Arsenal Londyn - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Liverpool
4 : 1

Ospina - Monreal, Koscielny(50'Gabriel), Mertesacker, Bellerin - Ramsey(61'Flamini), Coquelin - Sanchez, Cazorla, Ozil(74'Welbeck) - Giroud
Mignolet - Can, Toure, Sakho - Henderson, Allen, Lucas Leiva, Moreno - Marković(46'Sturridge), Sterling, Coutinho

*'
Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji i zapraszamy na następne.

*'
Sędzia zakończył dzisiejszy mecz. Oglądaliśmy wspaniałe widowisko z wieloma strzałami.

90+4'
Welbeck jednak na spalonym.

90+4'
Arsenal nadal jest głodny bramek.

90+3'
Kolejna akcja gospodarzy. Strzał Welbecka mija bramkę.

90+1'
Giroud!!! Gol! Francuz w końcu doczekał się swojej bramki w dzisiejszym meczu. Wygrał główkę. Piłka trafiła do Sancheza, ten z powrotem odegrał do Giroud, który pięknym strzałem pokonuje bramkarza.

90+1'
Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowych 90.

90'
Monreal zagrał przed pole karne do Cazorli, a ten strzela w słupek!

89'
Lepszy fragment gry Arsenalu Londyn. W tym momencie gry to oni utrzymują się w posiadaniu.

87'
Welbeck przebiegł z piłką kilkanaście metrów, oddał ją Sanchezowi, który dośrodkował w pole karne. Obrońca gości ubiegł jednego z zawodników gospodarzy.

86'
Sterling ładnie puścił sobie piłkę. Obrońca zdołał mu wybić futbolówkę.

85'
Liverpool będzie musiał kończyć mecz w dziesiątkę.

84'
Teraz Can faulował Welbecka, za co otrzymuje żółtą kartkę, jest to jego drugi kartonik. Zawodnik Liverpoolu musi opuścić boisko.

83'
Welbeck ładnie ograł obrońce. Sędzia zobaczył jednak faul zawodnika Arsenalu.

83'
Dobre podanie Hendersona, lecz Sturridge był na pozycji spalonej.

82'
Szybkie podania Liverpoolu, kolejny raz szybki powrót gospodarzy i goście zmuszeni do budowania ataku pozycyjnego.

81'
Groźna akcja Arsenalu. Strzał Welbecka broni Mignolet.

80'
Bardzo złe dośrodkowanie Cana.

79'
Arsenal cała drużyną borni wyniku. Sterling długo trzymał piłke w pobliżu bramki Ospiny. Goście na chwile stracili futbolówkę.

78'
Goście idą za ciosem. Kolejny atak Liverpoolu.

77'
Gol!!! Henderson, pokonuje Ospinę, mało brakło a bramkarz Arsenalu obroniłby ten strzał.

76'
Sędzia dyktuje rzut karny dla Liverpoolu! Bellerin faulował Sterlinga.

75'
Moreno przebiegł wzdłuż bocznej linii ok 40 metrów, jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

74'
Welbeck zastępuje Ozila.

72'
W odpowiedzi Liverpool i zły strzał jednego z zawodników gości.

71'
Wydawało się, że Sanchez ze swoją szybkością nie da się dogonić obrońcom i zakończy kontre Arsenalu strzałem. Stało się jednak inaczej.

70'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę Belleriniemu. Za faul na Sterlingu.

69'
Ozil chciał uruchomić Sancheza w kontrze. Zagrał jednak niecelnie.

67'
Sterling pada w polu karnym. Zawodnicy gości domagają się rzutu karnego, lecz sędzia nakazuje grać dalej.

67'
Coutinho dośrodkowywał z rzutu rożnego. Zamieszanie w polu karnym. Piłka jednak na połowie Liverpoolu.

66'
Dobre, mocne dośrodkowanie Cana, dobra interwencja Melstesackera.

65'
Moment spokojniejszej gry. Gospodarze cofnęli się na swoją połowę. Liverpool buduje atak pozycyjny.

64'
Flamini bardzo brzydko fauluje swojego przeciwnika.

63'
Coutinho oddaje zaskakujący strzał, który mija bramkę Ospiny.

62'
Futbolówka krąży pomiędzy obrońcami gości.

61'
Zmiana w drużynie Arsenalu. Ramseya zastępuje Flamini.

59'
Londyńczycy szybko wracają się na swoją połowę boiska nie pozwalając swoim rywalom na zbudowanie akcji, która pozwoli strzelić bramkę kontaktową.

58'
Can na 16 metrze wachał się co zrobić z piłka, podał do Hendersona, który oddał bardzo zły strzał.

58'
Mimo wysokiego prowadzenia Arsenalu oglądamy wspaniałe widowisko.

57'
Can! Kolumbijczyk zdecydował się na strzał. Dobra interwencją popisał się tym razem Ospina.

56'
Akcja za akcje. Liverpool chciał szybko odpowiedzieć, ale znowu stracił piłkę. Z obiecującą kontra wychodzi Arsenal... i znowu strata.

55'
Giroud! Kolejna kapitalna akcja Arsenalu. Dośrodkowanie w pole karne gdzie główkę wygrywa Giroud, wspaniała interwencją popisał się bramkarz gości.

53'
Goście budują kolejną akcję. Płaskie podanie w stronę Sturridga trafia w ręce bramkarza. Szybka odpowiedź gospodarzy. Sanchez zagrał dobrą piłkę do Giroud, ten jednak nie wykorzystał błedu obrońcy, który przepuścił piłkę.

52'
Liverpool rozgrywał atak pozycyjny. Wszyscy zawodnicy Arsenalu wrócili we własne pole karne. W dużym tłumie strzał oddaje Sterling, ale wysoko nad bramką.

51'
Gospodarze grają rozsądnie, długo utrzymując się przy piłce.

50'
Mamy rzut wolny dla Arsenalu, lecz dobra interwencja Hendersona na rzut rożny. W między czasie zmiana w drużynie z Londynu.

49'
Pierwszą żółtą kartkę otrzymuje Emre Can.

48'
Liverpool spokojnie buduje swoją pierwszą akcję w tej połowie. Złe zagranie Sterlinga.

47'
Ramsey na pozycji spalonej.

47'
Bardzo nerwowo grają obrońcy gości.

46'
Gospodarze rozpoczęli drugą połowę spotkania.

46'
Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu za Markovicia wchodzi Sturridge.

Oglądamy bardzo emocjonujące spotkanie. Chwila dobrej gry Arsenalu sprawił, że zawodnikom z Liverpoolu będzie bardzo ciężko odrobić straty w drugiej połowie.

45+1'
Arbiter zakończył pierwszą połowę spotkania.

45'
Gol!!! Sanchez!!! Szybka akcja Arsenalu, wynikająca z dobrego przechwytu w środkowej częsci boiska, szybkie podanie do Sancheza, który kapitalnym strzałem pod poprzeczke z około 20 metrów nokautuje Liverpool.

45'
Dobre zadanie Coutinho do Markovicia. Dobre wyjście Ospiny zażegnało niebezpieczeństwo.

44'
Kontra Liverpoolu. Sterling faulowany przez Ramsey w środkowej części boiska.

43'
Giroud wygrywa pojedynek główkowy, jednak nie był wstanie skierować piłki w stronę bramki Mignoleta.

42'
Sunie kolejny atak gospodarzy. Toure wybija futbolówkę na rzut rożny.

40'
Gol!!! Ozil! Kapitalnym strzałem z rzutu wolnego podwyższa wynik meczu.

39'
Liverpool zamknięty na swojej połowie. Sakho fauluje Ozila 20 metrów od bramki.

38'
Arsenal próbuje iść za ciosem, jednak nadal gra rozważnie.

37'
GOL!!! Bellerin! Dobra akcja Arsenalu. Podanie w polu karnym dostał Bellerina, który balansem ciała zwiódł obrońcę i strzałem z ok 10 metrów pokonał bramkarza.

35'
Moment spokojniejszej gry. Arsenal wymienia podania na swojej połowie. Gdy zawodnicy, w końcu, podjęli decyzję o przeniesieniu ciężaru gry na połowę rywali, Sanchez stracił piłke.

34'
Zdenerwowany Giroud, który był faulowany.

33'
W odpowiedzi Arsenal. Złe podanie do Sancheza zatrzymało akcję gospodarzy.

32'
Marković próbował indywidualnej akcji, zakończyła się ona niepowodzeniem.

31'
Liverpool znowu w ataku.

30'
Atak pozycyjny gości. Sterling miał dobry pomysł, chciał zagrać piłkę wzdłuż linii bramkowej do wbiegającego Markovicia, brakło centymetrów a mielibyśmy wspaniała asystę.

29'
Mecz się zaostrzył. Walka w środkowej części boiska. Zawodnicy grają agresywnie, jednak bez zbędnej brutalnośći.

27'
Sakho ucierpiał w jednym ze starć z Ramseyem i leży na murawie.

26'
Moment spokojniejszej gry. Za moment następne dośrodkowanie Ramsey, które znowu nie dociera do adresata.

25'
Znowu Sterling. Tym razem ładnie ograł Koscielnego, oddał niecelny strzał.

24'
Sterling zdecydował się na indywidualną akcję, która zakonczyła się niepowodzeniem.

23'
Kolejne dośrodkowanie Ramseya, zagrał jednak po ziemie i obrońcy nie mieli problemów z przechwytem.

22'
Arsenal wymieniał podania na połowie rywali, niedokładnie zagrał Sanchez. Liverpool zaczyna grę od rzutu z autu.

21'
Po dobrym początku spotkanie gospodarze spuścili z tonu i tylko się bronią. Strzał oddał Coutinho, piłka przeleciała metr od bramki.

20'
Kapitalna akcja Liverpoolu. Marković wyszedł sam na sam z bramkarzem postanowił jednak zagrać do Sterlinga, który miał przed sobą tylko bramkę. Jednak podanie było zbyt mocne. Najlepsza akcja gości.

19'
Sterling dostał dobre podanie 16 metrów od bramki. Wachał się zbyt długo i w momencie strzału był blokowany.

17'
Jedna z niewielu chwil kiedy zawodnicy gości przejęli inicjatywę i teraz to oni budują swoja ofensywną akcję.

15'
Ramsey chciał zagrać dobrą piłkę do swoich napastników. W polu karnym Liverpoolu górą są na razie zawodnicy gości.

14'
Kolejny przechwyt podopiecznych Arsena Wengera. Jeden z zawodników był na spalonym. Mignolet wznowi gre.

13'
Sterling na spalonym. Podania wymieniają obrońcy Arsenalu. Podają do Ramsey, ten dośrodkowuje. Nikt z jego partnerów nie był wstanie wygrać pojedynku główkowego.

13'
Gospodarze grają wysokim pressingiem dzięki czemu przechwytują dużo piłek na 30 metrze od bramki Liverpoolu.

12'
Ozil w pole karne, kolejny raz brakło decyzji o strzale. Toure wybił futbolówkę.

11'
Dobra interwencja obrońców i teraz Arsenal próbował wyjść z szybkim atakiem. Złe podanie Sancheza.

10'
Kontratak Liverpoolu zapowiadał się bardzo groźnie. Kościelny wybił piłke na rzut rożny.

9'
Szybka akcja gospodarzy. Dokładne podania pozwoliły im przenieść gre w pole karne rywali, ale tam żaden z zawodników nie zdecydował się na strzał.

8'
Giroud na pozycji spalonej.

7'
Goście chcieli wyjść z szybką akcją, lecz złe podanie zniweczyło te wysiłki.

5'
Bardzo aktywny dziś Sanchez wywalczył rzut rożny, ale obrona Liverpoolu oddaliła zagrożenie.

3'
Arsenal długo utrzymywał się w posiadaniu. Dobre podanie do Cazorli a ten z ostrego kąta chciał pokonać Mignoleta.

2'
Londyńczycy z przytupem chcą zacząć mecz. Gra toczy się głównie na połowie Liverpoolu.

1'
Pierwszy groźny strzał Sancheza. Arsenal przejął piłkę 20 metrów od bramki rywali. Zawodnicy wymienili kilka dobrych podań, w końcu strzał oddał Sanchez, jednak daleko obok bramki.

1'
Mecz rozpoczynają zawodnicy gości.

0'
Obie drużyny już na murawie. Za chwile arbiter gwizdnie po raz pierwszy.

0'
Sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Anthony Taylor.

0'
Ławka rezerwowych Liverpoolu - Borini, Brannagan, Johnson, Jones, Lovren, Manquillo, Sturridge.

0'
Ławka rezerwowych Arsenalu - Flamini, Gibbs, Macey, Gabriel, Rosicky, Walcott, Welbeck.

*'
Zapraszamy na relacje z meczu pomiędzy Arsenalem Londyn, a FC Liverpoolem w ramach rozgrywek Premier League.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online