro, jednak zawodnik Barcelony próbując minąć bramkarza traci kontrolę nad futbolówką.

27'
Martins Indi blokuje wrzutkę Fabregasa, korner dla Hiszpanii.

24'
Zbyt głęboka centra Huntelaara w pole karne, futbolówka w rękawicach bramkarza gości.

22'
Dobrze ustawiona pułapka ofsajdowa przez defensorów Holandii, Juanmi na spalonym.

21'
Pique profesorsko przecina crossową piłkę posłaną przez Sneijdera, w posiadaniu Hiszpania.

18'
Kolejny zawodnik gości złapany na spalonym, tym razem na nim Bernat.

15'
2-0
Koronkowa akcja reprezentacji Holandii.
Wilems obsłużył genialnym podaniem Klaassena, który ustawiony był na 12 metrze od bramki, pierwszą próbę wybronił de Gea, jednak już przy dobitce goalkeeper Man Utd był bezradny.

12'
1-0
Wyśmienite dośrodkowanie z lewego skrzydła Sneijdera, jego zagranie dociera do de Vrija, który wygrywa pojedynek powietrzny z Albiolem i umieszcza piłkę w lewym dolnym rogu bramki.

11'
Pique po raz kolejny górą w pojedynku z Huntelaarem, korner dla gospodarzy.

8'
Depay znakomicie przerywa groźny atak rywala, w ostatniej chwili pomocnik ubiegł Carvajala.

6'
Soczysty strzał z 20 metrów Depaya, ale wyśmienicie w bramce interweniuje de Gea parując uderzenie na bok.

5'
Nieudana próba zaskoczenia Vermeera z dystansu w wykonaniu Albiola, piłka po jego kopnięciu mija w bezpiecznej odległości prawy słupek.

4'
Isco dostaje kapitalne prostopadłe podanie od Pedro, pomocnik staje przed doskonałą okazją na zmianę wyniku, jednak w momencie zagrania gracz Realu znajduje się na spalonym.

3'
Klaassen popełnia faul w ofensywie, sędzia odgwizduje przewinienie.

2'
Pique skutecznie przerywa zagranie Sneijdera z autu, będzie korner dla Holandii.

0'
Zaczynamy mecz w Amsterdamie !

0'
Historia spotkań: 4 zwycięstwa Holandii - 1 wygrana Hiszpanii

*'
Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania towarzyskiego : Holandia - Hiszpania.
Początek relacji o godz. 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Holandia - Hiszpania, to zapraszamy do śledzenia meczu online