Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 0

Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Furman, Vrdoljak(46' Jodłowiec), Kosecki, Pinto(34' Sa), Żyro(54' Guilherme) - Saganowski
Pesković - Pazio, Horoszkiewicz, Kolčák, Mazan - Malinowski(46' Chrapek), Lenartowski, Sloboda, Kołodziej(80' Felsch), Adu - Demjan(57' Górkiewicz)

Saganowski (20.)
Saganowski (46.)

Jodłowiec (86.) żółta kartka
Lenartowski (47.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+2'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
Koniec meczu. Legia Warszawa w ładnym stylu awansowała do finału Pucharu Polski.

90+2'
Kapitalne uderzenie Felscha z daleka, lecz futbolówka o kilka metrów obok prawego słupka.

90+1'
Jodłowiec przed szansą na podwyższenie, ale defensywny pomocnik się zawahał i bez problemu futbolówkę przejęli "Górale".

89'
2 minuty doliczone do tego spotkania.

87'
Odważna decyzja Pazio o zaskoczeniu Kuciaka z dystansu, jednak piłka po tej próbie ląduje na trybunach.

86'
Żółty kartonik dla Tomasza Jodłowca za popełnienie faulu taktycznego.

85'
Mazan blokuje wrzutkę w pole karne Saganowskiego, korner dla Legii.

84'
Ciekawe uderzenie z dalszej odległości Lenartowskiego, futbolówka po jego zagraniu minimalnie mija bramkę Kuciaka.

83'
Perfekcyjny powrót do obrony Furmana, pomocnik dobrym wślizgiem przerywa akcję gości.

80'
Ostatnia roszada taktyczna w dzisiejszym meczu. Kołodzieja na placu gry zmienia Felsch.

79'
Efektowna próba technicznego strzału Guilherme zza pola karnego, futbolówka po drodze odbija się od jednego z graczy Podbeskidzia i opuszcza boisko.

76'
Jak na razie próby centr w wykonaniu gości nie dają żadnego pozytywnego rezultatu.

74'
Przepiękny rajd prawą stroną Guilherme, brazylijski zawodnik minął dwóch rywali, jednak już jego podanie nie dociera do żadnego z klubowych kolegów.

73'
5-2 w statystyce ilości rzutów rożnych.

72'
Niebezpieczne uderzenie Jodłowca z 20 metrów, płaski strzał efektownie na bok odbija Peskovic, próbę dobitki podjął jeszcze Saganowski, ale był w momencie zagrania kolegi na ofsajdzie.

70'
Spóźniony wślizg Pazio w nogi Brzyskiego, tym razem jeszcze obyło się bez kartki dla obrońcy gości.

66'
Soczysty strzał z dystansu Furmana, jego próbę skutecznie paruje Peskovic, po czym zawodnicy Legioniści próbowali jeszcze piłkę, lecz dobrze interweniują defensorzy "Górali".

65'
Przewinienie Dudy w środkowej strefie boiska, sędzia przyznaje rzut wolny piłkarzom trenera Ojrzyńskiego.

64'
Niedokładna wrzutka Brozia z lewej strony, piłka opuszcza plac gry.

61'
Kolejny raz na pozycji spalonej zawodnik gospodarzy, tym razem Jakub Kosecki.

57'
Robert Demjan opuszcza boisko, a zastępuje Słowackiego snajpera Górkiewicz.

55'
Orlando Sa posyła piłkę w trybuny, strzał Portugalczyka zbyt mocny.

54'
Trzecia zmiana w składzie Legii. Guilherme zastępuje Żyrę.

53'
Jakub Kosecki na minimalnym ofsajdzie, arbiter boczny podnosi chorągiewkę.

50'
Zbyt mocne zagranie Slobody w kierunku Demjana, futbolówka w posiadaniu Kuciaka.

48'
Demjan przenosi piłkę nad poprzeczką po nieudanym uderzeniu z ostrego kąta.

46'
2-0
Jakub Kosecki kapitalnie przedziera się przez obronę Górali i oddaje strzał, jego zagranie przed siebie odbija Peskovic, na nieszczęście bramkarza piłka dociera do Saganowskiego, a doświadczony snajper pakuje ją do pustej bramki.

46'
II połowa.

46'
Zmiana. Piotr Malinowski schodzi, w jego miejsce Krzysztof Chrapek.

46'
Zmiana. Tomasz Jodłowiec w miejsce Ivicy Vrdoljaka.

45+2'
Koniec I części gry.

45+2'
Peskovic efektownie odbija piłkę po dośrodkowaniu Żyry.

45+1'
Uraz Horoszkiewicza, obrońca ucierpiał po jednej z interwencji.

44'
2 minuty dorzucone do I połowy.

43'
Ciekawa próba długiej centry Demjana w kierunku Kołodzieja, ale piłkę pewnie przechwytuje Kuciak.

41'
Po raz kolejny świetne prostopadłe podanie otrzymuje Marek Saganowski, lecz jego płaskie uderzenie w lewy róg skutecznie łapie Peskovic.

40'
Mazan bliski pokonania swojego bramkarza, defensor próbował przerwać centrę Brzyskiego, futbolówka po jego interwencji odbija się od słupka.

38'
Duda koszmarnie marnuje koronkową akcję swoich kolegów, Słowak pudłuje z kilku metrów, dobrą pracę w tej okazji wykonał Jakub Kosecki.

37'
Na ofsajdzie Żyro.

36'
Kąśliwy strzał z kilkunastu metrów Horoszkiewicza, zagranie obrońcy wyłapuje bramkarz rywali.

34'
Wymuszona zmiana w składzie Legii. Na placu gry melduje się Orlando Sa, a zastępuje na nim Pinto.

32'
Adu na pozycji spalonej, dobrą robotę wykonuje blok defensywny gospodarzy.

31'
Faul taktyczny w wykonaniu Brzyskiego, arbiter odgwizduje przewinienie.

28'
Peskovic kapitalnie broni uderzenie z bliska Koseckiego, młody pomocnik otrzymał fenomenalne prostopadłe podanie od jednego z kolegów.

27'
Soczysty strzał z dystansu Kołodzieja, lecz futbolówka trafia wprost do rękawic Kuciaka.

26'
Horoszkiewicz schwytany w pułapkę ofsajdową, od rzutu wolnego Legioniści.

24'
Kiks Adu, zawodnik gości próbował zaskoczyć Kuciaka uderzeniem z woleja.

22'
Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie gry, Ivica Vrdoljak uderza głową minimalnie niecelnie.

22'
Adam Pazio przerywa dośrodkowanie Żyry z prawego skrzydła. Korner dla Legii.

21'
48% - 52% w statystyce posiadania piłki.

20'
1-0
Marek Saganowski kapitalnie zachowuje się w polu karnym Podbeskidzia, napastnik z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego.

18'
Kosecki dociera do zagrania Vrdoljaka i wychodzi do dogodnej sytuacji, ale lepszy w tym pojedynku Peskovic.

16'
Niecelne uderzenie Saganowskiego z ostrego kąta, strzał snajpera ląduje poza bramką.

15'
Zmarnowana szansa Legii, brak zdecydowania Żyry pomogły obrońcom gości przerwać akcję.

12'
Pinto leży na murawie po starciu z Lenartowskim. Na plac gry wchodzi sztab medyczny.

11'
Groźne uderzenie Kołodzieja z 18 metrów po podaniu od Malinowskiego, próbę tego pierwszego w środek bramki skutecznie paruje Dusan Kuciak.

8'
Jakub Kosecki bliski strzelenia gola, pomocnik dostał znakomite podanie od Furmana(dobry przechwyt), jednak strzał skrzydłowego z głębi pola karnego mija minimalnie lewy słupek bramki.

6'
Nieudana próba crossowego zagrania w wykonaniu Brozia, futbolówka po jego kopnięciu opuszcza plac gry.

4'
Peskovic pewnie przechwytuje wrzutkę Brzyskiego z rzutu rożnego.

3'
Doskonała okazja dla Podbeskidzia.
Malinowski otrzymuje kapitalne prostopadłe podanie, wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale jego płaskie uderzenie broni Kuciak.

1'
Saganowski nieczysto powstrzymywany przez Kolcaka, rzut wolny dla gospodarzy.

0'
Zaczynamy mecz na Pepsi Arena !

0'
Na stadionie rozbrzmiewa "Sen o Warszawie".

0'
W pierwszym meczu lepsi byli zawodnicy trenera Berga, padł wtedy wynik 1-4

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Zbigniew Dobrynin.

0'
Ławka rezerwowa Podbeskidzia: Madejski, Sokołowski, Trochim, Górkiewicz, Chrapek, Felsch, Jarosz

0'
Ławka rezerwowa Legii: Malarz, Guilherme, Sa, Duda, Kucharczyk, Jodłowiec, Astiz

*'
Zapraszamy na relację z rewanżowego spotkania 1/2 finału Pucharu Polski: Legia Warszawa - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online