Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Błękitni Stargard Szczeciński
5 : 1

Gostomski - Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty(73' Ubiparip), Pawłowski(55' Jevtic), Hamalainen, Keita(26' Formella) - Kownacki
Ufnal - Wawszczyk, Pustelnik, Liśkiewicz, Kosakiewicz - Flis, Wojtasiak(66' Wiśniewski), Poczobut, Gutowski, Fadecki(94' Inczewski) - Gajda(31' Baranowski)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński

120'
Dziękuję Państwu za uwagę.

120'
Lech Poznań w finale Pucharu Polski, 2 maja na stadionie Narodowym zmierzy się on z Legią Warszawa.

119'
Liśkiewicz przecina podanie Douglasa, korner dla gospodarzy.

117'
Ubiparip próbuje skutecznie wrzucić w pole karne, ale jego zamiary doskonale odczytuje Ufnał łapiąc zagranie.

112'
Chybione uderzenie Kownackiego z 18 metrów, od pola bramkowego grę wznowi Ufnal.

111'
Ufnal kapitalnie piąstkuje przed siebie piłkę wybijaną z rzutu rożnego.

110'
Wrzutka Kędziory zblokowana, rzut rożny dla gospodarzy.

106'
5-1
Kownacki pakuje piłkę do pustej bramki po doskonałym dośrodkowaniu z lewej strony Formelli.

106'
Druga połowa dogrywki.

105'
Koniec I części dogrywki.

104'
Zmarnowany stały fragment gry w wykonaniu Błękitnych, strzał głową Poczobuta pewnie wychwytuje Gostomski.

100'
4-1
Hamalainen wykorzystuje chaos linii defensywnej podczas rzutu rożnego, fiński piłkarz z kilku metrów pokonuje uderzeniem głową bezradnego Ufnala. Z kornera piłkę wybijał Douglas.

98'
Kownacki po raz kolejny z dystansu i po raz kolejny nieudolnie, futbolówka po jego kopnięciu ląduje poza bramką.

97'
Wiśniewski pada przed polem karnym Lecha, ale tak jak w poprzednich przypadkach arbiter niewzruszony.

96'
Uderzenie Jevtica z kilkudziesięciu metrów, lecz dobrze zagranie pomocnika blokują obrońcy Błękitnych.

94'
Roszada w składzie Błękitnych. Fadeckiego zmienia na placu gry Inczewski.

93'
Na jakieś skurcze skarży się Fadecki, na boisku sztab medyczny gości.

91'
Nie ma sobie równych dzisiaj w pojedynkach główkowych Arajuuri, ale po raz kolejny defensor przenosi piłkę nad poprzeczką.

91'
Zblokowany strzał Formelli sprzed pola karnego, korner dla podopiecznych Macieja Skorży.

91'
Zaczynamy I część dogrywki !

90+4'
Koniec II części. Mamy dogrywkę !

90+3'
Oblężenie bramki Ufnala, gracze Lecha szukają swoich szans w szybkich centrach.

90+2'
Goście próbują kraść jak najwięcej cennych sekund swoim rywalom.

90'
O 4 minuty dłużej zagrają obie ekipy w II części.

89'
Wawszczyk centruje z rzutu wolnego wprost w rękawice Gostomskiego.

88'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Kownackiego, piłka w posiadaniu Ufnala.

87'
Wiśniewski pada w polu karnym Lecha, jednak sędzia nie ma zamiaru wskazywać na wapno.

85'
Hamalainen przed dobrą okazją na zmianę wyniku, ale fiński piłkarz posyła futbolówkę wprost w ustawionego Ufnala.

83'
Efektowne uderzenie Poczobuta zza pola karnego, piłka ląduje obok bocznej siatki.

82'
Faul taktyczny Jevticia, sędzia pokazuje zawodnikowi żółtą kartkę.

77'
Na pozycji spalonej Ubiparip. Sędzia boczny podnosi chorągiewkę.

73'
3-1
Fenomenalna centra Hamalainena z lewej strony, do podania swojego kolegi dociera Kownacki i ładnym uderzeniem głową z kilku metrów nie daje szans Ufnalowi, który próbował wszelkimi sposobami obronić strzał.

72'
Ostatnia zmiana Lecha. Ubiparip w miejsce Linetty'ego.

72'
Odważna decyzja Wiśniewskiego o uderzenie piłki z ostrego kąta, futbolówka ląduje na trybunach.

71'
Ufnal dobrze na przedpolu, bramkarz pewnie paruje dośrodkowanie z rzutu wolnego.

70'
Wszyscy zawodnicy Błękitnych na własnej połowie, znów od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

68'
Kolejny powietrzny pojedynek wygrany przez Arajuuriego, ale uderzenie obrońcy mija bramkę.

67'
Groźne uderzenie głową Arajuuriego, piłka po jego zagraniu ląduje minimalnie obok prawego słupka.

66'
Zmiana u gości. Wiśniewski w miejsce Wojtasiaka.

63'
Skurcze strzelca bramki dla gości w tym meczu. Trener już przygotowuje zmianę.

62'
Celny "szczupak" Hamalainena z dalszej odległości, ale świetnie na posterunku Ufnal.

60'
Formella ukarany żółtym kartonikiem za popełnienie ostrego faulu (spóźniony wślizg w nogi zawodnika drużyny przeciwnej ).

58'
Na spalonym Fadecki, dobrze ustawiony w tej sytuacji blok defensywny gospodarzy.

57'
Kamiński bliski pokonania Ufnala po kopnięciu futbolówki z kilku metrów, na szczęście gości jeden z ich obrońców blokuje strzał gracza Lecha.

56'
Linetty posyła piłkę na trybuny po oddaniu strzału z kilkunastu metrów.

55'
Wymuszona zmiana w składzie gospodarzy. Jevtic zastępuje Pawłowskiego.

54'
Nieudana próba groźnej wrzutki w wykonaniu Douglasa, zagranie obrońcy ląduje poza boiskiem.

51'
Przy oddawaniu uderzenia Pawłowski zderza się z Liśkiewiczem, gracz Lecha jest opatrywany przez lekarzy swojego klubu.

51'
Pawłowski koszmarnie pudłuje z paru metrów, skrzydłowy wykańczał podanie głową Linetty'ego.

50'
Dobry strzał Douglasa z rzutu wolnego, jednak próbę Szkota pewnie wychwytuje bramkarz gości.

48'
Podręcznikowy wślizg Pustelnika, obrońca skutecznie powstrzymał akcję Lecha Poznań.

46'
Niebezpieczna centra Pawłowskiego w pole karne rywala, futbolówka ląduje w rękawicach Ufnala.

46'
II część gry rozpoczęta !

45+1'
Koniec I części gry. Pierwsza odsłona dzisiejszego spotkania obfita w emocje.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w pierwszej połowie.

44'
2-1
Przepiękne crossowe zagranie Linetty'ego w stronę Formelli, zmiennik Keity z najbliższej odległości wślizgiem zaskakuje bezradnego Ufnala.

41'
Linetty leży na murawie po starciu z Liśkiewiczem, na boisko wchodzi sztab medyczny gospodarzy.

39'
Celny strzał Kownackiego zza pola karnego, futbolówkę z ogromną pewnością wyłapał Ufnal.

36'
Nieudana próba Linetty'ego pokonania Ufnala z kilkunastu metrów, uderzenie młodego piłkarza mija lewy słupek.

35'
Fadecki nieprzepisowo odpychany przez Douglasa, rzut wolny dla gości.

34'
1-1
Znakomite dośrodkowanie Douglasa z rzutu wolnego, do zagrania szkockiego obrońcy dociera Arajuuri i pewnym strzałem głową w prawy górny róg daje wyrównanie swojemu klubowi.

31'
Zmiana taktyczna Błękitnych. Za Gajdę na plac gry wchodzi Baranowski.

30'
Dobrze rozegrany rzut wolny przez Lecha Poznań, lecz Pawłowski w kulminacyjnym punkcie traci kontrolę nad futbolówką.

29'
Sztab szkoleniowy drugoligowca nie może się pogodzić z werdyktem sędziego, trener Piskorz usunięty z boiska.

27'
Goście grają w 10 - tkę !
Kosakiewicz bezpardonowo atakuje wślizgiem Łukasza Trałkę, druga żółta kartka w pełni zasłużona.

26'
Pierwsza zmiana w składzie Lecha Poznań. Formella zastępuje na płycie boiska Keitę.

25'
Ufnal doskonale przechwytuje groźną centrę zawodnika Lecha Poznań. Futbolówka w posiadaniu Błękitnych.

24'
Koszmarne zagranie Arajuuri'ego w kierunku Hamalainena, futbolówka wychodzi na aut.

20'
Ufnal fenomenalnie broni strzał z najbliższej odległości Hamalainena po wyśmienitej akcji Lechitów.

18'
0-1
Genialna akcja Fadeckiego, który z dziecinną łatwością ograł Arajuuriego, przedarł się do pola karnego i wypatrzył kapitalnie ustawionego Wojtasika, a pomocnik mocnym uderzeniem w lewy górny róg pokonuje Gostomskiego.

16'
Żółta kartka dla Keity.
Żółtą kartkę ogląda Kosakiewicz.

15'
Faul taktyczny Arajuuri'ego na Gajdzie. Od rzutu wolnego grę wznowią goście.

13'
Pustelnik kapitalnie powstrzymuje Kownackiego, który już przymierzał się do silnego uderzenia z kilku metrów.

11'
Nieudane dośrodkowanie Keity z lewego skrzydła, futbolówka po jego zagraniu opuszcza plac gry.

9'
Arajuuri nieczysto powstrzymuje rywala w trakcie walki o górną piłkę, arbiter odgwizduje przewinienie.

7'
Dawid Kownacki trafił do bramki rywala, ale Paweł Gil nie uznał bramki, ponieważ uznał, że lechita był na spalonym. Była to jednak nieprawidłowa decyzja.

6'
Pozycja spalona Gutowskiego. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

5'
Kownacki przeszkadza bramkarzowi w wybiciu futbolówki, młody zawodnik otrzymuje za ten czyn żółtą kartkę.

4'
Groźna wrzutka Hamalainena, Ufnal z wielkim trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.

3'
Oblężenie bramki Błękitnych, podopieczni Macieja Skorży już od pierwszych minut chcą zdobyć gola.

2'
Pawłowski bliski pokonania Ufnala z głębi pola karnego, jednak płaski strzał skrzydłowego w bezpiecznej odległości mija bramkę.

2'
Duża liczba krótkich podań w wykonaniu gospodarzy.

0'
Zaczynamy rewanż w Poznaniu.

0'
Wygrany dwumeczu zmierzy się w finale z Legią Warszawą. Finał odbędzie się 2 maja 2015 roku

0'
W pierwszym meczu lepsza była drużyna Błękitnych, pokonała ona wtedy Lecha 3-1

0'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Paweł Gil.

0'
Ławka rezerwowa Błękitnych: Baranowski, Fijalkowski, Budnik, Inczewski, Kotlowski, Wiecek, Zieliński

0'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Kotorowski, Kadar, Henriquez, Jevtic, Serafin, Formella, Ubiparip

*'
Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego spotkania 1/2 finału Pucharu Polski: Lech Poznań - Błękitni Stargard
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński, to zapraszamy do śledzenia meczu online