Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 0

Pawełek - Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu Paraiba - Hołota, Hateley - F. Paixao, Grajciar(70' Danielewicz), Pich(75' Lacny) - M. Paixao
Zajac - Górkiewcz, Stano, Konieczny, Tomasik - Sokołowski, Deja, Iwański, Chmiel(86' Malinowski) - Śpiączka(70' Demjan), Korzym(61' Chrapek)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'

90+4'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu wolnego, piłka w rękawicach Pawełka.

90+4'
Sokołowski ucierpiał w pojedynku z Danielewiczem. Rzut wolny dla gości.

90+2'
Nakładką zagrywa Maciej Iwański.

89'
O 4 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Faul taktyczny Piotra Celebana.

87'
Zmiana. Chmiel schodzi, na boisko wchodzi Malinowski.

86'
Lacny opuszcza boisko, pomocnik zostaje ukarany drugą żółtą kartką za niebezpieczny wślizg w nogi rywala.

83'
Genialna główka Lacnego z bliskiej odległości, piłka po jego dotknięciu odbija się od lewego słupka.

81'
Żółtym kartonikiem za ostry wślizg ukarany zostaje Lacny.

80'
Soczysty strzał z woleja Chmiela, piłkarz Podbeskidzia przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.

79'
Lacny oddaje celne uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Hateley'a.

78'
Żółta kartka dla Hateleya za niesportowe zachowanie.

77'
Sokołowski nieczysto blokuje Dudu, rzut wolny dla Wrocławian.

75'
Zmiana. Robert Pich schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Lacny.

70'
Zmiana. Robert Demjan zastępuje na placu gry Bartosza Śpiączkę.

68'
Niebezpieczny strzał głową Flavio Paixao, dobrze na swojej linii Zajac.

66'
13-10 w statystyce ilości popełnionych przewinień.

64'
Niecelna próba Chmiela z kilku metrów, pomocnik przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

63'
Długi wyrzut z autu Sokołowskiego, Celeban kiksuje przy wybiciu piłki. Korner dla gości.

61'
Zmiana. Krzysztof Chrapek w miejsce Macieja Korzyma.

60'
Niecelne uderzenie Hołoty z powietrza, zawodnik w trakcie walki o piłkę fauluje przeciwnika.

57'
Piotr Celeban dotyka piłkę ręką w polu karnym Podbeskidzia.

56'
Mariusz Pawełek wychwytuje zagranie Iwańskiego z rzutu wolnego.

55'
Niedokładne prostopadłe podanie M.Paixao w kierunku Picha, futbolówkę przejmuje Zajac.

50'
Ostre starcie na linii: Zajac - M.Paixao.
Za dyskusję za arbitrem żółtą kartkę oglądają F.Paixao oraz Sokołowski(pauza w kolejnym spotkaniu)

49'
Tomasik blokuje wrzutkę Hateleya, piłkarz pomaga sobie ręką.

48'
Groźne uderzenie Chmiela z ostrego kąta, futbolówka posłana wprost w rękawice bramkarza.

47'
Po raz kolejny dobrze na przedpolu Pawełek, bramkarz umiejętnie przechwytuje dośrodkowanie Tomasika.

46'
II połowa meczu.

45+1'
Koniec I części gry.

44'
Pawełek skutecznie piąstkuje centrę Iwańskiego z rzutu wolnego.
1 minuta dodana do pierwszej połowy.

42'
Bezpardonowy atak Koniecznego w nogi F.Paixao, żółta kartka dla piłkarza Podbeskidzia.

41'
Kolejny faul taktyczny w dzisiejszym spotkaniu, tym razem żółtą kartkę ogląda Górkiewicz.

40'
Faul taktyczny Mariusza Pawelca na Śpiączce, obrońca za ten czyn otrzymuje żółty kartonik.

39'
Niezła centra Dudu z lewego skrzydła, żaden z zawodników gospodarzy nie dociera do piłki.

36'
Doskonałe zagranie Pawelca w kierunku Picha, niestety dla niego kolega w momencie podania znalazł się na spalonym.

36'
Maciej Iwański huknął jak z armaty na bramkę Pawełka, lecz jego uderzenie w bezpiecznej odległości mija prawy słupek.

35'
1-1 w statystyce ilości celnych strzałów.

34'
Iwański leży na murawie, pomocnik ucierpiał w pojedynku z Grajciarem.

32'
Grajciar faulowany przez Śpiaczkę w środku pola.

31'
Zajac kapitalnie broni strzał z najbliższej odległości Picha, Słowak otrzymał fenomenalne podanie od Marco Paixao.

30'
Dudu złapany w pułapkę ofsajdową, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

28'
Stano przecina groźną wrzutkę F.Paixao z bocznej strefy boiska.

25'
Pawełek uprzedza w ostatniej chwili Koniecznego w drodze do dośrodkowania Deji z prawej strony.

23'
Dobry strzał z kilkunastu metrów Śpiączki, ale skuteczną interwencją popisuje się Pawełek.

20'
Pozycja spalona Flavio Paixao.

19'
Inicjatywa po stronie zawodników trenera Pawłowskiego, lecz goście jak na razie świetnie pracują w defensywie.

16'
Ostra centra Zielińskiego z prawego skrzydła, jednak zagranie nie dociera do żadnego z piłkarzy Śląska Wrocław.

15'
Przewinienie Macieja Korzyma, rzut wolny dla gospodarzy.

13'
Faul w ataku M.Paixao, poszkodowany w tej sytuacji Górkiewicz.

12'
Marek Sokołowski odważnie z dalszej odległości, ale jego strzał mija o kilka metrów lewy słupek.

11'
Niecelny strzał głową Hołoty, dośrodkowywał w kierunku swojego kolegi F.Paixao

9'
Potężny strzał Deji z kilkudziesięciu metrów, futbolówka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

7'
Richard Zajac niedokładnie wybija piłkę, rzut z autu dla Śląska Wrocław.

5'
Nieudane wyprowadzenie piłki w wykonaniu Pawelca, od autu zawodnicy Podbeskidzia.

4'
Pawełek kapitalnie interweniuje na przedpolu, goalkeeper gospodarzy piąstkuje centrę Iwańskiego z rzutu wolnego.

2'
Próba uderzenia z dystansu Dudu, jednak zagranie Brazylijczyka zostaje skutecznie zblokowane.

0'
Zaczynamy mecz we Wrocławiu.

0'
Jesienią w meczu pomiędzy dwoma ekipami padł remis 2:2

0'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Paweł Gil.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Peskovic, Adu, Malinowski, Kolcak, Sloboda, Chrapek, Demjan

0'
Ławka rezerwowa Śląska Wrocław: Wrąbel, Dankowski, Danielewicz, Lacny, Machaj, Calahorro, Kaczmarek

*'
Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania T-Mobile Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała.
Początek o 15.30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online