Borussia Dortmund - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
0 : 1

Weidenfeller - Sokratis, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gundogan, Bender - Kuba, Reus, Kampl - Aubameyang.
Neuer – Benatia, J. Boateng, Dante – Rafinha, Lahm, Alonso, Schweinsteiger, Bernat – T. Muller, Lewandowski.

Lewandowski (35.)

Aubameyang (21.) żółta kartka
Schmelzer (28.) żółta kartka
Schweinsteiger (19.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

55'
Z przyczyn technicznych dalsza relacja się nie odbędzie. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZNALEŹĆ LINK DO TRANSMISJI.

51'
Gundogan uderzał z dystansu obok bramki.

49'
Reus padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia podjął jednak inną decyzją.

49'
Borussia stara się atakować.

46'

45+2'
Koniec I części gry.

45+2'
Nieudany strzał Aubameyanga z rzutu wolnego, futbolówka po zagraniu Gabończyka odbija się od dobrze ustawionego muru.

45+1'
Alonso popełnia faul z premedytacją na Reusie, piłkarze Borussii przed dobrą okazją na zmianę wyniku.

44'
1 minuta dorzucona do czasu gry w I połowie.

44'
Odważne uderzenie Mullera z dalszej odległości, lecz strzał niemieckiego zawodnika zostaje w ostatniej chwili zblokowany.

42'
Dortmund w natarciu, ale ich próby zagrożenia bramki Neuera kończą się fiaskiem.

39'
Przewinienie Reusa w ofensywnie, poszkodowany w tej akcji Bernat.

35'
Lewandowski gool !!!!!!!
Kapitalna akcja w wykonaniu Polaka, który najpierw doskonale obsłużył genialnym podaniem Mullera, ten przegrywa pojedynek z Weidenfellerem, bramkarz paruje uderzenie przed siebie, do tego zagrania dociera Lewandowski i pakuje futbolówkę do pustej bramki.

34'
Efektowne zagranie Aubameyanga w kierunku Kampla, jednak Słoweniec w momencie podania znajdował się na spalonym.

33'
Groźny strzał Alonso z rzutu wolnego, futbolówka nieznacznie mija lewy słupek bramki.

31'
Aubameyang powalony przez Boatenga, sędzia nie decyduje się jednak na odgwizdanie przewinienia.

30'
Oblężenie bramki Weidenfellera, Lewandowski stara się dobrze wrzucić piłkę, ale jego zamiary świetnie odczytuje Subotic.

28'
Ostre wejście Schmelzera w nogi Rafinhi, boczny obrońca za ten czyn otrzymuje żółtą kartkę.

27'
Kampl pada w polu karnym Bayernu, piłkarz próbował zamknąć dośrodkowanie Błaszczykowskiego. Gracze BVB reklamują karnego.

26'
Thomas Muller złapany w pułapkę ofsajdową, sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

25'
Wysoki pressing w wykonaniu zawodników Pepa Guardioli.

24'
Niedokładna centra Alonso z rzutu wolnego, defensorzy BVB radzą sobie z tym zagrożeniem.

23'
Błaszczykowski bezpardonowo atakuje Bernata, rzut wolny dla gości.

22'
W dzisiejszym meczu wiele pojedynków w środku pola, obie ekipy walczą o każdy metr boiska.

0'
Z przyczyn technicznych relacja się nie odbędzie. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZNALEŹĆ LINK DO TRANSMISJI.

0'
Początek meczu o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online