Atletico Madryt - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
2 : 2

Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis - Koke, Suarez, Gabi, Turan(83'Rodriquez), Garcia - Costa
Lopez - Arbeloa(71'Carvajal), Pepe, Ramos, Coentrao(59'Marcelo) - Alonso, Modrić, Di Maria(71'Isco), Bale, Ronaldo - Benzema

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Real Madryt

93'
KONIEC MECZU!!! Remis 2:2 w derbach Madrytu.

92'
Rzut wolny dla Realu, ale słabe dośrodkowanie Bale.

90'
Czy Atletico wytrzyma napór gości?

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

86'
Z 18 metrów nad poprzeczką uderzył Luka Modrić.

86'
Daniel Carvajal fatalnie zagrał we własnym polu karnym, piłkę przejął Costa, strzela! Lecz strzał został zablokowany!

83'
Cristian Rodriguez za Turana.

82'
Daniel Carvajal dośrodkował z linii końcowej, Gareth Bale źle przyjął sobie futbolówkę, ale w odpowiednim miejscu stał Cristiano Ronaldo, który oddał mocny strzał i Courtois wyciąga po raz drugi piłkę z bramki!

82'
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!

81'
Luka Modrić wrzucił na długi słupek, jednak jak długi wyciągnął się Thibaut Courtois.

80'
Dośrodkowanie Marcelo, jednak zupełnie nie udane. Gościom mało co wychodzi w ataku pozycyjnym.

76'
Mecz stoi na bardzo wysokim poziomie. Warto też napisać że duet Ronaldo&Bale jest w cieniu Diego Costy.

74'
Teraz szczęście dopisało Atletico! Carvajal dośrodkował piłkę w pole karne tam znalazł się Ronaldo i tylko cud uratował gospodarzy!

71'
Od razu druga zmiana Isco za di Marię.

71'
Daniel Carvajal za Arbeloę.

71'
Strzał z rzutu wolnego Ronaldo, ale po raz kolejny w mur.

69'
Nieprawdopodobne! Powinno być 3:1! Najpierw po kapitalnej akcji Koke z jedenastu metrów w piłkę nie trafił Diego Costa, a po chwili Turan główkuje, ale niesamowita interwencja Lopeza ratuje Real!

67'
Świetne dośrodkowanie Modricia na głowę Ronaldo, ale z najwyższym trudem broni Courtois, poprawka Alonso, ale nie celna!

65'
Przepychanki na boisku w roli głównej trener Atletico!

63'
Zaraz po wykonaniu rożnego szybka kontra Atletico, przed polem karnym pada Costa, mimo to sędzia uznał że to on sfaulował!

63'
Rzut rożny dla Realu!

62'
Modrić dośrodkował prosto na nogę Benzemy, ten uderza z pierwszej piłki i minimalnie chybił. Dobra akcja Realu.

60'
Fatalne podanie di Marii do Bale i od bramki zacznie Courtois.

59'
Marcelo za Coentrao.

58'
Kolejna świetna szansa przed Costą, i znowu się nie udało! Piłka przeleciała tuż obok słupka!

58'
Rzut rożny dla Atletico!

55'
Strzał prosto w mur.

55'
Wolny dla Realu! Czyżby wielka chwila dla CR7?

52'
Prosta strata Alonso, piłkę przejął Garcia, kapitalnie podał do wychodzącego sam na sam Costy, lecz snajper fatalnie przestrzelił. Nie popisał się zawodnik gospodarzy!

50'
Strzał di Marii zablokowany.

49'
Z łatwością goście oddalili zagrożenie.

49'
Rzut rożny dla Atletico.

47'
Anemiczny strzał Costy, z łatwością obroniony przez bramkarza Realu.

47'
Wolny dla Atletico. Do bramki Lopeza około 25 metrów.

46'
ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

45'

45'
Kapitalny strzał defensywnego pomocnika z 30 metrów!!! Lopez zasłonięty przez defensorów nie miał szans obronić, tego strzału!

45'
GOOOOOOOOL!!!

44'
W ostatnich minutach Atletico przycisnęło Real, dobrze grają podopieczni Simeone.

43'
Rożny dla Atletico!

43'
Costa strzela z ostrego kąta, ale Lopez świetnie wyczuł jego intencje!

39'
Również Godin.

39'
Żółtą kartkę otrzymał..... Pepe!

38'
Po raz kolejny zamieszanie w polu karnym na boisku leży Pepe.

36'
Zupełnie nie widoczny jest Bale i Ronaldo, ataki gości napędza Di Maria.

35'
Groźny strzał oddał Cristiano Ronaldo, ale poradził sobie z nim golkiper gospodarzy, to nie jest dzień najlepszego gracza na świecie.

32'
Po serii zwodów piłkę stracił Ronaldo, próbował wymusić faul, ale nawet to mu się nie udało.

30'
Zrobił nam się mecz!

28'
Arda Turan znalazł w "szesnastce" osamotnionego Koke, który z narożnika pola karnego strzelił po ziemi, w długi róg, i Lopez bez szans. Błąd obrońców Realu którzy środkowemu pomocnikowi Atletico zostawili, za dużo miejsca.

27'
GOOOOOOOOL!!!! KOKE!!!!! KAPITALNA BRAMKA!

27'
Chociaż na chwilę mecz się uspokoił...

25'
Po ładnej akcji Modricia piętką uderzył Cristiano Ronaldo, a z wielkimi problemami, na raty, piłkę zdołał wybić golkiper Atletico szczęście gospodarzy!

23'
Świetne podanie Coentrao do Benzemy ten uderza z woleja ale na posterunku Courtois!

22'
Świetna okazja dla Costy! Jednak minimalnie pudłuje.

21'
Na boisku coraz więcej fauli. Emocje sięgają zenitu!

19'
Faul na Ronaldo, może być groźna sytuacja!

18'
Jednak goście wybili piłkę i już kontra z ich strony.

18'
Rożny dla Atletico.

16'
Real osiągnął przewagę w środku pola.

13'
kibice na Vicente Calderon są wściekli za brak rzutu karnego.

12'
W dodatku Turan ukarany żółtym kartonikiem za protesty.

11'
PRZEPYCHANKI NA BOISKU! Costa chciał wymusić rzut karny, ale nic z tego!

9'
Atletico stosuje wysoki pressing, lecz nie wiele to daje rywale nie popełniają błędów.

6'
Już Costa zaczyna "pokazywać" swoje gorsze strony, zamiast skupić się na grze na każdym kroku prowokuje piłkarzy gości.

6'
Warto zaznaczyć że asystę zaliczył Di Maria.

5'
Łatwo z dośrodkowaniem poradził sobie Lopez.

3'
Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony boiska i Benzemie zostało tylko wpakować piłkę do siatki! Świetna akcja "Królewskich"

2'
GOOOOOL!!!! BENZEMA!!!

2'
Nic z niego, nie wyszło ale teraz rożny

1'
Wolny dla Realu!

1'
ZACZYNAMY!

0'
Na stadionie komplet widzów ok. 55 tyś

0'
Trener Atletico Simeone stwierdził że jego zespół aktualnie mierzy się z najlepszą drużyną świata.

0'
Spotkanie poprowadzi znany sędzia Delgado Ferreiro.

0'
A teraz gospodarzy : Aranzubia, Villa, Cristian Rodriguez, Alderweireld, Diego, Insua, Jose Sosa.

0'
Na początek ławka rezerwowych gości : Casillas, Varane, Marcelo, Carvajal, Jese, Isco, Illarramendi.

0'
Witam! Dzisiaj wielki hit! Derby Madrytu, rewelacja sezonu Atletico podejmuje u siebie wielki Real. Czy Costa i spółka zatrzymają "Królewskich"?

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online